Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten co ma rozum

Oto powód dlaczego mezczyzni nie chca sie wiazac z samotnymi matkami

Polecane posty

Gość gość
Uważam że baba z bachorem jest towarem wybrakowanym i nie zasługuje na szczęście.Było się nie k***ić z byle łysyn patusem,teraz niech cierpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy nie wezmę samotnej mamuśki,takie to są zwykłymi ...ami,złosliwymi manipulatorskimi ścierwami które jedyne czego szukają to frajera który bedzie łożyc na ich równie z/j/e/b/a/n/e/g/o gówniaka.W diodatku ciągle trafiam na upośledzone córeczki tatusia,jednemu to nawet złamałem rękę za sapanie się do mnie i grożenie.Ogólnie to baby są gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Andrzej84

Ja właśnie wczoraj pogoniłem jedną mamuśkę. Zawracała mi głowę cały czas pisząc smsy, telefonując itd. Unikałem tego jak tylko się dało, tzn. milczałem, nie odbierałem połączeń i nie odpisywałem, po prostu nie chciałem powiedzieć jej prawdy dlaczego nie jestem zainteresowany, żeby nie poczuła się źle, że odrzucam ją ze względu na fakt bycia mamą. Ale już nie wytrzymałem i chcąc raz na zawsze to przerwać musiałem jej napisać dlaczego nigdy, przenigdy nic między nami się nie wydarzy....Chyba zadziałało, bo milczy....uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość 19Andrzej84 napisał:

Ja właśnie wczoraj pogoniłem jedną mamuśkę. Zawracała mi głowę cały czas pisząc smsy, telefonując itd. Unikałem tego jak tylko się dało, tzn. milczałem, nie odbierałem połączeń i nie odpisywałem, po prostu nie chciałem powiedzieć jej prawdy dlaczego nie jestem zainteresowany, żeby nie poczuła się źle, że odrzucam ją ze względu na fakt bycia mamą. Ale już nie wytrzymałem i chcąc raz na zawsze to przerwać musiałem jej napisać dlaczego nigdy, przenigdy nic między nami się nie wydarzy....Chyba zadziałało, bo milczy....uff.

Co dokladnie jej napisales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 7.02.2019 o 16:55, Gość gość napisał:

Nigdy nie wezmę samotnej mamuśki,takie to są zwykłymi ...ami,złosliwymi manipulatorskimi ścierwami które jedyne czego szukają to frajera który bedzie łożyc na ich równie z/j/e/b/a/n/e/g/o gówniaka.W diodatku ciągle trafiam na upośledzone córeczki tatusia,jednemu to nawet złamałem rękę za sapanie się do mnie i grożenie.Ogólnie to baby są gównem.

Uposledzony to jesteś ty. 

 

 Nie masz prawa nikogo oceniać. Szukaj sobie wolnej, proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Andrzej84
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co dokladnie jej napisales?

Napisałem, że moim największym marzeniem jest wychować dziecko/i na porządnego człowieka/ludzi i jestem się w stanie temu oddać w całości. Jednak nie będzie to możliwe w stosunku do nieswojego potomstwa.

Nie chciałem być nieuprzejmy, żeby jakoś szczególnie do siebie tego nie wzięła, ale prawdą jest, że nie wchodzi w rachubę aby po moim, relatywnie naszym mieszkaniu biegały geny obcego faceta. Nie wyobrażam sobie, że będzie po tym mieszkaniu pętał się biologiczny ojciec, jego rodzice (dziadkowie dziecka), wujkowie, ciotki itd. Nie chcę patrząc się na dziecko widzieć człowieka pod którym kiedyś "leżała" Moja Ukochana i myśleć, że to nie ja byłem jej pierwszym wyborem.

Być może na to ostatnie zdanie Panie się zbulwersują ale prawdą jest, że dla kobiety najważniejszym jest aby ON był ich OSTATNIM, natomiast dla mężczyzny często ważnym jest aby ON był jej PIERWSZYM.(oczywiście są wyjątki, bo są i różni ludzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
28 minut temu, Bolek napisał:

Coś w tym jest, doświadczyłem tego na sobie, ja jako przeciętny facet byłem przezroczysty w młodości (22) dla super lasek, wolały badboyow i tych z kasą (rodziców), ale zaryzykowalem i próbowałem do jednej podbijać, cały zakochany za nią latałem w końcu kazała mi spojrzeć w lustro gdzie ją do niej, ona może mieć lepszych... Ok dawne czasy, przeprowadziłem się, założyłem firmę ale w mieście rodzinnym się pojawiam, spotkałem ją przypadkowo 10 lat później, pogadalisny chwilę, nawet na kawę mnie zaprosiła powspominać stare czasy !!! I co całkowita zmiana, jaki ja przystojny, jak mi się dobrze wiedzieć itd na siłę chciała mi wejść do wyra. Jeden ja zostawił z dzieckiem które dała babce pod opiekę i bawiła się dalej, dopiero z drugim dzieckiem zmienila typ faceta - na tego któremu kazała spiërdalac no ale teraz ma kasę i nadaje się na sponsora. 

