Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa Malina

A ja się pochwalę Mój narzeczony bardzo się angażuje w przygotowania do ślubu

Polecane posty

Laura- dobrze wiedzieć- o tym chyba nie doczytałam, albo już nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała w Bieszczady, ale niestety mój M. ma taki kontrakt że w roku ma tylko 10dni wolnych :0 i po odliczeniu wszystkich planowanych wolnych zostanie mu 1 dzień w sierpniu jedziemy na słowację i teraz okazało się że źle zarezerwowałam pokój, tzn w złym terminie, chcieliśmy być od pn do nd a ja zrobiłam rezerwacje od pt do czw, trudno A czy Wrocławia opłacałoby się wybrać w Bieszczady na weekend? czy to za daleko na taki krótki wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi, ja myśle że tak, w piątek byście musieli wyjechać i późnym wieczorem dojedziecie (zależy jak bardzo jest A4 rozkopana przed Krakkowem, hehe), w sobotę sobie pospacerujecie po górach i w niedzielę koło południa możecie wyjechać. Lepszy byłby oczywiście jakiś dłuższy weekend niż te marne 3 dni, no ale zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło :) Zgadza się Laura, ale niestety brakuje nam właśnie tego jednego dnia, ale może zobaczymy i coś się da zrobić chociaż zawsze zostaje jeszcze kwestia finansowa bo zaraz po ślubie planujemy remont mieszkania, a to nas sporo wyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japiernicze ale to problem, nie mozesz se wymyslec innego imienia forumowego i jego zaczernic? takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdupczył..i to przez kogo? :o boże, że ten troll dejzi/nie dejzi nie ma dośc...naprawde :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata a Ciebie forum uświadomiło? Czy dalej żyjesz w słodkiej niewiedzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nooo i Agnieszko Ty mówisz na mnie półmózg a widze ze Ty masz jakieś problemy z osobowością:) no profil masz wyśmienity i przesłodzony jak koleżanka od różowego ślubu. JAKA TY DEJZI DWULICOWA JESTES. dziewczynki i na czym stanela dyskusja??? Laura, Ruda, Gawi, Sękata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no powiem że w tym bujaniu jajeczek bykowi to ponoc bylam dobra:) hehe żartuje:) a no to ja tez powinnam być nieszczęśliwa, bo nie udalo mi sie wygrać w Miss Spływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to jakaś nowa umiejętność ;) może się kiedyś przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widizalam reklame filmu w kinach SEKS W WIELKIM MIEŚCIE i widze ze są akcenty ślubne;) no trzeba sie wybrać, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto by pomyslal,ze tylu nowych rzeczy moze sie czlowiek o sobie na forum dowiedziec ;) Troszke zboczylyscie z tematu dziewczeta, ale tylko troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbaczanie z tematu to na forum rzecz powszechna :) Przyznam się, że nie mam bladego pojęcia o serialach, jakoś mnie nie ciągną ( nie umiem odpowiedziec na pytania audiotele "Czy aktorka X gra w serialu Y a) kowalską b) nowakową c) malinowską )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ten serial kocham:) Uwielbiam:) A filmik postaram się zdobyć jak mi tylko internet w domu założą, podobno juz na dniach;) Jeśli miałabym się z kimś identyfikować pod względem np stylu ubierania się czy wyglądu, to z Charlotte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy....TAK, oczywicie że zostałam uświadomiona :P jak to dobrze bo bym faktycznie żyła w takiej starsznej niewiedzy o samej sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dowiedziałam od idealnej dejzi bez wad że jestem półgłowkiem:) i dobrze mi z tym:) uwielbiam swoje życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przez to wszystko nie uczę na jutrzejszy egzamin ehhhhh dobra wylaczam kafe i do dziela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka półmózgiem jesteś nie półgłówkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie naprawde podobaja ciuchy Carrie szczegolnie z ostatniej serii. Ten plaszczyk, ktory nosila w Paryzu byl po prostu przepiekny. No i jeszcze uwielbiam jej buty. Cudowne.Watpie tylko, czy daloby sie w nich chodzic tyle kilometrow po Nowym Jorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups hehehe :) dejzi włozyła tyle wysiłku żeby to napisać a ja nie zapamiętałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×