Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

Canon czy Olympus?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmd
canon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym nie musisz być taka dosadna, ale jak dzień przed urlopem psuje się aparat i nie masz za wiele kasy akurat na ten planowany wydatek to dobre i to. Dziękuję za zabranie głosu Pani Mądralińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmd
jasne od 10 tys jak sie znasz to i za 2,5 bedziesz miala dobry z dobrym obiektywem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nie znam ale.....
wg mnie canon sam w sobie jest lepszy od olympusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wezmę tego canona, fajnie, że ten tańszy lepszy. Jeszcze kartę muszę dokupić. Czy wystarczy 1GB do takiego? Ile zdjęć mniej więcej mi wyjdzie na dobrej (ale niekoniecznie najlepszej) rozdzielczości? Dzisiaj moj stary canon po prostu nawalił i robi zdjęcia ale monitor jest fioletowo czarny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sympatycznej proponuję kilka lekcji polskiego. Wogóle dzieciom już dziękujemy, spadaj do książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to wezmę 2 GB i canona. Dzięki :) Decyzja podjęta także wątek uważam za skończony. Chyba, że Pani Sympatyczna Mądralińska ma coś do dodania ....to niech prowadzi monolog ( o ile wie co to jest....zawsze zostają zresztą google :P) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie firmy wiodą prym na rynku w rownym stopniu...nieprawda jest ze dobry aparat musi byc drogi .....dla fotoamatora jest bardzo dobry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jasne
Nie uwazam ze to zle aparaty .Ostatnio widzialam perelke za 360zl.!!!!Nie ustepuje niczym ,a ma jeszcze wiecej bajerow niz te za 1000 i wiecej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jassne
Priss ja mowie o aparcie za mniejsza kase i ma tez gratis karte 2 giga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki to aparat? Tylko, że ja go musze mieć już jutro, a za wiele czasu nie mam bo jutro wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluguje sie soniaczem 55W ....ma 7.2 miliona px w tej chwili kosztuje pewnie jakies 550pln....i tak w polowie nie wykorzystuje jego mozliwsci bo musialbym zajmowac sie robieniem bilbordow ...spokojnie wiec jest ustawiony na 3 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jassne
Pariss ja pisze o samsung S860 -poczytaj sprawdz. Jakos jest super jak za ta cene . Szukaj tylko tego z karta 2 giga -taka mala promocja. Ostatnio byly w awansie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym szukał Lumix'a bo to marka o najlepszym stosunku ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Samsung jest akurat w tym sklepie co chcę jechać za 333 zł. Zobaczę jutro w takim razie te dwa. Dzięki za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła......
Mam Olympusa juz 6 lat. Jest bez zarzutu, a robię masę zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego po zainstalowaniu programu nie moge zgrac zdjec w tym Cannie????? Pomózcie bo juz nie mam siły. Nie wykrywa mi sprzetu ani z programem ani bez. Co jest? Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×