Ojojoj  startował do królewny i zdziwiony ze go nie chciała. Ciesz sie swoją zonka 15 lat młodszą jak z obrazka, która sobie kupiles... A może cieszy sie nią jakiś młodzieniec z twardym? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Proste, facet nie chce dzieciatej bo wie że, jest miła bo jest to w jej interesie. Jeszcze kilka lat temu kazałaby mu spadać na drzewo i jeszcze poszczuła go swoim gachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Proste, facet nie chce dzieciatej bo wie że, jest miła bo jest to w jej interesie. Jeszcze kilka lat temu kazałaby mu spadać na drzewo i jeszcze poszczuła go swoim gachem.

Jesteście zalosni, brzydcy, macie małego i stąd te wasze kompleksy. Normalni mężczyźni myślą normalnymi kategoriami. O ile zupełnie normalnym jest niechęć do wychowywanie cudzego dziecka, o tyle rzyganie na prawo i lewo jaka ta kobieta jest wywloka, pusta, dobrze jej tak itp. Jest DNEM. I KAŻDY który tak pisze jest DNEM. I nie chciałaby takiego nawet matka 6 dzieci... A co dopiero kobieta z jednym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
1 minutę temu, Gość Proste napisał:

Jesteście zalosni, brzydcy, macie małego i stąd te wasze kompleksy. Normalni mężczyźni myślą normalnymi kategoriami. O ile zupełnie normalnym jest niechęć do wychowywanie cudzego dziecka, o tyle rzyganie na prawo i lewo jaka ta kobieta jest wywloka, pusta, dobrze jej tak itp. Jest DNEM. I KAŻDY który tak pisze jest DNEM. I nie chciałaby takiego nawet matka 6 dzieci... A co dopiero kobieta z jednym. 

Charakteru takiej kobiety łatwo nie poznasz, nie masz pewności czy jest dobrą kobietą czy leci na twój portfel.

Samotna matka tak ale najpierw trzeba dobrze ją poznać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexyk

Mój obecny Mąż bał się zadać mi pytanie co z Ojcem mojego wtedy dwu letniego Syna...gdy usłyszał ,że samotnie wychowuje Dziecko tydzień później oświadczył mi się. Dziś mój kiedyś Syn jest Nasz i ma jeszcze troje rodzeństwa.Moj Mąż każdego dnia mówi o tym jakim jesteśmy dla Niego szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banalne wypociny

autor wymienil tu stereotypy

nie zawsze samotne matki to 18 ktore zaszly w ciaze 

nie zawsze samotna matka to kobieta potrzebujaca wsparcia finansowego od potencjalnych partnerow 

takie matki szukaja juz wlasnie prawdziwych uczuc ciepla meskich ramion 

sa to w 90% kobiety waleczne ktore maja juz swietne doswiadczenie w radzeniu sobie z trudami dnia codziennego sprwami urzedowymi organizacja dnia czyli ogarniecie domu ugotowanie obiadu zajecie sie wieloma sprawami na raz oj samotne matki umia to swietnia , dziecko dostaje pieniadze -alimenty dodatki

a jesli chodzi o dziecko nawet biologiczny ojciec czy nawet matka moze od dziecka pare przykrych slow uslyszec od wlasnego dziecka tak to jest z dziecmi sa chwile piekne i mnie piekne stres tez samo zycie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość banalne wypociny napisał:

autor wymienil tu stereotypy

nie zawsze samotne matki to 18 ktore zaszly w ciaze 

nie zawsze samotna matka to kobieta potrzebujaca wsparcia finansowego od potencjalnych partnerow 

takie matki szukaja juz wlasnie prawdziwych uczuc ciepla meskich ramion 

sa to w 90% kobiety waleczne ktore maja juz swietne doswiadczenie w radzeniu sobie z trudami dnia codziennego sprwami urzedowymi organizacja dnia czyli ogarniecie domu ugotowanie obiadu zajecie sie wieloma sprawami na raz oj samotne matki umia to swietnia , dziecko dostaje pieniadze -alimenty dodatki

a jesli chodzi o dziecko nawet biologiczny ojciec czy nawet matka moze od dziecka pare przykrych slow uslyszec od wlasnego dziecka tak to jest z dziecmi sa chwile piekne i mnie piekne stres tez samo zycie 

