Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość intymna6

kłopotliwa sprawa

Polecane posty

Gość intymna6

czy jako zony bedziecie zgadzac sie na wszystkie zachcianki lozkowe meza? ja mam problem z pewnymi sprawami...wspolzyje ze swoim narzeczonym, wszystko jest super, ale nie wyobrazam sobie, zebym miala mu zrobic loda...jest to dla mnie odrazajace, traktuje swoja twarz z szacunkiem i nie wiem, czy kiedykolwiek sie na to zdecyduje...mozecie pomyslec, ze to bzdura ale w glebi rzeczy to dosc istotna sprawa, bo zdaje sie, ze faceci lubia orale i tego typu sprawy i podejrzewam, ze moj predzej czy pozniej (np. po slubie) zaproponuje mi, bym tego sprobowala...a ja po prostu no...nie moge, nigdy nie probowalam i ciagnie mnie na wymioty jak pomysle, ze mam cos takiego wsadzic sobie do...buzi.. powiedzie dziewczyny, wam to przychodzi z latwoscia? zgadzacie sie na wszystko, co zproponuje facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz to nie rob tego, fakt ze bedziesz czy jestes jego zona nei znaczy ze masz robic cos czego nie chcesz, to nei te czasy ze kobieta musiala godzic sie na wszystko bo maz to pan i władca, kobieta ma cos do powiedzenia i mowi, a jak glupia to robi wszystko co maz jej mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zona i robie tylko to, co lubie. Jak przed slubem zreszta. Lody akurat lubie, ale np. anala w zyciu nie sprobuje nawet i moj maz o tym wiedzial od poczatku i stwierdzil, ze do szczescia mu to nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymna6
wiem ale jestem ciekawa, czy wszytskim kobietom sprawia to przyjemnosc? czy robia to? moze nie tyle ze wzgledu z emaz im kaze, tylko ze jest to jakis element zaspokojenia mezczyzny, ktorego on, wydaje mi sie, oczekuje. Moj nie naciska, w ogole chyba o tym nie rozmawialismy, ale ja cos czuje, ze on pewnie by chcial, bym byla bardziej odwazna w takich sprawach, a ja po prostu nie umiem, jestem wychowana w rodzinie, gdzie o seksie nigdy sie nie mowilo bo byla to sprawa dla doroslych, nie jestem oswojona z takimi zachowaniami, owszem, do samego seksu juz nauzylam sie podchodzic swobodnie i sprawia mi on duza radosc, ale nie wiem, czy bede mogla sie rpzelamac i zrobic co takiego...ciekwa jestem, ktora z was odwazy sie przyznac, ze o robi lub ze tego nie robi...prosz,e napiszcie pod pomaranczkami, jesli nie chcecie odkrywac stalych nickow...zalezy mi na waszej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
niech se porzadnie umyje i sprobuj sie nim pobawic, to wcale nie jest takie straszne, a nawet dosc fajne uczucie, dla mnie to nei jest zadna kara i lubie to robic, chociaz kiedsy myslalam tak jak Ty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja robie to, ale tylko i wylacznie dla przyjemnosci meza..mnie to nie sprawia zadnej przyjemnosci, przelamalam sie jakis czas temu i teraz jest ok, choc tez myslalam,ze nie dam rady.Wiem, ze moj tego pragnal bardzo, wiec sie przemoglam...ale ty jak nie chcesz, to nie rob, nic na sile.Ja za to mam awersje do analnego i do polykania spermy:(( zrobilam to 2 razy i tez mialam odruch wymiotny ( sperme) a do anala nikt mnie nie przekona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymna6
