Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

17nastka

Telefon dla dziewczyny

Polecane posty

Witam! Mam ogromny kłopot z wyborem komórki :) Chciałabym, aby telefon był ładny, bez klapki, z aparatem, mp3 i radiem (ale niekoniecznie). Zastanawiam się nad wyborem: -Nokia 5200(lecz wydaje mi się zbyt \"ceglasta\") -Nokia 7360 -Sony Ericsson W200i -LG KG800 Mam nadzieję, że pomożecie i doradzicie. A może macie inne propozycje? Chętnie wysłucham,a raczej przeczytam ;) :) Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa
5200 fajna ja mam 5300 i jak dla mnie tylko nokia moze byc bo mam talent do rozwalania tel. 5200 plastic bombastic cegla a teraz taka moda wiec ja bym wziela hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
kup budke telefoniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5200 wygląda okropnie tandetnie, do tego ten telefon miał być fajną muzyczną zabawką, a wyszło denne muzyczne badziewie... nigdy w życiu bym go nie brała ;) 7360 - złego słowa nie powiem, przyjemny, udany kobiecy telefon dopracowany w każdym calu. Nie jakaś plastikowa zabawka dla nastolatków, tylko solidnie wykonany wajny model. W200i, SE przeważnie kaszany nie robią, ale są tak oklepane i podobne do siebie, że szczerze mówiąc, jako dziewczyna bym raczej go nie brała -co to za radość mieć to, czego używają wszyscy? :) KG800 (lepiej brać KU800, bo jest bardziej rozbudowaną wersją KG800, a cena właściwie ta sama) kiedyś mi się strasznie podobał, ale nigdy go w ręku nie miałam, tak jak żadnego innego telefonu marki LG, więc nie wiem wogóle czy to dobre telefony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×