 

I tak ten ojciec będzie się przewijał w tle. I tak kobieta będzie zawsze przedkładała dzieciaka nad faceta. I tak będzie gadanie nie krzycz na niego nie jesteś jego ojcem jak tylko "bombelek" zacznie ... facetowi na głowę. Żadnych pożytków a nawet w najlepszej sytuacji wielki kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
18 minut temu, Piaskun napisał:

I tak ten ojciec będzie się przewijał w tle. I tak kobieta będzie zawsze przedkładała dzieciaka nad faceta. I tak będzie gadanie nie krzycz na niego nie jesteś jego ojcem jak tylko "bombelek" zacznie ... facetowi na głowę. Żadnych pożytków a nawet w najlepszej sytuacji wielki kłopot.

Ale nawet jak mamy sytuację,  że ojciec jest biologicznym ojcem dziecka to i tak kobieta będzie przedkładała dziecko nad niego.  A przynajmniej większość kobiet tak robi.  Ba!  Większosc mężczyzn też tak robi.  Bo GENY zwyciezaja w starciu z "obcą " osobą,  jaką jest mąż/żona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
19 minut temu, Gość Ona napisał:

Ale nawet jak mamy sytuację,  że ojciec jest biologicznym ojcem dziecka to i tak kobieta będzie przedkładała dziecko nad niego.  A przynajmniej większość kobiet tak robi.  Ba!  Większosc mężczyzn też tak robi.  Bo GENY zwyciezaja w starciu z "obcą " osobą,  jaką jest mąż/żona. 

Ale wtedy dziecko jest ważne i dla kobiety i faceta. Kobieta przekłada dziecko nad faceta, facet przekłada dziecko nad kobietę, ale dla jednego i drugiego dziecko jest na pierwszym miejscu i jest między nimi konsensus. A kiedy facet nie jest biologicznym ojcem, wtedy jest, zależnie od sytuacji, dodatkiem/sponsorem/intruzem (niepotrzebme skreślić)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość BlueWhale napisał:

Ale wtedy dziecko jest ważne i dla kobiety i faceta. Kobieta przekłada dziecko nad faceta, facet przekłada dziecko nad kobietę, ale dla jednego i drugiego dziecko jest na pierwszym miejscu i jest między nimi konsensus. A kiedy facet nie jest biologicznym ojcem, wtedy jest, zależnie od sytuacji, dodatkiem/sponsorem/intruzem (niepotrzebme skreślić)...

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee tam

Ja jestem rozwodka z dwójką dzieci i nie przekładam moich dzieci ponad faceta. Nigdy tak nie było. Wiadomo dzieci są "na zawsze", faceta można wymienić na innego. 

Ale choć może się to wydawać dziwne myślę więcej o sobie niż o kimkolwiek innym nawet o swoich dzieciach. Oczywiście kocham je i dostają to co powinny mieć, ale zdaje sobie sprawę że za 10 lqt ich nie będzie, bo pojda swoja droga. A ja zamierzam być szczęśliwa. Więc wszystko co dziś robię, robie z myślą o sobie i swojej przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak co by która nie napisała to i tak zły interes. Oczywiście wszystkiego najlepszego każdemu człowiekowi dobrej woli, nominus, ominus i krzyżyk na drogę, ale o wiele więcej satysfakcji i mniej kłopotów ze związku z bedzietną kobietą. 

Btw. Ciekawe dlaczego mamuśki w pierwszej kolejności szukają bezdzietnych kawalerów, a nie facetów z przychówkiem...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były samotny ojciec

