Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość Bukovina
Jak mi odpowiesz, to moze sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznasz mnie bo to ja
Ja to chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do wielu spraw ;) o czym wspomniałam jakiś czas temu że na koniec to chyba próbował mnie wrecz uspokoić Utknelam w martwym beznadziejnym punkcie Szkoda że teraz ten topik to juz tylko kłótnie,przepychanki,obrażanie Przynajmniej skrępowany się wyleczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Chyba najwyższy czas zaczać ignorowac pewne wypowiedzi i wrócić do głównego wątku. Poznasz mnie, napisz jak wygląda aktualna sytuacja i co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bukovina nie bylem tam, wiem ze to turystyczna miejscowosc, pozatym znajduje sie tam aqua park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukovina
Ah tak. Kiedy bylysmy tam z kolezanka, podrywal nas starszy pan z opisu zachowania podobny do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bukovina z wyrazami szacunku, co wnioskujesz w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bukovina widze ze masz ochote ze mna porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukovina
Skoro to nie Ty, to nie ma o czym; był podobny do Ciebie z zachowania i bardzo szczuply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bukovina rowniez jestem szczuply, nic nie szkodzi porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! http://f.kafeteria.pl/temat/f4/jak-poderwac-duzo-mlodsza-dziewczyne-p_4544117/2 "grzes1 2013.07.06 Pozwolcie moi drodzy ze ja rowniez sie przylacze,nie dziwie sie helmutoei 4000. Rowniez chcialby poznac nastolatke,to nie jest pefofilia jak to nie ktorzy okreslaja,mam podobnie jak on tez wygladam mlodziej i duchem i cialem, dodam rowniez ze m 39 lat i bylem z dziewczya co miala 17,jej mama wiedziala o nas ba nawet byla u mnie w domu i bylo wszystko dobrze,dodam ze nie bylo widac roznicy.ani nawet jej nie odczuwalem." :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D "Karneval 2013.07.07 Oj Grzegorzu, masz panią po 30? Niedawno pisałeś: Mowicie o kobietach po 30ce sa marudne nie chca urodzic dziecka poza tym kobieta sie szybciej starzeje mam w d***e takie sa rozwodkami z dzieciakami.nie chce marudy z dorobkiem teraz zrozumiale ??? Ponoć ta 21 z dziećmi i 17 znalazły kogoś innego, a ciebie nie chciały: grzes5 Gosc to nie sciema ta co 21 _lat ma dwoje dzieci,i seperacje z mezem ta z kolei co ma 17lat jest sama ,to cyba wiadome ze wybralbys na moim miejscu ta mlodsza bez dzieci poza tym wlasnie do tej 17 latki czuje wieksza milosc i wlasnie z nia sie zwiaze. grzes5 Macie racje,nie wyszlo mi ani z jedna ani z druga,znalazy sobie juz kogos innego Moj trud poszedl na marne. A "twoje" ogłoszenie z netu: grzes 2013-06-16 21:59:21 mam 39lat wygladam bardzo mlodo i tak sie czuje chce byc z dziewczyna co ma 15 lat moje gg Kogo oszukujesz? Siebie czy innych? Jak widzicie nie ma sensu z nim pisać. Nie martw się to mój ostatni wpis tutaj, namieszałam, ale dlaczego mam pozwolić na oszustwo? Trollowanie innych ludzi?" "grzes1 2013.07.07 Karniwal powiem wprost odperdol sie ode mnie. W d***e msm tn internet." Grześ ma pecha do nicka Karneval ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"grzes1 2013.07.09 Ale pocieszenie, nie chce ladki ktora chce studiowac , sa glupsze jak te, ci nie maja wyzszego wyzszego wyksztslcenia , brzydze sie studentkami." :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzes1 2013.07.06 Pozwolcie moi drodzy ze ja rowniez sie przylacze,nie dziwie sie helmutoei 4000. Rowniez chcialby poznac nastolatke K*U-R*W-A TO JEST PEDOFILIA jak i gdzie można komuś zgłosić ten topik i grześka ? przecież ktoś powinien się nim zająć człowieku KAŻDY sąd zadecydowałby o pozbawieniu cie wolności oraz poddaniu obserwacji psychologicznej czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Glupie podszywy, podszyw za podszywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jak to czytam, to mnie bierze na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jak mozna kopiowac szumowiny z ponad 3 lat, ktore rowniez byly podszywami, po pierwsze nie pociagaja mnie nastolatki ( choć mialem okazje) po drugie w tym kraju mozna uprawiac sex z osoba ktora skonczyla 15 lat kpc 200, po trzecie nawet 18 latki wydaja sie infantylne, przynajmniej dla mnie. Po czwarte interesuja mnie dziewczyny w wieku minimum 21 24 lata, nawet elokwencja oraz podejscie do zycia jest zupelnie inne, ten kto czyni falszywe kopie podszywaczy niech sam sie uda do psychiatry, nawet szczerze mowiac juz nie chce mi sie wchodzic na te chore forum, robi mi sie nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 16 lat i tez chcialabym miec mezczyzne takiego 30 lat +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Mialem takie zdarzenia podrywaly mnie 15 latki, to nie oznacza ze jestem pedofilem, pedofilia to jest nic innego jak tyklo pociag sexualny do dzieci, drobnej budowy ciala wrecz dziecinnego, i ponizej 15-go roku zycia, obrzydliwe. Ja lubie kobiety wysokie, kobiece, i co maja cos w sobie ciala. To tyle co chcialem powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Ostrzegam jeszcze raz ktos mi sie podszyj****adz bedzie kopiowal glupie falszywe teksty, do tego wyzywal mnie od pedofila, to sam zaskarze takiego typa, nie chce wiecej czytac takich tekstow, nie mozna nazwac osoby pedofilem ktora ma preferencje do mlodszych kobiet w wieku 20 kilka lat, to juz zupelnie dorosla kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszaj zglaszaj szybciej się tobą zajmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Czyli to nie ty napisales o tej 17 do ktorej czujesz wieksz milosc i o tej 21 mezatce z dwojka dzieci? To nie ty napisales o zwiazku z 17? A co ze znajomoscia 4 jezykow? Trzy lata temu podobno umiałeś pisać tylko w 8? Rozumiem, że to nie ty pisales, ze jestes dobry w lozku, bo masz czesto ochote? To wszystko w tym temacie pisal jakis grzes, ktory ma 39 lata, mlodo wyglada i tak tez sie czuje, a inni daja mu 24 do 28 lat i szuka duzo mlodszej dziewczyny, bodajrze od strony 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karneval widze ze szukasz zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Nie zna ale sie msci, jakbym cos jej zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Zadaje tylko pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Bodajże* Kafeteria przestala chyba uznawac wszystko co pisze za spam. Grzesiu pisze od strony 90. Jest tez dziewczyna o tym samym niku co moj, ktora, uznala grzesia za kogos nie w jej typie i internetowego zartownisia.Grzesiowi sie jednak spodobala, bo usilnie chcial sie lepiej poznac, chociaz druga strona nie wykazywala zainteresowania. Nie bylo nic jednak o waszym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Gdyby kogos zaintersowalo: Grzesiu nie chce kobiety po 30, bo taka nie da mu dziecka i nie chce takiej po przejsciach. Wiazanie sie z rozwodka to wedlug niego grzech, ale uprawianie seksu bez slubu, jest zdecydowanie mniejszym grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Sluchaj Karneval nie musisz mi wierzyc, ze bylem z tamta Karneval z przed 3 lat, bylismy narzeczenstwem. Ona nie musiala okazywac zainteresowania na tym forum, ale naprawde bylismy razem. Sama mnie kochala dozyla do spotkania, i tak wyszlo ze bylismy dopasowani, podobni do siebie. Nie obchodzi mnie tp czy ty mi wierzysz, badz tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes udaj sie do psychiatry,,zle z toba chlopie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
1.Raz znasz osiem języków, trzy lata później tylko cztery. 2.Oczywiście wyglądasz na 24 czy max 28 lat, a teraz tylko na 30. Oczywiście to nieprawda, bo wyglądasz na swój wiek. 3.18 latki są niedojrzałe, ale trzy lata temu sam pisałeś o związku z 17 i o "czuciu większej miłości do kolejnej chętnej 17. Trzy lata temu pisałeś, że szukasz dziewczyny od 18 lat, najlepiej 20, 20 parę. 4. zacytuje pewną wypowiedź: Mimo tych achów i ochów, nie byłabym tobą zainteresowana. Jakże to możliwe, taki ideał... A jednak w moim odczuciu, "przerost formy nad treścią". Za to grzesiu jak zawsze napalony: Karnivel zadajesz mi tyle pytan,zakochalas sie we mnie czy co? To tyle na temat waszego romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Najwcześniejsze wpisy Grzesia jakie udało mi się znaleźć(a raczej ktoś inny to znalazł): "grzes 2013-06-06 16:43:41 A ja lubie mlodziutkie dziewczyny szukam takiej do milosci na stale grzes 2013-06-06 16:20:47 Szukam 15- latki na stale ktora lubi starszego chlopaka pisac na gg 8635756czekam na gg buziaczki grzes 2013-06-06 16:13:29 A ja lubie mlodziutkie dziewczyny szukam takiej do milosci na stale grzes 2013-06-06 16:10:51 idze lubicie sie zabawic xxx "grzes 2013-06-16 21:59:21 mam 39lat wygladam bardzo mlodo i tak sie czuje chce byc z dziewczyna co ma 15 lat moje gg 8635756" xxxx na papilocie pojawiasz się: grzes3 (Ocena: 5) 2013-06-18 06:24:41 re: Wasze listy: hej dziewczyny tez mam podobny problem mam 39 lat wygladam mlodziej i tez tak sie czuje, lubie mlodsze dziewczyny, tez chetnie bym sie z taka poznal zwiazlal, ido takich mnie ciagnie jezeli chcialabys mnie poznac to zapraszam na gg lub kontakt tel moje gg 8635756 tel 667 396 140 zapraszam. xxxx Pierwsza twoja wypowiedź na forum jest z 18.06.2013 grzes 5 2013.06.18 lonely flower hej, ja jestem podobny do ciebie mam 39 lat lubie mlodsze dziewczyny, chetnie zwiazalbym sie z mlodsza na stale, jezeli chodzi o to czy mam zone otoz nie, jestem wolny tez wygladam mlodziej i sie czuje mlodziej, jezeli chcesz ze mna sie skontaktowac to prosze bardzo o to moj ner gg 8635756, lub tel 667 396 140 zapraszam serdecznie. poznajmy sie. xxx W jaki niby sposób ktoś się pod ciebie podszywa, cofa się w czasie? Skąd ta osoba zna twój sposób pisania, twój numer gg i telefonu? Resztę wniosków wyciągnijcie sami. xxx Oprócz tego taki mały smaczek: Hej! Jeśli chcesz zarobić, bo nie masz na ciuchy,chcesz telefon albo inne gadżety to dobrze trafiłaś! Wystarczy, że się spotkamy na sex, ja zapłacę. Może się we mnie zakochasz? :> Mam 42, lecz wyglądam o wiele młodziej :) Chętne pisać tutaj, bądź na gg: 8635756. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×