Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość Kasandraaaaaaaa1
Naprawdę leczenie, jest dla Ciebie jedyna nadzieja. Edyta 38 ten drugi wpis nie jest mojego autorstwa. Ta głupia podszywa się chyba nawet pod swoje majtki.Zmienię nick i zabezpiecze hasłem, żeby ta prostaczka nie była taka cwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandraaaaaaaa1
Teraz prostaczka już nie podszyje się pod moje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandraaaaaaaa1
Prostaczki podszywy odczepcie się ode mnie, zajmujecie się swoimi głupimi bachorami lub facetami jeżeli jeszcze jacyś faceci was chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ,popieram
I JESZCZE DO TEJ CO PISZE ZE-------zło zwykle się toleruje lub chociaż udaje się, że nie istnieje.- ----i wlasnie dlatego ze tak wiele osob robi owe zlo istnieje - gdyby tępiło sie go w zarodku nie miałoby szans na przetrwanie ------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz jak potłuczona
raptem masz klawiaturę umożliwiającą pisanie po polsku ale i tak nikt nie zrozumie twojego bełkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( przykro mi miłe panie tamtych "bachorów" już nie możecie usunąć, ale możecie wyskrobać te co się w was zalęgną, przy takich mamuśkach jak wy, to wcale nie jest zły pomysł... ) Wieszco ci dziwko powiem dobrze mnie znasz bi uwierz mi że twoja matka żałuje że spierdoliłaś z wiaderka po Aborcji ! ;) hahahhahaha ty góralska suko nawetnie wiesz kim jestem ... A do wiadomości nie jestem babą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moje wpisy
04.11.2010] 13:07 [zgłoś do usunięcia]Kasandraaaaaaaa1 Teraz prostaczka już nie podszyje się pod moje wpisy. 13:09 [zgłoś do usunięcia]Kasandraaaaaaaa1 Prostaczki podszywy odczepcie się ode mnie, zajmujecie się swoimi głupimi bachorami lub facetami jeżeli jeszcze jacyś faceci was chcą. 13:22 [zgłoś do usunięcia]Kasandraaaaaaa1 Możecie mi naskoczyć teraz prostaczki. tylko zdzira potrafi zrozumieć drugą zdzirę tylko beznadzieja życiowa może być tak pusta, nie udolna, popieram ma racje,że kogoś takiego jak ty trzeba powiesic na najwyższej wieży ku przestrodze dla innych, a ty już napewno nie raz byłaś skrobana tylko uważaj bo w polsce to zakazany proceder dla lekarza i kurwy takiej jak ty prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostaczko gdzie jestes
mam ochote sklepac ci ten parszywy ryj, pierdolony wyskrobku, darmozjadzie co cie tatus olał, a twoja stara wymienił na lepszy model, ty patologio, chlejesz juz od 13 lat, puszczasz sie jeszcze wczesniej, tatus chcial cie zaszyc, ale stwierdził, ze nie warto, szkoły nie skonczyłas, bo ci sie melanży zachciało ćpunko, a później niezła kaskę mu rąbnełaś, tak cie widze krowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szurnietej hahaha
powiedz swojej starej,że popełniła grzech wydając na świat takiego pomiota jak ty, bedzie sie w piekle za to smażyć heheh ty raczej nie bo ty w piekiełku bedziesz u siebie, w swoim żywiole ZDZIRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szurnietej hahaha
COŚ CIE NIE WIDAC SUKO, POLAZŁAS DO TEJ SZKOŁY WIECZOROWEJ? CZY ZNOWU POMYLILAS TRASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyyyyyyyyy
GADAJ SOBIE SAMA ZE SOBĄ BO MY Z KIMS TAKIM NIE MAMY ZAMIARU - MIŁEJ ZABAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak się was czyta to ma się wrażenie że właśnie wy to te głupie wredne bachory kobiety leczcie sie bo was nienawiść zrżera i każda gówno by spod siebie zjadła i tyle. Czytając to co tu wypisujecie to ja się żadnemu facetowi nie dziwię że któraś kopa dostanie,a dzieci dzieci są takie jakie się wychowa jak wychowasz źle szacunku będzie zero,tatuś będzie miał w dupie to i dzieci będą mieć w dupie. Nie rozumiem tylko jednego dlaczego parę kretynek uważa że je dne dzieci są inne od drugich ten mój jak to nazywacie wredny bachor ma prawie 19lat jest w 3klasie szkoły średniej uczy się świetnie, a chodzą z nim do klasy tacy co to mają jak wasze dzieci pełne rodziny i co rozbijają się samochodami,do szkoły chodzą od święta hehe w czym są lepsi od mojego chyba w poziomie patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doominikaa
