Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

ogromnie zazdrosna jestem o byłą dziewczynę...

Polecane posty

dzień dobry dziewuszki..... Wczoraj sama pierwsza nie poruszałam tego tematu ,chcialam zobaczyc czy sam zacznie...no i zaczął...:/ o zgrozo !!! przyjechal do nas nasz kolega i on zaczął opowiadać -\" A wiesz gdzie pracuje Aga ? Itp.itd... jak uslyszlam to imię myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok !!! Nie znoszę ! nie nawidzę tego imienia ..Bylam zła ,sfochowana juz do końca dnia...ale nie powiedzialam mojemu o co chodzi -znów poobserwuję w tym tygodniu i zobaczymy .....Nie ma prawa pisnąć o niej ani słówka !!! ale wczoraj jednak pisnął -ja obróciłam to w żart i skwitowałam -Przestańcie ją obgadaywać !!! nie dalam po sobie poznać zazdrości - :/ ale jestem cholernie... zazdrosna i to bardzo.... mam nadzieję że dziś nei wyskoczy znowu z tym imieniem !!! :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha -ona byla jego pierwszą w łóżku i pierwszą poważną panienką !!! tak ,właśnie tak było !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtrbyrtynrtnyd
no to wszystko jasne, nie staj emu dlatego, ze pierwsza laska go zdradziła i rzuciła, pojechalo mu to po ambicji i musi byc cholernie zdołowany, bo jego męskosc została ośmieszona, a gada dlatego tak o niej bo sie nia interesuje mimo wszystko a ty licz mu na kartce i zapisuj co do dnia co o niej mówił i zapytaj sie czy jej temat to juz przeszłośc, jak odpowie ze tak, to mu pokaz i przeczytaj kiedy i jak czesto i co mówił na jej temat, ale pokaz ze jestes kompletnie wyluzowana ( bo wtedy taka babka rosnie w oczach faceta, nie ta desperatka) ze nie jestes o nia zazdrosna ale o to ze przy Tobie rozmawia o innych dupach zamiast skupic sie na twojej osobie, i zastanawiasz sie ile razy tak wspomina ciebie przy rozmowie ze swoimi kumplami, i dodaj ze ciebie ona koło dupy lata, ale nie lata ci to ze ciagle porusza jej temat, jest tylko maly chaczyk, jak sobie uswiadomi ze tak czesto o niej gada to moze pomyslec ze moze warto jeszcze raz spróbowac ja odbić tamtemu, aaallllle jest i plus sytuacji, jak raz kopniesz psa w dupe i pisknie ze skulonym ogonem to juz tak zawze bedzie reagował, wiec wydaje mi sie ze ( to juz zalezy od charakteru faceta, jaki ma silny) nie bedzie w stanie jeszcze raz z nia odnowic znajomości, bo co by to bylo gdyby i tym razem dala mu kosza?! ojojoj impotencja do konca zycia, wiec pewnie dlatego tak o niej suzo gada, bo w tak bezpiecznej sytuacji nie ma żadnych minusów, chodzi mu po głowie na pewno, a faceci to plotkarze wieksze niz baby wiec tez wez to troche na luz ALE NIE DAJ SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtrbyrtynrtnyd
acha i jesszcze jedno, a moze dla niego ona nie jest skkonczonym tematem bo chciałby jej sie odgryźć? moze chce sie doczekac sytuacji czy ona zwroci zas jego uwage i zeby tym razem on jej wała zrobił? sory za błedy szybko pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_255
nie ma miejsca na ex? nie zgadzam sie! ja z moim ukochanym rozmawialismy wiele razy o swoich ex, a wiesz dlaczego?bo jestesmy dla siebie takze przyjaciolmi pol roku temu moj ex umarl, ja strasznie cierpialam i co?moj obecny nie pomyslal,ze cierpie bo dalej cos czulam, tylko pocieszal mnie i dbal o mnie, bo wiedzial, ze nie trzeba kochac faceta a by byl wazny, ze wzgledu na to,ze kiedys byl bardzo bliski moge o nim myslec w albumie mam zdjecia bylego, czasem ogladam, czasami rozmawiam z moim ukochanym o nim a on?o jego byłej tez czasem rozmawialismy, bo byla dla niego kiedys bardzo wazna, wkoncu byli ze soba 4 lata, dla niego