Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
cześć. Mam 27 lat i jestem z facetem 14 lat starszym ode mnie. Zawsze mi się tacy podobali. Patrząc też po mojej mamie od której tata jest starszy 15 lat. U nas wyszlo wszystko spontanicznie. Na początku każde chciało spotykać się bez zobowiązan. A potem jakoś tak poleciało. jesteśmy juz razem trzy lata, mieszkamy razem, oboje pracujemy, planujemy powiekszyć rodzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam na to gg..z ciekawosci. Grzes kup ty sobie lustro,uroda nie grzeszysz. Brzydki jestes...do tego mitoman i inteligencja ponizej sredniej. To cala tajemnica twojego braku powodzenia...glupi pasztecior z ciebie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Ale gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Gg to kazdy moze podac, wiekszosc to podszywy, liczy sie serce czlowieka, nie tylko wyglad. Po pomoc najczesciej przychodzi sie do tego brzydkiego, z regoly przystojni nie sa przystepni. Widze ze w dobie dzisiejszej cywilizacji liczy sie tylko zasob finansowy, i aparycja. Tutejsza kuruazja mnie rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Kurtazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Kurtuazja, z tych nerw to sie bledow tylko narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reguła...przez u...otwarte..MATOLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu, ale Ty nie jesteś ani przystojny, ani bogaty, ani elokwentny, ani młody, jedyne, co masz, to kosmiczne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Do gosc15:02 Przeciez wyraznie napisalem, ze z nerw mozna popelnic bledy debilu sknczony. Z reszta nie ma co dbac o pismo, nie warto nie ma dla kogo z wyjatkiem kilu osob. Wiecej tu nie wchodze nie bede sie w*****al. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Do gosc15:02 Przeciez wyraznie napisalem, ze z nerw mozna popelnic bledy debilu sknczony. Z reszta nie ma co dbac o pismo, nie warto nie ma dla kogo z wyjatkiem kilu osob. Wiecej tu nie wchodze nie bede sie w*****al. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Zegnam te bagno na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Zegnam te bagno na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie stary mitomanie....Obrazasz sie o prawde? No coz...ona w oczy kole..:-) A z Ciebie jest zwykly prostak i cham,do tego bardzo nieatrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie ze Grzes juz tu nie wejdzie, moze pojawi sie jakis dojrzaly mezczyzna NA POZIOMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serfując po stronach internetowych znalazłem te forum, hmm być może porozmawiam z kimś ciekawym, czy sa tu osoby z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brzmisz jak Grzes5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Lublina to na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok rozumiem fajnie ze są tu osoby które prowadzą rozmowę, akurat nie jestem grzes5, z czasem sie przedstawię, jak narazie miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzesiu, jezeli chcesz zaczac od poczatku, to oprocz zmiany nicku, musisz zmienic swoj styl pisania. Przyklad: Witam wszystkich, chcialbym dolaczyc do forum, poznac, porozmawiac z kims nowym. Najlepiej z kims z krakowa, mam 42 lata i chcialbym poznac kogos nowego , zapraszam do kulturalnej wymiany zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
szukam mezczyzny +30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Kilka rad dla ciebie. Wymysl sobie nick nie zwiazany z twoimi danymi osobowymi. Nie traktuj tego portalu jako swojego pamietnika lub portalu do ogloszen matrymonialnych. Badz kulturalny, mily, nie narzucaj sie, nie przechwalaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Karneval nie rozumiem chyba mnie z kims mylisz, zaskakujące. Cóż być może co niektóre osoby piszą trochę podobnie co nie znaczy, że ta osoba wczesniej to ta sama, myślę że nie mam takiej potrzeby by sobie nadawać nicka. Owszem jestem zadbanym mężczyzną po 40- stce. Druga zaś sprawa, widze że są tu zainteresowane panie, bardzo mi miło, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval w każdym bądź razie dziękuję za rady, mam swoje zasady w związku z tym sam mam odpowiednie strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval w każdym bądź razie dziękuję za rady, mam swoje zasady w związku z tym sam mam odpowiednie strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam coś mialem z łączem wysłało mi podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes debilu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co tu chodzi? Ktoś tu używa brzydkich słów, btw. Myląc osoby to bardzo niekulturalne, cóż pomijając wyzwiska mam nadzieję, że będzie miło, miłych pozdrawiam, natomiast niemili powinni trochę się powstrzymać od tego typu zachowań, naprawdę nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pedofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzesiu, wciąż widać kim jesteś, masz zbyt charakterystyczny sposób pisania, ten sam sposób formułowania zdań, ten sam zasób słownictwa, poza byciem bardziej kulturalnym, wciąż piszesz jak grzes5, grzes42, grzegorz42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierny zasob slownictwa,stylistyka do bani,z ortografia na bakier...jeden belkot. Grzes wroc do podstawowki pacanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×