Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

Wlasciwie... do czego kobietom faceci?

Polecane posty

Nie narzucam formy wypowiedzi i tresci, ale jednak oczekuje paru szczerych... Dlaczego? Kiedys poruszalem ten problem, roznice miedzy kobietami i facetami sa tak wielkie, jakby to byly odrebne gatunki i wtedy stawialem teze, ze byc razem nie moze sie udac, ale jednak ciagle natrafiam tu na watki, ze \"jestem sama i jest mi zle\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 groszy...
i do roznych prac domowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
jak wyzej,glownie do seksu,z reszta umiem sama sobie poradzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A....
Zgadzam się z wypowiedzią seedemcoming. Chyba tylko do tego się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szczerze? do sexu ,do naprawienia zepsutych sprzętów,do zrzucenia węgla do kotłowni , do koszenia trawy w ogrodzie,do wypicia popołudniowej kawy i wieczornego piwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
w dzisiejszych czasach to z pieniedzmi roznie nie macie juz monopolu na wyzsze zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialabym ze czasami nawet do seksu sie nie nadaja :) a czy kobieta sama sobie nie moze zrobic dobrze? tak wiec... odpowiedz brzmi- nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
e tam trawnik to sobie mozna skosic bez pomocy faceta ile to kalorii mniej,mi tylko do seksu,piwo wole z kolezanka,pogadac raczej tez mezczyzni nie lubia jak kobieta wie wiecej od nich,no i do robienia dzieci sa potrzebni,same sobie nie zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcc
a milosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M._
Karte do bankomatu mam swoja,a wiec moja odpowiedz brzmi : do seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ostatnio naukowcy robiac eksperymenty na myszach odkryli, ze do zaplodnienia wystarczy komorka jajowa i jądro drugiej komorki jajowej...tak wiec...wnioski nasuwaja sie same:D seksmisja! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokatorze, a wierzysz w to? Bo ja kiedyś wierzyłam, teraz wierzę już tylko w udany seks bez uczuć:D Miałam 13 lat, i czytałam w magazynach dla nastolatek o tym, że jeśli się kogoś nie kocha, to pocałunki nie sprawiają przyjemności. Bzdura, a przekonałam się o tym przy najbliższej okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mimo wszystkich różnic kobieta i mężczyzna łączą się i wcale nie chodzi o seks a kto tak uważa klepie głupoty na temat tylko seksu jest nie dojrzały i w ogóle nigdy nie poczuł czym jest miłość. Bycie z drugą osobą to coś więcej, ale i tak nie zrozumiecie coraz miej ludzi ceni miłość i nawet nie wie czym ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem ale....
nie wiem po co ale 1. Czlowiek musi zyc w stadzie i lubi sie poprzytulac. Chcoiaz przytulic mozna sie do mamy, psa, taty . Moze jak przytula nas facet to czujemy sie bardziej wartosciowe i piekniejsze:P 2. Kazdy potrzebuje seksu ale w sumie sa takie techniki masturbacji ze mozna wiekszy odlot przezyc niz z facetem:P 3. Kobieta czuje sie gorzej od kolezanek ktore maja partnerow 4. Chyba wszystko obraca sie wokol seksu, pocalunkow bliskosci bo kazdy tego potrzebuje a nie o kase czy pomoc w domu. Bo duzo kobiet zarabia spora kase, moga zawsze wezwac kolege lub specjaliste do naprawy. Wniosek jest taki. Po cholere kobiecie facet , sluzy tylko do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
co milosc!!!!???? tak naprawde nie ma milosci ludzie kogos kochaj za cos,a to nie milosc,kazdy jest egoista,jak kogos kochasz to robisz to dla siebie,bo jest Tobie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sformulowane pytanie
powinienes raczej zapytac rasy rządzącej, po co im w dzisiejszych czasach udomowione, żarłoczne i ogólnie rzecz biorąc, nieekonomiczne kobiełki, skoro za seks i tak trzeba zaplacic a sprzet AGD mozna juz kupic na raty... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgie
ja mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny . Nie tylko milosc dla mnie nie istnieje , seks rowniez jest mi obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sformulowane pytanie
anda granda -> taa, a Saleta oddal dziecku kawalek siebie pewnie dlatego ze jest masochistą i lubi bol? glupawka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl szanuje Twoje zdanie w calym potopie cynizmu, Twoj glos jest prawdziwy... Tylko, ze zycie bolesnie weryfikuje romantyczne nastawienie. Swiat wspolczesny nas zmienil. Odhumanizowal i stalismy sie cynicznymi na w pol maszynami, boimy sie samotnosci, ale i powiedziec swiatu nie gdy depcze nasza intymnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda granda
to jest milosc do dziecka, a nie do faceta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to zuuuuupelnie cio innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sformulowane pytanie
przykro mi ale pierdolisz anda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi jest was widocznie wy nigdy nie spotkaliście prawdziwej miłości i sami nigdy nikogo nie obdarzycie miłością a mi i tak nikt nie wmówi że miłości nie ma. Nie dobrze mi na widok ludzi którzy myślą tylko o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×