A ja nie lubię córki mojego męża. Gówniara ma 17 lat. Na szczęście przyjeżdża do nas tylko w weekendy. Jest taka przemądrzała, i pyskata że ręce opadają, bynajmniej w stosunku do mnie. Przy tatusiu udaje grzeczną dziewczynkę, i pieniądze wyciąga non stop na ojca(ale nie chodzi mi o te głupie pieniądze) Tylko o jej zachowanie... Jak jaj jej coś powiem, to to olewa, centralnie, albo skarży się ojcu... Smarkula manipuluję wszystkimi dookoła..;/ Mam 30 i ciesze się że zgadzam się w jednej kwestii z meżem 'nie chcemy mieć dzieci'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaaaaaaaaaaaa
Kopnij go w dupe i to poki czas, Bo ten bachor ci zycie zmarnuje, te gowniary udaja niszczesliwe, ze niby z rozbitej rodziny a gnojki maja wiecej kasy bo podwojnie sciagaja, dzis ci nie chodzi o kase ale kiedys cie szlag traffic jak twoj maz bedzie jej drawl Wasze pieniadze, niech spada do matki, albo to wyegzekwujesz albo jestes stracona, poczytaj tego glupola co tu swoje brednie wypisuje to sie przekonasz jakie te larwy sa wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnuj tego geniusza
AL Bo moze wcale nie jest taki super, wiesz tyle o dopalaczach sie mowi, a ci lepsi od twojego geniusza i tak skoncza lapsze szkoly bo im ich rodzice to zafunfuja, a twoj przez Twojego starego cale zycie bedzie nikim ciezko ciulajac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AL jak czytam twoje wpisy
to mi cie zal. Masz pretensje do dzieci, ze maja pelne rodziny? Czy to ich wina,ze ich rodzice sie kochaja i sa razem przez 20 lat? Jestes smieszna, obarczasz innych, nie tolerujesz drugich zon, ich dzieci, a sama w swoim zyciu jestes nieudolna, obserwuje twoje wpisy i widze ze tylko narzekasz, wez czep sie swojego bylego, bo to on ci spartolil zycie, a odczep sie od niewinnych dzieci z nie rozbitych rodzin. Twoj synek ma 19 jeszcze moze ci pokazac gdzie raki zimuja, nie wiesz czy nie zacznie chlac jak twoj byly i nie wiesz czy nie zostawi kiedys wlasnej zony z dzieckiem dla innej, a historia lubi sie powtarzac. Daj sobie kobitko na luz, idz do spa albo fryzjera pedestal ciagle zlamdac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez nie toleruję
tych drugich "zon" i ich dzieci. Bo odebrały innym dzieciom ojców, bo innym żonom odebraly mężów. Nie zasłużyły na spokojne życie, muszą za to zapłacić. Kiedyś zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylisz sie
To Wy pierwsze zony placicie teraz za to ze bylyscie wredne dla swoich ex, mieli was dosc, waszego marudzenia, braku tolerancji. To my drugie zony jestesmy teraz idealnymi partnerkami dla waszych ex bo po rozstaniu z wami wiedzieli kogo szukac, idealu zupelnie innego niz Wy. To Wy placicie a my spijamy smietanke , to Wy skrzywdzilyscie Wasze dzieci, a wszedzie szukacie winnych. Wasze dzieci cierpia przez wasza nienawisc, zarozumialstwo, brak szacunku dla ludzi, obmawiacie ojca dzieci i jego nowa rodzine, w ktorej wasze dzieci bylyby sto razy szczesliwsze gdyby nie Wasze buntowanie. Kiedys Wasze dzieci sie przekonaja i kopna szanowne mamusie w dupe bo tak je wychowujecie ochydne pierwsze zony przynajmniej z tego forum, tu naprawde trafia sam szlam pierwszych zon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tylko popatrzcie sobie na to forum kto ta papy drze wasze dzieci maja taka sama szanse na bycie nieukami i leserami jak wszystkie inne a ja przynajmniej moge z mojego byc zadowolona bo nauczyl sie dawno samodzielnosci mozna miec jednego rodzica i byc dobrym czlowiekiem a miec dwoch i byc nikim. A kim wy jestescie zeby oceniac wyzywac od najgorszych kazdy żyje jak chce a was w dupie ściska i przestańcie głupio pierdolić bo gdyby te wasze dzieci były takie super i gdybyście były takie niezalezne od mężów to by wam wisiało czy jakąś kasę dadzą lub spotkają. Prawda taka nie macie zaufania do tych waszych facetów każda wizyta u byłej przyprawia was o palpitacje hehe ale sorry np ja resztek nie zbieram. Mam swojego faceta ktory swojemu synowi daje co chce bo swojego utrzymuje sama wy tego luksusu nie macie stad ta złośc hehe i to jest róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycnie, to o spijaniu