ten zwiazek byl trudny, dlaczego nie moglby mi o tym opowiadac? nie zwierzac sie z tego? na scianie w naszym salonie wisi jej foto, moj ukochany jest fotografem i robi fantastyczne zdjecia, na niektorych jest ona i nawet nie pomyslalabym o tym,zeby sie przejmowac,ze on ją ma w glowie, na scianie, ze czasem o niej wspomni a pewnie Ty bys w takiej sytuacji rzucila faceta gdyby na scianie powiesil zdjecie, na ktorym jest ona,prawda? a ja mowie- swietne zdjecie kochanie, wybitne wrecz ja wiem,ze on je wiesza bo jest dobre, a nie dlatego, ze do niej teskni itp ja mu UFAM ja tez wspominam o moim bylym, czasem nawet poplacze i zawsze moge liczyc na jego wsparcie jestesmy ze soba ze szczerej milosci, ufamy sobie w 100 procentach i nie mamy niskiego poczucia wlasnej wartosci, jestesmy siebie pewni-dlatego nie ma u nas takiego czegos jak temat tabu-jesli chodzi o ex, nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_255
dlaczego przewaznie doszukjecie sie w zachowaniach wzgledem bylej czegos negatywnego? moze popatrzcie na to jaki facet jest wzgledem was? moze to jest najwazniejsze hm? i zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eya
A powiedz Kasia, gdy się kochacie...czy wyobrażasz sobie, że kochasz się z ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka1981
jedno wspominanie moze byc zupełnie inne od drugiego wposminania. w przypadku cameron jej facet kilka razy w tygodniu opowiada o tej byłej i nie jest to rozmowa o niej, o ich zwiazku, dkaczergo sie rozstali itp.nie jest to zwierzanie sie, tylko jakies glupie wzmianki, w ktorych nie wiadomo o co chodzi. dlatego ona chce sie przyjzec i zobaczyc czy moze jets przewrazliwiona. jak sie okaze ze nie to wtedy zacznie temat. i nie wszyscy lubia rozmawiac o bylych dziewcyznach. ja nie lubie, mimo ze wiem ze nie jest dla mnie zadna konkurencja i nie mam co jej zazdroscic,ale po prostu co mnie interersuje jakas laska, ktorej praktycznie nie znam i jest w zyciu mojego faceta Nikim.jedynie przeszłoscia. a to ze ty-kaska_225 lubisz przy obiedzie goladac jakies dziewcyzny na scianie i opowiadac w miedzy czasie o swoich byłych to juz twoj styl, ja juz wolałabym rozmawiac o pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze z moim nie rozmawialam :( nie bylo dogodnej sytuacji .....tzn.czekam i będęzapisywać na kartce co i kiedy ile razy o niej gada :/ może o i glupie ale jest to jakiś sposób !!! w ten sposób dam jakos rady ...dobija mnie ta sytuacja a zwlaszcza wiecie co ?? nie wychodzi nam sex no po prostu nie wychodzi i tyle i wiecie co on kilkakrotnie powtarza : \"Ja nigdy tak nie mialem \"! \"Pierwszy raz mam coś takiego \" -tak jakby cisnęło mu się na usta powiedzieć : z tamtą takich klopotów nie mialem tylko z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Ej ej jesteście tutaj ?? moja sprawa dalej tkwi w martwym punkcie ,hehe :( wczorja znów : Ja : A gdzie byles 3 lata temu na Sylwestra ,On :\" A bylem z Agą -bylo świetnie \" - szlak jasny mnie powoli trafia ,naprawdę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowne są Lwice
Cameron22 DZIEWCZYNA, KTÓRA PERFIDNIE ZDRADZIŁA SWOJEGO FACETA A POTEM GO ZOSTAWIŁA DLA DRUGIEGO NIE ZASŁUGUJE NAWET NA SŁOWO "CZEŚĆ" A TYM BARDZIEJ ROZMOWY O NIEJ! uświadom o tym faceta i powiedz, że o tej dziwce nie chcesz słyszeć już ani słowa i jeśli on nie postawi sprawy jasno kumplom, że nie ma zamiaru o niej rozmawiać Ty wycofujesz się z takiego interesu. Życie w cieniu byłej? Zasługujesz na coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry błękitnooka Otóż troche sytuacja pchnęła się do przody ,wyglądalo to tak : spotkalismy siię z