Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perliczek

dziewczyny co lubicie

Polecane posty

nie ona nie miała nikogo przedemną - sprawdzone ha ha ha , wiadomo o co chodzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki facet jest zadowolony ona dziewica on po kilku numerkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacząlem dokładnie w wieku 16 lat co prawda był to przypadek i w sumie jeszcze nie pełny sex , ale jednak i to z moją daleką kuzynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie nie oto chodziło , poprostu zagraliśmy na tych samych falach , ona od zawsze była moim marzeniem bo znamy się od wózka , ale ona znała mnie i nie bardzo mogła się zdecydować na jakąś bliższą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowia ze kto wczesnie zaczyna nie czerwpie pozniej z tego satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz tamto zdarzenie tłumaczę sobie , zresztą moja kuzynka też że była to zwykła ciekawość gówniarzy , bo w sumie do niczego nie doszło ona chciała zobaczyć co facet ma w spodniach no i jak zobaczyła w pełnej okazałości no to ja nie wytrzymałem i zrobiło się troszkę mokro i tyle teraz w ogóle do tego nie wracamy ale było trudno i nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
jak moge sie wtracic to ja to dopiero jestem do tylu 26latek mialem i teraz staram sie brac tyle przyjemnosci ile sie da mam wspaniala zone ktora sprawia mi rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec trzyaj mocna ta swoja zone bo sa rozne wypadki, przypadki itd:) wiesz jak jest w dzisiejszym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt że na każdego przychodzi pora , na jednego wcześniej na drugiego póżniej ale po za tym jednym i pierwszym razem to ogólnie nie żałuje niczedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
czesc jasne ze przychodzi a na ciebie kiedy przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty takich rzeczy się nie zapomina mimo wzystko ale było minęło teraz jest już zupełnie inaczej , ja wreszcie jestem dorosły ha ha ha albo przynakmniej ustatkopwany i w tej chwili poza moją żonką świata nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
czesc jezeli moge sie wlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie albo może napisze Agata ( z Twojego adresu @ ) bo tak jest łatwiej , jak byłaś w podobnej sytuacji to się ciesz że do czegoś więcej nie doszło , no chyba że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
to fajnie a na czym stanelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×