Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigGirlDontCry20

OCEńCIE MOJE PIERSI !! DWIE FOTKI !!

Polecane posty

Pomóżcie mi :( Jestem z chłopakiem 2 lata ,a On do dziś nie widział moich piersi :( Wstydzę się mu je pokazać :( Nie dość ,że są małe,to na dodatek mam jasne brodawki i .. nie mam sutków :( Nie chcą mi stać :( Boję się jego reakcji ;( Czy ja mam normalne piersi :(?? Jakby wasza dziewczyna takie miała,to co byście zrobili :(?? ehh mam mega kompleks ;( tu sa fotki : http://www.speedyshare.com/187862860.html http://www.speedyshare.com/963484812.html kiedyś już o tym pisałam .. ale do dziś się nie przełamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pod wpływem zimna, czy dotyku, wyłażą Ci sutki, czy zawsze schowane?Cycki masz fajne, tylko te sutki........ale ja myśle, że nie jest to aż tak wielki defekt, żebyś musiala mieć przez niego kompleksy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 - Też nie :( W ogóle nie chcą :( Ginekolog powiedział mi ,,że już taka moja uroda\'\' eh :( A ja się strasznie ich wstydzę ;((( Nie pokażę się nigdy ukochanemu ,bo wstyd jest silniejszy :( Ostatnio w nocy poraz pierszy ściągnełam stanik ,ale w nocy to było ,bo nie chciałam,żeby je widział .. i mi je lizał i nic .. :( i się nawet zaśmiał i zrezygnował z pieszczot ,bo chyba zauważył ,że mi nie chcą stanąć ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są po prostu fantastyczne
jak zapewne cała Ty chciałbym mieć dziewczynę, która ma takie tylko nie chciałbym, żeby miała z tego powodu kompleksy, ale jak byś była moją dziewczyną to już bym się postarał żeby Ci ten kompleks wybi z głowy!!!!!:) aż do skutku:) a w ogóle ile Ty masz lat? na moje oko bardzo młodo wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje oko ..to wszystko wygląda jak najlepiej ;] ... Nie masz czym się przejmować ... powiem tak ..masz bardzo ładną figurę ... do tego piekne włosy .. ramiona i szyję ;] ... jak już tutaj podkreślił przedmowca ..zapewn jesteś osobą młodą .. ;] więc nei ma się czym tutaj przejmować ... jeżeli czujesz przyjemność podczas pieszczot Twoich piersi ... to wcale bym się nei przejmował fakte że ci sutki nei stają ... Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczny komitet oporu
zapadłe suty. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdgdfg
pokaz zdjecie cipki zobaczymy czy z nia jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik ...ona wogólę jest cała do kochani ;] ...wystarczy na nią spojrzec ..no miodzio ;p ..sam ..gdybym miał ku temu możliwość ...popieściłbym jej piersi ;] ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro24
są super też chętnie bym je popieścił a na koniec oblałbym ci cycuszki spermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczny komitet oporu
stare capy nie widziały porządnych cycków. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Społeczny ...a Ty to w jakim formacie widziałeś ...jpg?? bmp ?? czy moze takei bardziej żywe ..typu gif :/ ... Rozbrajają mnie ludzie którzy mają taaaakei rewelacyjne opinie na ludzkie problemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela .....k
Dziewczyno wyluzuj masz fajne jedrne cycki,jestes szczupolutka i napewno znajdziesz jeszcze full pozytywow w sobie!!Przestan o tym myslec bo sie niepotrzebnie nakrecasz jesli Cie kocha to zrozumie,ze taka ich uroda!! :)wiec luzzz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
no KURWA WIEKSZEJ OBLECHY NIE WIDZIALEM, OCHYDAAAAA A TE SUTKI, JA PIERDOLE JAK BYM ZOBACZYL NA ZYWO TO BYM SIE SMIAL 30 MIN. , NE WIEM CZY BY MI STANA PRZY TAKICH PLACACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
bez kitu dawaj fote cipki sprawdzimy cz tam wszysto jest okx, jak narazie smialo mozna napisac ze przegrałas zycie sexualne (biorac pod uwage cyc) sex tylo w nocy tzn. po ciemu. a w dzien to do bokówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się, bo dziewczyna sie naprawde załamie, a nie ma ku temu powodow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ci pisze ze jest ok a ty i tak sie nie przelamiesz i mu nie pokazesz. juz raz tak bylo. przestan sie uzalac. ciesz sie ze masz cycki. i to ladne. jedrne. pokaz chlopakowi i miej w koncu radosc z seksu !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
czarna, nie podszywaj sie. wiemy ze ty tez nie masz cycek (chyba ze masza nie nosisz) ale pewnie nawet takich bys nie chciała miec. przejebałem w swoim rótim zyciu 17 sztuk i takiej parodii jeszcze nie widzialem. była raz deska ale przynajmniej te sutki miala normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
zarzuc sdjecie pizdeczki zobaczymy co tam sie ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
w sumie to smialo mozna napisac ze tam nie ma sutek, tylko brazowe plamki. no kurwa smiech na sali zrobiłem screen-a, pokaze kumplom, pewnie tez takiego códaka nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskksks
Bardzo ładne, nie masz się czym przejmować. Moja żona ma podobne i są cudowne. Twoje piersi mają ładny krztałt i ładne są całe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
no nie toz to nie mozliwe ze ktos jeszcze takie ma, p.s. pewnie jak ka sie dzieci to o karmieniu piersia mozna zapomniec, przeciez nie ma sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozackie piersi
masz sliczne piersi nie słuchaj waligruchów, pewnie sie teraz pod nie onanizuja. napisz w jakim miescie mozna spotkac takie sliczne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne i kształtne, do tego seksowna figura:)!! jeśli się nie spodobają Twojemu facetowi, to znaczy że jest dupkiem bez gustu, odrobina pieszczot językiem sprawi że suteczki się rozwiną:) Powoli i delikatnie trzeba je cierpliwie rozbudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×