Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycki19lat

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość ale brednieee
No zdecydowanie lepiej wyglądają w biustonoszu - nie podobają mi sie gołe ze względu na sutki skierowane w dół . A z tymi żyłami wyglądają jak piersi ciężarnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ....
ojjej nie pomoglas sobie tym calkowitym obnazeniem!!bylo chociaz sie podotykac zeby sterczaly,duze sa ale nie ladne...:( zadbaj o nie bo masz tylko 19 lat po porodzie beda wygladac gorzej wiec smaruj,cwicz bo potem bedzie tragediiaaa!!mowie to jako Kobieta mam ciutek mniejsze ale urodzilam dziecko i wygladaja o niebo lepiej a jestem od Ciebie 7 lat starcza wiec nie zlosliwie mowie ...zadbaj o nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
jakie zadbanie mi proponujesz? jakies kremy? ciwczenia? :) cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisy
a gdize jest twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisy
mysle ze nie są one najpiękniejsze ale niejden popiesciłby je pomiętosił że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturrrr
twarz jej wstyd pokazac bo nie wyjsciowa,biedna jedynie zwiasami moze sie pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
fajne sa i tyle :) cos male poruszenie wywolaly te zdjecia, myslalam ze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
ja bym o nie zadbał bez kremów i innych takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ....
tak kremy do biustu cudow nie zdzialaja ale uelastycznia i napna skore,masazyk gdzies tu kiedys byl o tym topik poszukaj to troche Ci pomoze... :)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
ale ja uwazam ze moj biust jest cudowny :) taki naturalny, duzy :) w realu lepiej sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
ja ci wieżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturrrr
poruszenie w stulu : "u je bejbeeee ale ty zajebista chetnie bym cie pogoniatal normalnie idełał -rysio75"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
sliczna kobieta to i sliczne mam cucuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
twoj bezkrytycyzm mnie przeraza :P pomysl ze skoro tylu ludzi mowi ci, ze twoje piersi delikatnie mowiac szału nie robia to jest w tym moze ziarnko prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
sa najladniejsze na swiecie takie naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWALARKA
jezu tez mam takie ale po 2 dzieci juz jestem to one mnie tak urzadzily ;) ale to niestety nie powod do dumy ,ja niestety gdybym posiadala pieniadze to pewnie bym sie poddala operacji teraz mam juz tak psycho przez nie zryte ze szkoda gadac cokolwiek wloze wygladam jak Pamela ,i jeszcze te spojrzenia jakichs obsliniencow na ulicy JAK DLA MNIE POSIADANIE TAKICH PIERSI TO TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWALARKA
jeszcze duzo zalezy ile masz pod biustem ......boja 72 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki19lat
80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsg
80 to jestes spasiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna chujstwa
Chyba musiałas w szybkim tempie przytyć, bo rozstepy sa bardzo liczne. Nie wyglada to jak cycki 19-latki - moja mama ma 54 lata, a cycki ma lepsze. Cycki cyckami, na zdjeciu widac, że jesteś mocno przy kości. Ja bym próbowała schudnąć, a potem pewnie skorygować te cycki, które teraz są obwisłe i wielkie, a jak schudniesz, bedą jeszcze bardziej obwisłe i mniejsze. Ogólnie - dla mnie nie byłby to powód do chwalenia sie. Raczej cos, co bym chowała. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakostakniebardzo
ej ludzie gdzie te rozstepy? pytam powaznie bo ja nie wiem jak wygadaja rozstepy, na co mam patrzec? odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna chujstwa
Jak jestes z nich zadowolona, to tylko pogratulować, w końcu to twoja sprawa. Ale ja bym już zbierała kasę na pomniejszanie. Nie dość, ze szkaradne, obwisłe cycory z sutami wiszacymi w dół jak u dojnej krowy, to przede wszystkim - po prostu niewygodnie. Chcesz podbiec 10 m , a cyce majtają na wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakostakniebardzo
znaczy te takie jasniejsze paseczki. coz rzeczywiscie nie najladniejsze te zdjecia. nie chce obrazac autorki , ale ja bym sie wstydzila pokazywac je na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia_agunia
duże, podobne do moich, ciężko stanik kupić zwłaszcza że szczupła jestem .Ale urosły i są trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna chujstwa
rozstępy powstaja, jak skóra sie rozciąga i juz nie daje rady utrzymac napiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onammmm
a co powiecie na to ze ja mam od 11roku zycia rozstepy ciagnace sie od kolan az do tylka? i tez mam 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWALARKA
walizeczka.........ja naprawde nie chcialam zeby mi takie urosly ,wiec co mam zrobic zeby miec mniejsze przeciez nie zabiore dzieciom jedzenia zeby zbierac na operacje................wlasnie mi tego tylko do szczescia trzeba -male piersi jak widze kobiety z miseczkami A to juz im zazdroszcze bo wole male niz takie donice no coz mi niestety zostaje tylko plakac po katach ze mam takie a nie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×