Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycki19lat

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość uwielbiam wielkie cyce
dla mnie bomba ci pulka dzis dodana też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miii222
cycki19lat - jak byś troche o nie zadbała to by wyglądały nieźle,idz na siłownie i poćwicz mięśnie klatki piersiowej ,smaruj je kremami na rozstępy ...Ja miałam takie zwisy po ciązy ale już wyglądają całkiem nieźle,dzięki ćwiczeniom . I opal się troche to rozstępy bedą mniej widoczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantatw
kolczyk w mostku: każdy cyc ładnie w staniuku wygląda, pokaż bez to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cold Cold Day
7up - bardzo fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLO21
lubie takie.Wsunac miedzy nie kutaska i posuwac az do wytrysku.Pokaz je bez stanika prosze.Sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prince Charming
19 lat?! Bez urazy, ale ja bym pomyślał o zrzuceniu kilku zbędnych kg. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny666
po za tym ze widac ze masz juz rozstepy to stwierdzam ze beda ci strasznie dyndac na stare lata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7up....
To teraz czas na cipkę. Mam strrraszną ochotę zaszaleć to chociaż fotki wrzucę. http://tnij.org/bhjm A tu robię sobie dobrze :) Wibratora jeszcze nie mam, ale od czego jest pianka... http://tnij.org/bhjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek84
Zerżnąlbym cie od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklsklsd
wyglądają jak stare ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo21
cycki 19 lat Nie bierz sobie do sercs tych zalosnych komentarzy niektorych. Masz super seksi cycki, takie powinna miec kobieta:duze ,naturalne takie jak twoje.Chetnie bym sie nimi zabawil.Sa bardzo podniecajace.Wyslij mi na email wiecej twoich zdjec piersi, pupy, ud, muszelki.Ocenie je zgodnie z prawda. Albo lepiej jak osobiscie zrobie ci zdjecia osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetTea
cycki19lat - jesteś żałosna, myślisz ze jak pokażesz swoje cyce i ci*pe to sie dowartościujesz? piszesz ze nikomu ich nie dasz ze sa tylko Twoje... skoro sa tylko Twoje to po cholere je tu wystawiasz i wszystkim pokazujesz, nie masz zadnej intymnosci i prywatnosci, zaden chłopak nie chciał by miec dziewczyny ktora wystwaia swoja ci*pe do komentowana i mowi jeszcze ze jest dziewica... w zyciu nie chciałabym zeby ktokolwiek ogladał moje intymne miejsca, nawet jezeli wiem ze byłyby to same pozytywne komentarze... Bo mam do siebie szacunek i kazdy go bedzie do mnie miał, a do Ciebie... sory ale juz nie powinno sie miec szacunku. Wstydziłabym sie na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×