Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pearl-wish

rozmowa kwalifikacyjna - stach ma wielkie oczy

Polecane posty

Gość no tak spoko ale pomysl ze
a ja mam pytanie ile jest osób na takiej rozmowie?:o Jedna czy może byc wiecej?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
Ja najbardziej nie lubię pytań:...ile by sobie pani dała wypłaty na tym stanowisku(o które się ubiegam), albo ile by pani chciała zarabiać?? powiesz za mało to ci powie,że słabo się cenisz, a za dużo...to cię od razu skreślą...jak z tego można ładnie wybrnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie uwazam raczej za oczywiste - jak na danym stanowisku moga ci zaoferowac np. 2500, a Ty chcesz 6000, to chyba wiadomo, ze nie macie o czym rozmawiac. Nie bylam jeszcze na rozmowie na ktorej by mnie o to nie zapytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wybrnąc - ja powiedzialam tylko ile faktycznie chce + ok. 300zl. najwyzej beda sie targowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakor
Pytania o pensję są raczej poglądowe (wiadomo że nie mówimy o rozmowach w sprawie pracy, podczas której negocjuje się pensję, bo takie osoby raczej nie mają kłopotów z rozmową kwalifikacyjną, tylko są wyłapywane przez headhunterów). W większości firm pensja jest odgórnie ustalona przez centralę i nie ma mowy o negocjacjach. Po co się w takim razie o to pyta? Żeby sprawdzić na ile kandydat był zainteresowany pracą - czy posiada wiedzę o firmie, czy wie jakie są wymagania na danym stanowisku i jaka jest ogólnie przyjęta pensja na takim stanowisku. Jak nie masz pojęcia gdzie idziesz na rozmowę w sprawie pracy, to lepiej sobie ją podaruj. PS. Jutro przeprowadzam rekrutację i będę maglowała kilka osób - pamiętajcie - przyszli pracodawcy też się stresują podczas takiej rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakor
Pytań może być tysiące i ciężko opisać je wszystkie - mogą dotyczyć doświadczeń z poprzedniej pracy, lub cech charakteru, hobby, planów na przyszłość, albo "Co Pani robiła wczoraj?". Co jest najważniejsze? 1. Wiedza o firmie do której idziemy na rozmowę - pracodawca poczuje się ważny i szanowany - potraktuje Cię poważnie bo i Ty podchodzisz poważnie do rozmowy 2. Przygotuj sobie CV - na spokojnie przećwicz w domu co chcesz powiedzieć o poprzedniej pracy/szkole, o doświadczeniach 3. Często pada pytanie: Dlaczego nadajesz się do tej pracy - więc warto znać odpowiedź na to pytanie 4. Na pytanie: "Ile chcesz zarabiać?" zawsze odpowiadałam, że 20.000 miesięcznie, co nie jest równoznaczne z tym, za ile zgodzę się pracować - to zazwyczaj skutecznie rozładowywało napiętą sytuację. zawsze potem mówiłam, że moja pensja powinna zależeć od obowiązków jakie mam wykonywać - nigdy nie precyzowałam, bo to i tak nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×