Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozowe balerinki

mam 14 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość rozowe balerinki

wiem bedziecie mnie potepiac ,ale stalo sie .dzis zrobilam test i tak jak podejrzewalam 2 rozowe kreski.byl przy tym moj chlopak ,juz wczesniej mu mowilam o swoich domyslach bo spoznial mi sie @ i czulam sie jakos tak dziwnie , on nie wierzyl i niewierzy ,zostawil mnie sama trzasnal drzwiami i poszedl -chcialalm do niego zadzwonic ale nie odbiera kom badz sie rozlacza .rodzicom jeszcze nie powiedzialam.zdalam do 2 klasy gimnazjum niewiem jak to bedzie ,pewnie wywala mnie ze szkoly .kocham dzieci ,sama mam 1,5 roczna siostre ktora mnie uwielbia ,ale niewiem czy sobie z tym wszystkim poradze.powiedzcie mi co mam robic ?jak przekonac mego chlopaka zeby mnie nie zostawil ? co prawda nie wypowiedzial tych slow -ale jego zachowanie bylo chamskie -poprostu sobie poszedl ,a ja z tym testem w reku zostalam sama - zaraz wroci nianka z siostra ze spaceru potem mama z pracy -a ja chce pobyc z tym sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia25
to już kolejna dzis dziewczyny co sie z wami dzieje az strach o tym myślec 14 15 latki w ciąży to dzis reguła a nie pojedyńcze wyjątki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURDE GOWNARZERIA
KONCZY SZKOłĘ I JUŻ SIĘ ZACZYNAJĄ DURNE TOPIKI! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe balerinki
a i jeszcze mam pytanie co to jest to badanie bchg ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja myslalam ze rok szkolny jeszcze trwa!;) Autorko poczekaj moze sie zjawi dejzi 69 ona ci wszystko wytlumaczy co i jak!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko nad tobą prokurator wisi,a twój chłoptaś to pedofil.Yh,dzieci rodzą dzieci-patologia.Wspolczuje glupoty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×