Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kropka9

Jaki szpital polecicie w Warszawie?

Polecane posty

Za pierwszym razem rodziłam na Starynkiewicza HORROR w czerwonych kapciach!!! Baby niemiłe to za mało powiedziane nawet zwierzętami nie powinny się zajmować a co dopiero kobietami w ciąży albo po porodzie. Która z Was rodziła w jakimś sensowm szpitalu??? Tylko nie mówcie mi o Damianie czy Żelaznej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rodziłam
drugie dziecko w Bielańskim. wpominam baaardzo dobrze! miałam swoją połozną, wszystko odbyło się dość szybko, bez zbędnych udziwnień, miałam kontrolę nad porodem, rodziłam bez nacięcia, córeczka zdrowa i przepiękna :) pierwszy poród na Inflanckiej... koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalizuąca
też rodze pierwszy raz i się zastanawiam nad szpitalem, jak weszłam na stronę żelaznej- św. Zofii to ceny mnie po prostu powaliły z nóg. Czy porody w Warszawie są wszędzie płatne? chodzi mi o poród z mężem, bez prywatnej położnej, bez 1 os. sali- taki normalny, przyjeżdżam, rodzę i wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za podpowiedzi:) mrs_ziec a miałaś swoją położną która była przy tobie przez cały poród - mogłabyś podać jej nazwisko? a ja rodziłam czemu Inflancką wspominasz jako koszmar????? wszyscy (mam na myśli moje znajome które tam roziły) mówią że nie było aż tak żle oczywiśście bez wskoków ale dało się przeżyć Na solcu już zamknięty jest oddział położnuiczy bo nie było komu pracować zresztą teraz chyba w 3 czy 4 szpitalach jest remont!!!!! a tłok wszędzie że hej może jeszcze któraś coś podpowie - proszę bo nie chciałbym znów trafić na ludzi bez serca przez to wepchałam się w deprechę!!! a to już nie było fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w Wołominie i poród wspominam bardzo dobrze! Fantastyczna opieka, wszyscy mili i uśmiechnięci. Opieka poporodowa równie dobra. Za poród z mężem zapłaciłam 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam w sw. zofii z mezem w sali 1 osobowej i w wannie i nie zaplacilam za to ani zlotowki wiec nieprawda jest to ze ten szpital jest drogi... 2 dzieci tam urodzilam i ani razu nic nie placilam... a tak poza tym to polecam ten szpital bo jest fantastyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam jeszcze szpital na karowej... tyle ze nie polecam tamtejszej izby przyjec w dzien bo sie czeka i czeka nie wiem jak jest w nocy bo nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka9 - na kiedy masz termin? Ja na koniec października. Orłowskiego oddają podobno do użytku po remoncie w lipcu. Bedzie podobno najczystszym i najlepszym szpitalem. ja sie chyba tam wybiorę jak oddadzą i zdecyduję po oględzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mimi1981 niestety do wołomina troszkę mi nie po drodze asia-k co do karowej to dwa tygodnie temu moja kumpela rodziła w szpitalu na karowej efekt taki że teraz jej córeczka jest niedotleniona bo jak ona rodziła to lekarz z pielęgniarką tak randkowali że zapomnieli że rodzącą mają tuż obok:( a personel też za bardzo się nie wczówa niestety:( mill77 ja mam termin na połowę października:) i też się zastanawiam nad tym szpitalem pod uwagę biorę jeszcze inflancką - sama nie wiem - może jeszcze ktoś coś nam podpowie:) to jest twoje pierwsze bebe? będziesz miała synka czy córcię? a co myślicie o mswia któraś tam rodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja roniłam na Karowej, mimo wszystko ludzkie warunki, choć personel różniasty.... Ale do rodzących chyba bardziej są frontem, niż do roniących. Poza tym oddział dla noworodków mają podobno najlepszy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam termin na połowę października... no dobra, przepraszam :-( Z kolejną ciążą zrobię wybór pomiędzy Karową a Żelazną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×