moim Miśkiem i on zaczyna -2 zdanie podczas spotkania : \" Ale Ci zaraz opowiem ( i uśmiech ,oczka śmiejące się też -jakby byl szczęśliwy ) bylem w PZU i ją spotkalem ,jak ja nie lubie takich spotkań -serce mizaczęło walić jak ją widzialem z daleka ,wszedlem do sklepu obok ale jednak ona też byla w kolejce w Pzu ,byla z babcią , babcia powiedziala : Ale dawno Cię nie widzialam ,a ona : Co slychac Ja ;że ok.Ona : że pozdawala egzaminy że wszystko okey ,na koniec zaprosila mnie z Toba ą ( czyli mną do ciastkarni ).Widzisz kochanie tak powinno być ,pełna kultutrka z byłą ,,,, moje drogie ja się w tym momencie rozwścieczylam -powiedzialam ze mam tego dość że ciagle ona sie przewija ,że o niej wzmiankuje ,wspomina ,gada ze jego najlepszy przyjaciel też o niej ciągle gada ,poza tym skoro zdradzil a Cię z innym chlopakiem a Ty z nią jeszcze dyskusje przeprowadzazz???? powiedzialam mu że jestem o nią zazdrosna -że juz dawno zauważylam jak dziwnie reaguje na jej widok ,że jakby zobaczyl ducha,czemu się tak strasznie denerwuje On : ze kocha tylko mnie że ona jest dla niego zerem Ja: to z zerem się nie dyskutuje On : że jej nie nawidzi ,ze nawet jakby ze mną nie byl to na pewno nie byl by z nią choćby mial być sam do końca życia tak to w skrócie wyglądalo On : co mialem zrobic jak sama zapytała co słychać ,jak żyję itd Ja : nic się nie odezwać przejść koło niej On :że on jest mi wierny że nic złego nie robi ,że nie chce żadnej innej i że specjalnie mnie zabierze do tej ciastkarni do niej :( Co zauważylam to że on byl strasznie zdziwiony ze ja mam takie jazdy ,pytał z czego to wynika ,odpoweidzialam że z zazdrosci :( Generalnie był zły że ja w ogóle moge miec takie jakieś domysły.... Generalnie to zla jestem na siebie bo nie powiedzialam mu tego wszystkiego co chciałam mu powiedzieć ....chciałam być opanowana a nie byłam ....zapomnialam mu dodac że dżentelmen nie gada przy nowej dziewczynie na temat swoich byłych:( jest lipa miedzy nami Bo wydaje mi się że mimo iż tak powiedzial to czuje inaczej...:( coraz bardziej myślę że gdyby ona nie znalazła tego nowego kolesia to byliby razem:( Ajć wczoraj była kolejna kłótnai ale to wyniknęło z całkiem innej sprawy -on byl zazdrosny z koleiu o mnie ale za bardzo nerwowy ...długa historia ale moja zazdrosc jest dalej i jego zapewnienia nic tutaj nie zmieniły :( pomóżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eymi
życzę by Twoje wątpliwości się rozwiały... bo z tego co napisałaś w znacznej mierze sama jeszcze dodajesz sobie dodatkowych... szczerość i otwartość w związku, a będzie dobrze:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczemu sądzisz że sama dodaję sobie dodatkowych wątpliwości ?? uzasadnij jesli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka1981
hej :) no i wreszcie mu to powiedziałas :) do konca nie jestes zadowolona, bo hciąłaes jakos ładniej to wsyzstko mu wytlumaczyc, ale najwazniejsze ze sie odwazyłas :) powinien to przyjac do siebie, przemyslec twoje słowa. teraz mozesz jedynie czekac na to czy bedzie jeszcze o niej wspominac. uwazam ze nie powinnas sie zgodzic na wspolne wyjscie. po jakie g... ona chce sie spotkac z wami. kontrole przeprowadzic?? hehe pewnie cala sytuacja w tej kawiarni bylaby bardzo niezreczna, wiec lepiej sobie oszczedzic takich historii. jezlie twoj facet bedzie nalegac, to bedzie to nie w porzadku z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu nigdy tam nie pójde !! nawet nie ma opcji Ona nie chce iść we trójkę ona tam pracuje ! po reakcji mojego faceta sądzę raczej że już o niej oddzywal się nie będzie ,hehe :) ale jeszcze mu kulturalneie dopowiem to co mam do powiedzenia w tej kwestii ... notabene tu mi o nic innego nie chodzi jak tylko o jej wygląd ..bo obiektywnie uchodzi za laske -jej atutem jest parę kilo mniej ode mnie :( : i to chyba najbardziej boli ... czekam na dalsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too proste
