Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigGirlDontCry20

OCEńCIE MOJE PIERSI !! DWIE FOTKI !!

Polecane posty

Gość ja tez mam maly kompleks
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam maly kompleks
oceni ktos??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam wklesle sutki
BigGirlDontCry20 - nie martw sie, ja mam dokladnie takie same piersi jak Ty:) Biust niewielki i do tego wklesle brodawki. Raczej nie da sie z nimi juz nic zrobic. Tzn czytalam na forum o wkleslych sutkach,ze niby mozna nosic taki przyrzad co sie nazywa niplette. Ale to boli, trzeba wkolo miec to na sobie itd. Mozna tez sutki zoperowac, ale czesto jest to efekt krotkotrwaly i potem sutki wracaja do wczesniejszej postaci. Ja Ciebie rozumiem, jestem z chlopakiem od prawie 3 lat i na poczatku tez bardzo sie wstydzilam, nie chcialam mu pokazac biustu. No ale w koncu musialam to zrobic, bo glupio uprawiac seks za kazdym razem w staniku albo w bluzce:P I powiem Ci,ze moj chlopak nic na to nie mowil:) Tzn szczerze mowiac to ja nie wiem, czy zauwazyl.... Moim zdaniem faceci nie sa zbyt spostrzegawczy... Ja mu nigdy nie powiedzialam,ze mam taki kompleks, udaje przed nim ,ze to normalne:) A on w ciagu tych 3 lat ani razu nie powiedzial mi,ze z moimi sutkami jest cos nie tak:) Pewnie zauwazyl, ale mu to nie przeszkadza, albo nie wiem, nie zorientowal sie:P:P:P Nie wiem jak to wytlumaczyc. Ale ciesze sie,ze mnie akceptuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam wklesle sutki
ja tez mam maly kompleks - a Ty jaki masz kompleks?? Bo nie rozumiem. Co z Twoimi cyckami jest nie tak?? Masz duze piersi i normalne brodawki, to w czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam maly kompleks
duze??? nie bardzo :O moze tak wygladaja bo z przodu zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam wklesle sutki
ciekawski facecik - takie sutki juz sie nie rozwina!!!! One sa wklesle, gdy sie je dotknie jezykiem lub jest im zimno to wciagna sie do srodka. I wyglada to jak dziura w piersi. Wiem co mowie, bo sama takie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gb s th strhthr
a co ci sie stalo z sutkami???? gdzie je masz?? wygladaja jakby byly wyciete no a cycki male to fakt ale skoro twoj facet jest z toba juz 2 lata to chyba mu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam wklesle sutki
społeczny komitet oporu i gb s th strhthr , ale z was tepaki. Skad sie tacy glupi ludzie biora:| Ile wy macie lat, zeby zadawac takie pytania?? Normalnie z przedszkolem mamy tu do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie prosimyyyyy
daj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 styczen.
ale swierzbia paluchy zeby wkleic ale sam nie wiem, narazie wybijam z domu, bede za jakies 3 h i pewnie wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie prosimyyyyy
dawaj teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----figielek----
pozdro6OO - ale z ciebie bamber!!! Naprawde takich glupcow, wiesniakow i tepakow to jeszcze swiat nie widzial. Masz tak ograniczony mozg, ze to sie w pale nie miesi. O czym ty w ogole pierdolisz???? Mnostwo dziewczyn ma takie sutki i maja facetow. Jak mezczyzna kocha swoja babke, to nie robi z tego problemu. A przy karmieniu piersia nie ma problemow, bo mozna nalozyc tzw kapturki i dziecko normalnie ssie pokarm. Poza tym po tym po karmieniu sutki czesto sie wyciagaja. A to,ze teraz tak wygladaja to nie jest wina dziewczyny, nie nalezy jej wyzywac. Myslisz,ze jak jej powiesz kilka obrazliwych slow to jej sie sutki uwypukla??? Po prostu gruczoly mlekowe niedostatecznie jej sie rozwinely. Ale to mozna jeszcze zmienic. Lepiej stad idz buraku, jak nie masz nic do powiedzenia. Ciekawe jakby Ci Twoja laska( jesli w ogole kiedys jakas mialaes) powiedziala,ze z tym koliberkiem to lepiej do niej nie startuj. Jak bys sie czul? Ale z Ciebie wiochmen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiona dziś jestem
cycki fajne, brodawki troche dziwne, ale jak takie są, to takie są, nie ma co dramatyzować ja mam cycochy takie jak ta babka tu w bikini, w reklamie po prawej na glównej stronie - wierz mi, nie ma czego zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOOOOooo
ty mnie sadem niestrasz konfidecie w doope jebany, bo ja to policji i takiego kurestwa jak ty to sie nie boje. z tym dymaniem to była prowokacja, poprostu kliknołem na jej zaczerniony nick i wyskoczył jej e-meil. wpisałem patka86 w google i wyskoczyło jakies forum z fretkami gdzie jest jej zdjecie pedziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna murzina
lubic biała kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to laska wdepnęła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
dziewczyno wez go wieczorem na spacer ujmij jego reke i wsadz pod swa bluske a poczujesz jaki jest podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOOOOooo
niestrasz niestrasz bo sie zesrasz. sama dobrowolnie umiesila jpg. cycyk i facjaty, i ty i ona mozecie mi obciagnac ubecki pomiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOOOOooo
pozatym tak. jestem prawiczkiem. mam 13 lat i jestem z prawneggo punktu widzenia niepełnoletni. wiec jak wparjesz do mnie z psami, to zamykamy forum bo nie uprzedza urztkowników ze zawiera trasic erotyczne. "Forum erotyczne" - przed wejsciem nie pyta czy zgadzam sie i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigGirl ----> masz fajne tyztyzki i nie masz sie totalnie czym przejmowac. jest miliony facetow ktorzy wola male piersi. a jesli chodzi o twoje sutki to masz cos co nazywa sie puffy nipples, wrzuc to haslo w wyszukiwarke i zobaczysz ze to nic nienormalnego. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28Zachwycony
Śliczna jesteś piękne ciało, włosy i te cuudne piersi . Moje dziewcze ma dość duży , naturalny biust (70E) ale nie układa się tak pięknie jak Twój. Brodawki też się jej zapadają do środka i muszę wyssać , naprwdę jeśli ja ich nie wyssam to są takie schowane.. i ni dotykanie ni zimno ich nie ruszy. Śliczniaku nie przejmój się , gdybyś tylko chciała to może jakiś trójkącik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basbglas
reprezentujesz siebie tym, co masz w glowie, a nie tym, jakie masz piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapa karpia
jasne po co kobietom cycki. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem są ok- jesteś szczupła, więc to naturalnie u Ciebie wygląda. no i kształt Twoich piersi jest fajny- ja np. mam sterczące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycuszki są bardzo piękne a ty wspaniała dziewczyna. Mam nadzieję ze są podatne na pieszczoty, bo to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo23
BigGirlDontCry20 - mi tam się podobają ;) Oryginalne, jakby moja dziewczyna takie miała, nie przeszkadzalo by mi to, bardziej bym się martwil tymi czarnymi 'kropkami' pomiedzy biustem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, fajne cycuszki. A skoro już ja tak piszę, to musi coś w nich być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracy
rsjdfjtgjtgjtyytjyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×