Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kretkaa

mój dwulatek podkrada nam placki ziemniaczane, frytki

Polecane posty

Gość kretkaa

ostatnio dalam mu placka, to wygladal jak dziecko, ktore nie jadlo od miesiaca-wylizal talerz. ogolnie staram sie gotowac sporo warzyw, chudego miesa, ryby, ale widze, ze mlody ma ochote na cos zupelnie innego. Moze macie jakies pomysly na dania dla dwulatka, ktore bedzie bardziej atrakcyjne dla niego, ale tez zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, a co niewłaściwego jest w zrobieniu dziecku raz na jakiś czas frytek lub placków? Nie popadajmy w paranoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaa
mrs-no ja nie popadam, daje mu czasem, tyko widze, ze to mu strasznie zasmakowalo i niedlugo bedzie plul na zupy i pulpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma dni ze prawie nie je.. wiec raz na czas dostaje cos czego nie lubi a nie jest specjalnie zdrowe (placek ziemniaczany,kielbaska), on tak malo rzeczy lubi ze nie chce go calkiem zniechecac do jedzenia. Nie widze w tym nic zlego, w koncu to nie jest juz niemowle:) choc oczywiscie na codzien nie polecam takiej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaa
mojej kolezanki synek nie wypije niczego, co biale i pomaranczowe:););) daje mu mleko i soki, kiedy śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie polecalabym karmienia na spiaco...moj synek tez sie keidys zbuntowal z mlekiem, odstawilam wiec na jakis czas, dawalam wiecej nabialu. Po pewnym czasie znow mu mleko zasmakowalo:)z dziećmi jest tak że to co aktualne dzis, jutro moze sie juz zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska samosinka
co zlego w karmieniu na snie?? Ja tak czesto robie i syn dzieki temu przesypia cale noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdej ksiazce odradzaja karmienie przez sen..po 1-nie umyjesz mu po tym zabkow, po 2 moze sie zakrztusic, po 3 powinno byc swiadome ze je..pewnie sa jeszcze inne powody. Moj synek nigdy nie jadl przez sen i przesypia noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
jak dasz malemu od czasu do czasu placki czy frytki to przeciez nic mu sie nie stanie. gorzej by bylo jakbys codziennie sie opychal tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×