Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie zielonej

ile sztuk zakupić pieluch tetrowych ?

Polecane posty

Gość powiedzcie zielonej

slyszałam ze sa nbardzo przydatne od pierwszych dni w róznych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko mi
ja kupilam 10 tetrowych i 5 falenelowych na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 10 tetrowyh i 2 flanelki. flanelek prawie nie uzywalam tylko jak szlam do lekarza zeby polozyc na przewijaku i wadze a tetra do wszystkiego w lozeczku rozkladalam jakby sie malej ulalo, na ramieniu do odbicia, do wycierania jak sie ulalo, do kąpania, do przytulania... poźniej do wycierania brudnej buzi po zupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 10 tetrowych i 4 flanelowe- tych drugich uzywam do dzisiaj do łóżeczka i do wycierania po kapieli. tetrowych z czasem dokupiłam jeszcze 10 szt - ale to dlatego, ze mała czesto wietrzyłam i jak mi zakupciała tetre to wyrzucałam do kosza - oj mało oszczędna jestem :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tetrowych to nam do szpitala karzą przynieść 15?? Nie orientujecie się po co aż tyle skoro wam spokojnie wystarcza 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka bo moze nie beda zaklądali pampersów... pozatym w niektoych szpitalach proszą zeby zostawic 3 pieluskzi tetrowe czy cosik tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ja kupilam 10 ale przydaly mi sie chyba tylko 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam 10 tetrowych i 5 flanelowych. tetrowych jeszcze kilka dokupię bo się szybko zużywają - do ulewania głównie, ale też do zawinięcia maluszka do karmienia (to na samym początku) i ogólnie do takich różnych higienicznych akcji. Flanelek używam do przykrycia jak jest gorąco, albo jako "podkładkę" pod główkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×