Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigGirlDontCry20

OCEńCIE MOJE PIERSI !! DWIE FOTKI !!

Polecane posty

Gość Niezły_Numer__
Czy autorka jeszcze nie spi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawers
masz piękne piersi jak by sie nie spodobały twojemu facetowi to napisz na e-maila ja checia będę podziwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie deska z
wklęsłymi sutkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne mam 2 x więcej lat niż Ty i zaliczonych kobiet około 4 setek. Już samo to pozwala na wiarygodną opinię. Moja przedostatnia pani cyce miała ogromniaste. W upalne dni odparzały się, a waląc ja od tyłu sutkami ocierały o podłoże. Dla mnie i samego seksu ich wielkość nie miała znaczenia. Obecna, cycunie posiada mikre. Jednak są wrażliwe na pieszczoty i dotkniecie zwilża krocze. Poprzedniczka niczym krowa holenderka była mało reaktywna. Medycyna rozróżnia kobiety na typ estrogeniczny z wielkimi cycami, który nie jest wcale taki pobudliwy, bo właścicielka cyców rządzi estrogen. Te z małymi maja więcej progesteronu i testosteronu. To prawdziwe sexmaszyny. Jako facet, wolę jebliwa kochankę z małymi cycami od leniwej nieerotycznej baby z balonami. P.S. Zaznaczam, że są też jebliwe i te, których cyce są wielkie, ale trzeba na nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi brunetaD
no co ty dziewczyno nie przesadzaj sa nawet ladnie zaokraglone;D jakis przystojniak chce pogadac czy kobitka to piszcie na gg...4716187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigGirlDontCry20 dopiero dzisiaj trafiłem na ten wątek - ale cycuszki to masz miodzio - chętnie bym je wypieścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinetaMan73
moja Kobieta miała identyczne piersi...ale po pierwszym doprowadzeniu ich do mleczności stwierdziłem, że tylko taki "model" pozostanie zawsze jędrny, nie zwisający... bardzo urosły, są twarde, sutki są dokładnie na środku piersi, podczas podniecenia całe brodawki nieco się unoszą co jest doskonale wyczówalne w dotyku, coś pięknego! Bądź z nich dumna Mała! (w nawiasie wspomnę jedynie że możesz miec problemy z karmieniem piersią jak moja Kobieta...ale dużo zależy od małego "ssaka" - nasz był leniwy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfs
A ja nie widzę tych piersi :/ Możesz wsadzić na voila albo coś podobnego??? NIe mogę załadować tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfs
Aaa już widzę. Mam podobne, chociaż mam nadzieję, że ejszcze urosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, naprawde sie nie przejmuj. wszystko bym oddala zeby miec takie piersi jak ty:) ja niestety mam o polowe mniejsze i z racji mojego wieku juz mi nie urosna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohi
Suty wyjechały na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Śliczne...... bez 2 zdań. Jedyny problem to twój wstyd. Przełam się i zaprezentuj je chłopakowi..... zobaczysz że warto było.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho
Ale bym Cię puknął. (zaraz się podniesie lament, ale nie ma co ukrywać, że masz super ciałko) Mój ulubiony rozmiar i przede wszystkim zadbane. :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycuszki kształtne i ładne ale
brak sutków psuje ich urodę :-O Najgorsze, że i tak nic z nimi nie zrobisz, bo o ile biust da się powiększyć, o tyle sutki... Nie muszę chyba dodawać, że przegrałaś z kretesem 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia18
wiesz co , mam to samo. tyle z moje piersi są rozmiaru C a sutki wygladaja jak dwa placki. twoje sa ładne i malutkie. tyle ze jak mi jest zimo albo przy dotykaniu są super, nawet kształt jest ładniejszy. ale tez mam ogromny kompleks... :(( i tez nie wiem jak sie pokaze nie wiem jak sie pokaze wprzysżłosci swoejmu facetowi nago;/ a twoje sa ładniutkie malutkie i jędrne;) ciumek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co sie załamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zajrzyj na http://www.007b.com/breast_gallery.php i poogladaj jak rozne sa kobiece piersi!!! kazde z nich sa inne ale kazde sa normalne :) twoje sa naprawde ladne i ksztaltne, nie beda obwisle i w ogole...a same brodawki sutkowe no taka ich uroda i tyle - to wcale nie taka zadka rzecz wklesle brodawki .. co do koloru to nie wiem co w nim dziwnego - zupelnie normalny kolor przestan wariowac...gdybys pokazala je od razu facetowi nie przyszloby mu w ogole do glowy, ze mozesz miec jakis powod do ukrywania ich...sa zupelnie normalne...a tak sie zastanawia co takiego strasznego tam masz, ze masz takie opory... i tak jakis mocno cierpliwy jest :) Poczytaj tez http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=48596168&v=2&s=0 a jak nadal bedziesz narzekac to http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=41196970&a=43894894 - po ciazy moze sie zmienic jak widac :) no i podobno staja sie ciemniejsze...wiec wszystko przed toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1111
Masz naprawdę śliczne piersi dziewczyno. Chłopak będzie zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragar
Mnie się bardzo podobają. Jestem pewien, że Twojemu ukochanemu także będą się podobały. Piersi bywają różne i nie powinnaś się przejmować tym, że Twoje mają taką a nie inną urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceniłabym
Oceniłabym je ale fotki nie chcą mi się wyświetlić ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×