śmietanki, dobrze powiedziałaś. Ja się brzydzę wypijaniem "tego", k... zgadza się na każde wymagania faceta, zeby tylko z nią był. Odpłaci wam życie. I wasze dzieci zrodzone z krzywdy innych dzieci też wam odpłacą. Daję wam na to słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.L. pomyśl co ty wypisujesz
cytuje" Mam swojego faceta ktory swojemu synowi daje co chce bo swojego utrzymuje sama wy tego luksusu nie macie stad ta złośc hehe i to jest różnica" Sama tu piszesz,że swojego syna utrzymujesz sama, a twój utrzymuje swojego. Co z was za rodzina. Chyba spadłaś z deszczu pod rynnę, tamten drugi tez się wypiął na twojego geniusza, oj sama zaprzeczasz sobie kochaniutka. Tutaj dziewczyny piszą oczywiście drugie żony ,ze ich dzieci utrzymują wasi ex oraz ich wspólne dzieci, a te z pierwszych związków to pasożyty, nie mówię o twoim geniuszu, chociaż za coś musisz go utrzymywać, a spędzasz tyle czasu na necie ,ze raczej nie pracujesz, wiec kto utrzymuje geniusza? przynajmniej alimentując go? twój ex po którym tak jeździsz jak po łysym koniu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.L. pomyśl co ty wypisujesz
13:41 [zgłoś do usunięcia]A.L Edyto nie wiesz o czym mówisz moje dziecko miało by dziś prawie 14lat i to nie jest tak że nie żyję swoim życiem ale o to tylko chodzi że oboje wiedzieli doskonale jak jest. Zresztą to troszkę wcześniej się zaczęło i jakie to typowe i staroświeckie żona do niczego nic nas nie łączy a dziecko z kosmosu się wzięło. Taki charakter nie ta to by inna była ale żadna kobieta która była by ok nie zrobiła by tego osobi którą zna. Ja przechodziłam przez wszystkie etapy począwszy od zapijania alkoholem przez leczenie lekami i dziś żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej nie wywaliłam gnidy wcześniej. A to że czekam na moment kiedyś się doczekam nawet może szybciej niż myślę będę mogła mojemu eks powiedzieć to co usłyszałam jak odebrał rzeczy beze mnie zdechniesz jak pies pod płotem,ale zanosi się na to że za parę lat oni mogą tak zdychać. to twój wpis A.L. W tobie jest tyle zaprzeczeń, że wystarczyłoby dla całego świata kobieto. Nie wierzę,że dobrze wychowujesz geniusza, ktoś kto ma tyle nienawiści nie może być dobrym wzorcem dla swojego dziecka. Czytam Twoje wpisy i śmieje się do łez, raz piszesz tak, za chwile inaczej, to ty drzesz te papę, a idź kobieto do tego swojego ex i tej swojej kumpeli co razem z twoim przyprawili ci rogi i daj im po ryjach, może szybciej ci przejdzie, albo udaj się gdzieś na terapie, bo zmarnujesz psyche geniuszowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nasz temat
mam nadzieję że jak już urodzę mężowi syneczka już mniej chętnie będzie gościł w domu tą córunię z bożej łaski postaram się o to by nie miał czasu na kino czy zabawę z laleczką będzie miał syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze myślisz
odizoluj ja jak najszybciej, będzie chciała mieć kontakt z ojcem to postara się o to, a ty przekonasz się wtedy czy chodzi jej o kontakt z tata czy o jego kasę i twoja ma się rozumieć, tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak zrobiłam ....
w tym roku urodziłam synusia, laleczki mojego męża szybko o nim zapomniały, bo tatuś nie mógł się nacieszyć synkiem, a je szlag jasny trafiał i trafia do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nasz temat
nie mam problemu z kasą bo ona za mała jeszcze jest i nic nie wyciąga ale na zimne dmucham wkurza mnie tylko że traktuje ją jak księżniczkę i tak nawet do niej mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak zrobiłam ....
za niedługo bedzie miał ksiecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nasz temat
bardzo na to liczę by tak było troszkę ostatnio bywał zły bo nie zgodziłam się by lalunia zamieszkała z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×