Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perliczek

dziewczyny co lubicie

Polecane posty

jesli facet ma z tego satysfakcje i widac ze jest zadowolony to milo popatrzec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie rzeczy to tylko z osoba ktora sie kocha nie widze inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak tylko z osobą którą się kocha tylko widzisz ja miałem już kilka kobiet które bardzo kochałem , a co Ty lubisz najbardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to chyba każda z dziewczyn lubi , zresztą faceci napewno też ja bardzo lubie jak moja dziewczyna masuje mi ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
ja tez uwielbiam dochodzic przed ma cipcia biore wtedy mego ogierka w swe raczki a ma cipka patrzy paluszkiem sobie robi dobrze a gdy dochodze to go dopada i ssie lapczywie potem swa cipcie mi daje a jak jeczy z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sposob tez jest git, sprawdzony oczywiscie juz tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to lubimy z moim ogierem eksperymentowac w lozku, mamy nawet kamasutre ale z niej to niczego nowego nie idzie sie nauczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
niekiedy ocieramy sie o siebie a jak explodujemy to moja Kasiula sobie wszedzie sperme rozciera raz to nawet kazala mi wylizac swe krocze jak pobrudziles to sprzataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadłaś , to można powiedzieć że doświadczenie mamy prawie takie same , a ilu miałaś już partnerów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 5 lat a co?? malo wiarygodne? sa i dziwice w wieku 22 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
ja mam jedna kaske ma krocze bardzo owlosionei pod paszkani tez niekiedy sobie golimy ale to tak czasami bo jednak naturalne jest wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz my jesteśmy razem już 5 lat ale przedtem prowadziłem dosyć rozrywkowy tryb życia oczywiście erotycznie i w sumie miałem 9 słownie - dziewięć partnerek chociaż może to żle powiedziane bo chyba bardziej wtedy liczyło się zaspokojenie , Wiesz jak to jest człowiek młody hormony buzują , ręka nie wystarczała ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z opisow jak to jest u nas bylo i jest inaczej ja jestem druga kobieta mojego faceta ale dla niego tamta nie liczyla sie nic wiec wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlamnie też od 5 lat liczy się tylko jedna kobieta , wtedy to chyba były w sumie tylko przygody ale po latach zdobywanie doświadczenia w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×