masz niskie pocuzcie wlasnej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eymi
Qrcze, faceci inaczej wyrażają uczucia, emocje i często nie współgra to z tym co my czujemy, napisałam, że sobie dodajesz bo nie rozmawiając z nim szczerze i otwarcie nie masz możliwości zweryfikowania tego z jego punktem widzenia, a przydaje się ta wiedza by móc dostrzec także inne fakty... powiedział, że Ciebie kocha i z Tobą chce być, co świadczy jak najlepiej o Waszym związku, dobrze wróży:) Powodzenia:) Hmm... pare kilo na Twoją "niekorzyść" a co na Twoją korzyść?? na tym się skup i pielęgnuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Twój facet już wie, jak się czujesz z 'cieniem' eks teraz wszystko zależy od tego, jak on do tej wiedzy podejdzie jesli uzna, że warto poświęcić kontakt z eks dla Ciebie - git jesli nie - sam wiesz, co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
*sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiecej porad....... wczoraj znów się wkurzylam....miał nic nie gadać a tu proszę.:( :( ... przejeżdzaliśmy koło miejsca w którym zginął mój kuzyn na ścigaczu no a mój misiek mówi : On wjechał w Agnieszki wujka -z jej wujkiem się zderzył.... mina mi zrzedła gdy to usłyszałam :( :( po drugie już mi to kiedyś powtarzal : ( raczej musial pamiętać że już mi to mówił :(no ale cóż Nie skomentowałam tego wcale tylko powiedzalam :Ten Agnieszki wujek jakiś pierdol......skoro tak szybko jechał :(i....ale zrobiło mi się przykro:( i to cholernie .Takie niby nic prawda bo w sumie nic takiego nie powiedzial a jednak to boli >:( Ajć .... ciekawe czy o niej ponownie usłysze dziś lub jutro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej zaproszenie prawda ??? porazka by to była -hehee Nie no codzieńnie to o niej chwała Bogu nie słyszę bo bym już w ogole tego nie wytrzymala -ale kilka razy w tygodniu na pewno ,to trzeba przyznać ! :( przemyślalam jednak sprawę i juz nie będę jezdzic koło jej domu żeby ją obczaić ani sprawdzac jej stron an fotce czy NK ! decyzja zapadła -zamiast na to tracić czas to biorę sieza siebie -chcę schudnąć żeby lepiej się czuć siewe własnej skórze ,będę dzielna i nie dam się zniszczyć tamtej pannie ale czuję że jescze rozmowa z moim o niej będzie konieczna :(ale to już sobie przmyslę co powiedzieć i w jaki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ostatnio podrywal
to jakies chore:o ten Twoj facet jest bardzo niestabilny emocjonalnie, w glowie ciagle siedzi mu byla i moze nawet juz jej nie kocha, ale ma jakas dziwna obsesje na jej punkcie, a ona najzwyczajniej w swiecie to wyczaila i wykorzystuje:o po cholere zapraszala go do tej ciastkarni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym zaproszeniem to chciała udawać taką zajebiście wyluzowaną i mającą dobre relacje z bylym :( a mój to troche dupa -powiedzialam mu ze dziewczyna która oszukal;a ,zdradziła i poszła w pare z innym zasługuje na to żeby SPLUNĄĆ W JE J KIERUNKU CO NAJWYZEJ -a nie dyskusje urządzać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troszę prawdyrrr
no z tym zaproszeniem to chciała udawać taką zaj**iście wyluzowaną i mającą dobre relacje z bylym -- czyli pod publiczkę..albo dla swych celów.. Jedno i drugie jest głupie.. Najlepiej robić tak, by wam aktualnym było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×