A ja napiszę teraz z drugiej strony barykady, rozwiodłem się i zostałem z 5 letnim synem, wiem moja wina że zamiast fajnej dziewczyny wybrałem super lalunię której koledzy zazdrościli, ale widocznie nie jestem taki głupi bo sąd zostawił dziecko ze mną. Teraz napiszę o szukaniu drugiej połowy, oczywiście też samotnej matki, nie szukałem matki dla syna bo ja ma, szukałem życiowej partnerki a moje dziecko wystarczy że będzie tolerować i Vice versa, nie musi się nim zajmować. Racją jest ze syn jest dla mnie najwazniejszy ale nie tak jak myślicie, chroniłem go  przed tym by się do kogoś przyzwyczaił, musiałem najpierw ja dobrze poznać kobietę zanim on ja zobaczył, nie przyprowadzalem go na drugą randke jak to robią kobiety, czekałem kilka miesięcy, poznał w sumie dwie przez 7 lat. Piszą tu w większości buraki wyzywając samotne matki, ale niestety piszą prawdę. Ja chyba byłem idealnym partnerem dla samotnej matki ale i tak traktowały mnie jak frajera. Przy pierwszej która dopuściłem do swego syna nie byłem jeszcze wystarczająco czujny, napiszę krótko zamieszkaliśmy razem no idealna, wchodziła mojemu dziecku w tyłek, no zajmowała się nim jak prawdziwa matka. Zadzwoniłem z pracy do syna na tel który sam odbiera połączenie i usłyszałem jak 6 letnie dziecko było gnojone przez nią, za 20 min byłem w domu, dostała w twarz, pierwszy raz uderzyłem kobietę i wyrzuciłem ja na zbity pysk. Potem już byłem ostrożny, żadna nie nadawała się by pokazać ja mojemu synowi, gdy syn skończył 12 lat dopiero poznałem bezdzietną singielke i jesteśmy szczęśliwi. Samotne matki to rzeczywiście najgorsze z kobiet, wszelkie materialistki odpuszczały, nie próbowały ciągnąć kasy bo wiedziały że sam wychowuje dziecko - samotne matki chętnie by moje dziecko rozszarpały by jej dziecko miało więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były samotny ojciec
2 godziny temu, Piaskun napisał:

 

Btw. Ciekawe dlaczego mamuśki w pierwszej kolejności szukają bezdzietnych kawalerów, a nie facetów z przychówkiem...
 

Właśnie to opisałem, dwoje dzieci - podział na dwa, a wszystko ma być dla jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Piaskun napisał:

I tak ten ojciec będzie się przewijał w tle. I tak kobieta będzie zawsze przedkładała dzieciaka nad faceta. I tak będzie gadanie nie krzycz na niego nie jesteś jego ojcem jak tylko "bombelek" zacznie ... facetowi na głowę. Żadnych pożytków a nawet w najlepszej sytuacji wielki kłopot.

no coz w kazdym ukladzie matka przedklada dziecko nad ojca,  biologicznego tez. Czy ojciec bedzie sie przewijal ? zalezy od wieku dziecka i czesto ma nowa partnerke i swoje zycie a z dzieckiem ma spotkania ustalana mozna tez przez telefon i podjezdza pod dom zabiera dziecko a mama ma relaks ,

taka natura boabelkow ze wchodza na glowe rodzicom swoim czy nie swoim mniej albo wiecej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
7 godzin temu, Gość Były samotny ojciec napisał:

 Samotne matki to rzeczywiście najgorsze z kobiet, wszelkie materialistki odpuszczały, nie 

Mam nadzieje, ze za takie generalizowanie i obrażanie kobiet los ci odpłaci zgodnie z odpowiednim cennikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 godzin temu, Piaskun napisał:

Amen.

A czy ty nie przedkladalbys swojego dziecka z ex partnerką nad nową kobietę?

Jakbym byla samotną matką to bym wolala byc juz sama do konca zycia niz z facetem,  ktory uwaza mnie za gorszą bo mam dziecko. 

Poza tym samotna matka ma kogos, kto ją juz zawsze będzie kochal. To po co jej męzczyzna,  ktory i tak predzej czy pozniej zdradzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość Ola napisał:

Uposledzony to jesteś ty. 

 

 Nie masz prawa nikogo oceniać. Szukaj sobie wolnej, proste. 

Oho, chyba jakaś patusiarę z bachorem zabolało : D

Problem w tym,ze wy polki jesteście dupodajkami i nie ma już wolnej bez dzieci, upośledzona ścierko. Będę oceniał was jak mi się spodoba, a jak ci się nie podoba to wyłup sobie gały, polska ...ko upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Były samotny ojciec napisał:

