Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perliczek

dziewczyny co lubicie

Polecane posty

co w tym wstydliwego? jesli sie kochacie to tez powinna sie wstydzic w takim razie ajak jest podczas zblizenia miedzy wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek72
ona sie wstydzi rozmawiac na te tematy ale kocha sie pierwsza klasa nie wstydzi sie wtedy jeczec i patrzec mi w oczy ale muwic o tym nie lubi nawet ja ostatnio namuwilem do pewnej zeczy i bylo jej i mnie bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowi ci czego oczekuje co ja podnieca jak jej jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem fajnie jest o tym pogadac szkoda ze jest taka wstydlwa w tych tematach:( a moze delikatnie proboj moze ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie !!!!! nie o taki sposob mi chodzi!!! zle mnie zrozu,iales! lubie gdy robi to moj facet:) tylko i wylacznie on!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek72
probuje ale idzie to z oporem nie mowi jak jej dobrze zawsze ja sie pytam a ona przytakuje a jaka to rzecz a co bys chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek72 mysle ze ona sie tego "nauczy" z czasem samo przyjdzie to, powie ze chce abys zrobil to albo ze jest jej dobrze tak, zobaczysz! a jaki macie staz w zwiazku razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek_84 jest zabawa moze niedoslownie brac na sile ale cos w tym rodzaju. nie bawiles nigdy sie ze na sile zaczynasz calowac swoja kobiete a ona udaje ze nie chce i np odwraca glowe?? tu chodzi o zabawe a nie przemoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek72
ja kumam no dobrze powiem ci jak smyralem ma kobiete oralnie jezyczkiem wiesz i gdy sie zrobila bardzo mokra to zaczolem lizac jej druga dziurke a gdy troche zmiekla wsadzilem jej powoli paluszka jednoczesnie lizac cipcie przezyla to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie jeszcze troche osmieli twoja kobieta to i powie czego oczekuje, a moze spodowalo jej sie cos i wstydzi sie powiedziec ze chcialaby jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek72
ja juz jestem z nia 9latek i ciagle ja poznaje namawiam a jak tam kiedy tyleczek mej ukochanej bedzie gotowy wiesz na co jak to z toba bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja uwielbiam kończyć w ustach dziewczyn i nie widzę w tym nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie:) dlugo nie moglam sie przemoc:( ale nie jest zle tak jak inni o tym mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek72
kupilem dla niej takie rzeczy do pieszczenia bo truskawki juz miala tam chyba jej sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek72
pisalas ze macie to za soba wiec zrozumialem ze tyleczek tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze nie probowalam? przeciez nie napisalam tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×