Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

jest ktoś z Łodzi?

Polecane posty

Gość hahahaaaaahahaa
elinka o drogach to ja wiecej wiem niz ci sie wydaje dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka czemuś sie tak tych dróg uczepiła? Trzeba spojrzeć w górę. Na fabryki jak zamki, na kamienice... tu jest mnóstwo pięknych niuansów i to niekoniecznie na Piotrkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uczepilam sie drog tylko jakas pomaranczka smie kwestionowac moja znajomosc drog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaahahaa
jakas pomaranczka. dowartosciowuje cie to ze masz zaczerniony nick?? ja mam ich kilka i co? nie chce mi sie logowac. alez ja nie kwestionuje twojej znajomosci drog. caly weekend stoisz na drodze pewnie wiec znajomosc masz duza. na latarniach sie tez dobrze znasz czy wolisz drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cranbiii
no kamienice są "zajefajne" zwłaszcza jak mieszkasz u prywatnego,najlepiej na wschodniej albo nowomiejskiej fuul wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"caly weekend stoisz na drodze pewnie wiec znajomosc masz duza. na latarniach sie tez dobrze znasz czy wolisz drogi?" jest wprawdzie w łodzi sporo prymitywnego prostactwa ale pewnie nie więcej niż w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattia30
ja jestem z Łodzi, a dziury w drogach gorsze sa w szczecinie np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sklada sie tak ze na elektryce tez sie znam :P a przynajmniej sie doskonale w jakiejs dziedzinie :P kurcze nawet przed egzamem kafe poprawa humor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooom
czyli jestes paszczurem z polibudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
łódź to najbrzydsze miasto w polsce. i ciagle tam jakies patologie sie dzieja. nie ma dnia zebym po obejrzeniu wiadomosci nie powiedzial"znowu ta łódź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
tak,to ty chyba parku nie widzialas. a na wiosne łodz pachnie gownem. bo kazdy cm zieleni jest rowno obsrany przez psy. łodzianie uwielbiaja psy cala piotrkowska jest w gownach tak jak reszta srodmiescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
no mam nadzieje ze ci kiedys na glowe nasra. na prawde ale 3/4 wlascicieli psow w miastach w polsce to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja tez place podatki na szpitale dla psychicznie chorych, ze tez ciebie jeszcze nie dorwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjjhjhk
ja jestem z Lodzi i powiem wam, ze nawet lubie to miasto.. choc marze o tym zeby sie przeprowadzic gdzies nad morze albo gdzie jest wiecej natury, bo jednek w Lodzi to za tloczno jest i za malo tej przyrody. blisko mnie sa Stawy jana i czasem sobie chodze ale wolalabym jednek morze. nie rozumiem ludzi, ktorzy sie kapią w tym syfie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×