A ja napiszę teraz z drugiej strony barykady, rozwiodłem się i zostałem z 5 letnim synem, wiem moja wina że zamiast fajnej dziewczyny wybrałem super lalunię której koledzy zazdrościli, ale widocznie nie jestem taki głupi bo sąd zostawił dziecko ze mną. Teraz napiszę o szukaniu drugiej połowy, oczywiście też samotnej matki, nie szukałem matki dla syna bo ja ma, szukałem życiowej partnerki a moje dziecko wystarczy że będzie tolerować i Vice versa, nie musi się nim zajmować. Racją jest ze syn jest dla mnie najwazniejszy ale nie tak jak myślicie, chroniłem go  przed tym by się do kogoś przyzwyczaił, musiałem najpierw ja dobrze poznać kobietę zanim on ja zobaczył, nie przyprowadzalem go na drugą randke jak to robią kobiety, czekałem kilka miesięcy, poznał w sumie dwie przez 7 lat. Piszą tu w większości buraki wyzywając samotne matki, ale niestety piszą prawdę. Ja chyba byłem idealnym partnerem dla samotnej matki ale i tak traktowały mnie jak frajera. Przy pierwszej która dopuściłem do swego syna nie byłem jeszcze wystarczająco czujny, napiszę krótko zamieszkaliśmy razem no idealna, wchodziła mojemu dziecku w tyłek, no zajmowała się nim jak prawdziwa matka. Zadzwoniłem z pracy do syna na tel który sam odbiera połączenie i usłyszałem jak 6 letnie dziecko było gnojone przez nią, za 20 min byłem w domu, dostała w twarz, pierwszy raz uderzyłem kobietę i wyrzuciłem ja na zbity pysk. Potem już byłem ostrożny, żadna nie nadawała się by pokazać ja mojemu synowi, gdy syn skończył 12 lat dopiero poznałem bezdzietną singielke i jesteśmy szczęśliwi. Samotne matki to rzeczywiście najgorsze z kobiet, wszelkie materialistki odpuszczały, nie próbowały ciągnąć kasy bo wiedziały że sam wychowuje dziecko - samotne matki chętnie by moje dziecko rozszarpały by jej dziecko miało więcej.

Zachciało się ...owi bab bez uprzedniego zapoznania się i zafundował dzieciakowi stres... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.06.2008 o 13:29, Gość a ja powiem że... napisał:

śmiechu warte są wywody jakiegoś małolata który nic nie wie o życiu. generalnie meżczyźni to maminsynki, którzy nie chcą się wiąząć z kobietami które mają dziecko z poprzedniego związku bo to się mamusiom nie podoba. a synek zawsze zrobi to co każe mamusia ;))

Nie mam matki bo umarła jak byłem małolatem i wiesz co? I tak nie chce wychowywać dziecka innego faceta bo po co? Miłość do osoby przychodzi z czasem. Czy to do dziecka czy do kobiety. Nie mam już 15 lat i nie zako...e sie na ładne oczy. Bym coś do kogoś poczuł muszę go lepiej poznać. Zwyczajnie  nie starałbym się poznawać samotnej matki, bo po co brać sobie na głowę kolejną odpowiedzialność i wychowywać dziecko obcego faceta skoro można wychowywać swoje? To jest proste jak drut. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
31 minut temu, Gość gość napisał:

Oho, chyba jakaś patusiarę z bachorem zabolało : D

Problem w tym,ze wy polki jesteście dupodajkami i nie ma już wolnej bez dzieci, upośledzona ścierko. Będę oceniał was jak mi się spodoba, a jak ci się nie podoba to wyłup sobie gały, polska ...ko upośledzona.

Uposledzony jesteś ty skoro nie potrafisz sobie poderwac wolnej ładnej i bezdzietnej. Żal mi ciebie sfrustrowany nieudaczniku. Widocznie przywilej uprawiania seksu nie jest dpa ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Ona napisał:

A czy ty nie przedkladalbys swojego dziecka z ex partnerką nad nową kobietę?

Nie. Już dawno stwierdziłem, że najważniejsze jest bym był szczęśliwy. Nie wierze w życie po śmierci, gdzie ...zielone życie doczesne zostanie wynagrodzone. Jeśli więc ex-partnerka zafundowałaby mi takie jazz, że nie chciałbym jej więcej widzieć to samo oznaczałoby dzieci,które miałyby połowę jej kodu genetycznego. Wolałbym inwestować w nową rodzinę.
 

3 godziny temu, Gość Ona napisał:

Jakbym byla samotną matką to bym wolala byc juz sama do konca zycia niz z facetem,  ktory uwaza mnie za gorszą bo mam dziecko. 

Poza tym samotna matka ma kogos, kto ją juz zawsze będzie kochal. To po co jej męzczyzna,  ktory i tak predzej czy pozniej zdradzi? 

Madka zakochana w bombelku...

Nie niszcz proszę życia żadnemu mężczyźnie bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Oho, chyba jakaś patusiarę z bachorem zabolało : D

Problem w tym,ze wy polki jesteście dupodajkami i nie ma już wolnej bez dzieci, upośledzona ścierko. Będę oceniał was jak mi się spodoba, a jak ci się nie podoba to wyłup sobie gały, polska ...ko upośledzona.

To tylko o Tobie świadczy, ze mając 2 ręce i 2 nogi nie potrafisz poderwac wolnej dziewczyny. Musisz być jakis meeeega zblaz. Jak widać lepsze gatunkowo samce cie ubiegły. Nie jest to jednak wina samotnych matek, a twoja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×