Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurde no

Koniec L4 a poczatek urlopu macierzynskiego

Polecane posty

pomozcie mi bo nie wiem co zrobic w takiej np sytuacji: mam zwolnienie lekarskie do konca lipca, a termin porodu na poczatek sierpnia z przewaga na koniec lipca. lekarka mowi ze zwolnionko do konca lipca w zupelnosci wystarczy i na 99% przerwe je porodem i co sie z tym wiaże pojde na macierzynski. a co w sytuacji przenoszonej ciazy? kiedy dzidzia sie nie wykluje, mi skoncay sie L4 a maciezynskiego jeszcze nie bedzie bo nie bedzie jeszcze porodu. Czadem przeciez lasko przenaszaja 2 tygodnie! a to bez L4 to przeciez klasyczna bumelka ;( co robic w takij sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z lekarką o przedłużeniu L4 bo naprawdę szkoda brać macierzyński gdybyś jeszcze chodziła z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie było z tym żadnego problemu... tzn. teoretycznie, bo urodziłam w terminie, ale lekarka powiedziała, że jak przenoszę ciążę to ona bez problemu przedłuży mi zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy nastepnej wyzycie jej powiem aby mi przedluzyla np do 2-3 sierpnia, wtedy napewno przerwe je macierskim. Zreszta bedzie USG i wedy sie dowiemy czy urodze w terminie, przed nim czy po nim. ps. wolalabym w sierpniu bo uwielbiam sierpniowe lwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! mama, szefowa, ksiegowa itp wszytko RAKI! ile mozna no?;) a w rodzinie nie ma lwa wiec.. choc wiem z doswiadczenia ze znaki zodiaku lubia sie powtarzac w rodzinie, powaznie, jest 4 te same ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×