Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycki19lat

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość cycki19lat
bo ja nie zakladalam innego! chyba oszukujesz klamczuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooooow
kiedy beda nowe zdjatka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam ja
a bedzie cipeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
Witajcie to znowu ja.. :) zaraz pokaze wam nowe zdjecia jesli chcecie.. chcecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
nikt nie chce popatrzec na moje cycki :( przykrosc mi robicie.. mam ochote na mala masturbacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
wsadzam sobie w anusa butelkie po 5 litrowym napoju z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
a moze tyleczek chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
za kod do orange za 5zl pokaze cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duraloss
Tyłeczek nawet ładnie sie prezentuje tylko szkoda ze nic prawie nie widac. Troche dalej stań od aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Trochę masz obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża ona
a jaki rozmiar biustonosza nosisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaorany
dupeczki w ogóle nie widać niestety a cycki całkiem całkiem tylko cipka była obiecana a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellkkk321
Dla mnie bomba;-) Są super ładne, uwielbiam takie, żeby wszystkie dziewczyny miały takie... marzenie, byłoby jak w niebie... a nie na ulicy same deski i patyki.....;-( Gratuluje Ci posiadaczko takiego skarbu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cipka i cipka. wszystcu chca tylko cipki. zrobie jej fote przy kompieli... bedzie mokra i nawilzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściasta20
Mam podobne piersi do autorki tematu, tylko jednak trochę mniejsze. No i nie mam takich rozstępów, co nie znaczy, że nie mam ich w ogóle - owszem, są i ich nienawidzę. W ogóle mam straszne kompleksy na punkcie moich piersi. Noszę dobre staniki a i tak szał mnie ogarnia, jak sobie pomyślę, że one skaczą kiedy idę i ludzie to widzą. Nie mogę założyć większego dekoltu, bo od razu wyjdę na idiotkę, która wulgarnie eksponuje swój jedyny atut. Szczupła dziewczyna z miseczkami A czy B może mieć dekolt do pasa, a i tak nigdy nie wyjdzie wulgarnie. A ja to w golfie nawet...Zresztą golfów też nie noszę, bo w nich biust się wydaje jeszcze większy... Najchętniej bym je sobie obciachała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży_biust_ona29
a ja mam identyczne, no tylko jakiś jeszcze jeden rozmiar większe i ciszę się że takie mam;-) I nosze duże dekoldy, celowo je eksponuje i nie obchodzą mnie jakieś komentarze niedorosłych kobiet i facetów.... Są duże, więc czemu mam je zakrywać...???? Nie każda ma takie i dlatego jest to coś co mnie wyróżnia na ulicy. I nie zamierzam się z tym chować, niech falują jak biegne i już! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek 22
ja tam lubie sobie na takie cycuszki duże konia walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży_biust_ona29
hehee zazdrośnice sie odzywają.... ;-) a zazdroście sobie i porównujcie do dojar itp,,,guzik mnie to obchodzi;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek 22
wtakie cyce super wkłada się kutasa a potem potężny spust spermy , fajnie wyglądają takie cycki w spermie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napiszcie chłopaki, mężczyźni dlaczego jest tak że niektórzy zachwycają się takimi biustami (jak jest ubrany) np. na randce, a jak widzą na forum ten sam biust bez stanika to piszą baaaadzo negatywne opinie? faceci jak to z Wami jest? Kłamiecie czy podoba Wam się wszystko w tylko \"ładnym opakowaniu\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśśśka - to jest syndrom prawiczka. Chcieliby dotknąć ale nie mogą.A na forum,nie mogą ale dotykaja. Słowem.Dzierżąć w dłoniach swoje ptaszki i koncząc wlasnie na takich postach jak Twoje,strzelając na klawiaturę lub ukradzione figi ciotki Zenony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzacz orgazmów - heh dobre, ach faceci z Wami nigdy nic nie wiadomo... pozdro dla biuściastych i zazdriśnic ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×