nie bardzo sobie to wyobrazam...spotykam sie z facetem, np. u mnie, jest fajnie milo romanycznie i nagle mam mu kazac isc do lazienki umyc ptaka? przeciez 1. nie zrobi tego 2. troche dziwny tekst, niby jak bym mu to miala zaproponowac? 3. musilabym to zrobic zaraz po kapieli bo takiego brudnego po calym dniu tez bym sie brzydzila...dziwna sprawa nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łę tam jak nie chcesz to nie ja osobiscie tez za tym nie przepadam,na poczatku to jeszcze tak ale w sumie teraz juz nie.jakos mnie to lekko obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję odpisac najbardziej rzeczowo jak tylko potrafię, ale zaznaczam, że to MOJA SUBIEKTYWNA OCENA 1.czy jako zony bedziecie zgadzac sie na wszystkie zachcianki lozkowe meza Zachcianka to słowo nieodpowiednie. W seksie robi sie to, na co maja ochotę obydwoje kochankowie, ale nie można się odgradzać szybką \"ja tego nigdy nie zrobię bo to jest be\"- trzeba miec pewną postawę otwartości, seks to \"radosna zabawa we dwoje\" (cytuję za Wisłocką) i warto zadbać o \"rozwijanie tematu\" ;) bo to wielka frajda. 2.traktuje swoja twarz z szacunkiem Ja też :) i nie mam zadnych problemów z tym. Nie wiem dlaczego pokutuje w ludziach pogląd: robi loda=szmata. Tak nie jest. To wyrafinowana forma miłości, może być grą wstępną, wymaga wyczucia, poświęcenia uwagi tej drugiej osobie a co za tym idzie -najważniejsze, aby to partnerowi bylo dobrze. Zero egoizmu (poza nutka satysfakcji :D ) Nigdy nie kojarzyło mi się to z jakąś \"brudna miłościa\". Nigdy. 3. bo zdaje sie, ze faceci lubia orale i tego typu sprawy Hmmmm kobietki też lubią :) znane z autopsji i od psiapsiółek :) 4.ze mam cos takiego wsadzic sobie do...buzi.. to coś takiego to jedna z fajniejszych części ciała mężczyzny. Dla mnie nie ma w tym nic odrażającego, wręcz przeciwnie- tak jak mój narzeczony uwielbia moje piersi, tak ja jego penisa. Tyle :P 5.wam to przychodzi z latwoscia? zgadzacie sie na wszystko, co zproponuje facet? Nie, nie na wszystko, ale nie traktuje tego wszystkiego jako \"be, ohyda, wstrętne\" inaczej kochalibysmy się tylko po ciemku i na misjonarza Traktuję jego pomysły jako propozycje warte rozważenia. Jeśli cos kłóciłoby się z moimi poglądami to tego nie zrobilibysmy- ale jak dotąd jesteśmy zgodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to chyba nic nienormalnego zeby sie gosciu umył przed,ty sie chyba taka brudna po calym dniu nie wystawiasz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
ja raz zrobiłam loda do konca, zazwyczaj jak mial skonczyc to delikatnie odsunal mi glowe ale wtedy nie poczulam tego myslalam ze jeszcze moge, nawet nie poczulam wytrysku, i nie bylo to az takie straszne, a nie mozecie sie razem wykapac, albo gdzies pojechac na wakacje i wieczorem bys to zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymna6
no wlasnie, mnie tez to obrzydza, poza tym nie wyobrazam zobie zbeym miala cos tak szerokiego do buzi wsadzic i tym jeszcze ruszac czy jak? zajadow sie przez to bym nabawila... poza tmy jak powiedzialam wczesniej...szanuje swoje cialo, swoja twarz...troche to zwierzece wsadzac cos tma, gdzie nie jego miejsce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przeady;) a nie obrzydza Cie jak on Ci robi dobrze?;)zajadow sie nie nabawisz.wez sprobuj moze po alkoholu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusicku, przecież to normalne, ze się ludzie przed seksem myją! Jeśli nie chcerz tak otwarcie to pójdzie razem pod prysznic i tyle. Jesli czujesz, że Cię to strasznie dopycha to zaproponuj mężowi, żeby to on wprowadził Cię w tajniki orala. Może jemu będzie prościej? A Ty nie rzucaj się na głęboką wodę, tylko pomalutku małymi kroczkami- w seksie pośpiech to fatalny doradca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
Myślę, że to sprawa higieny, pociągu seksualnego, ochoty itp. dla mnie to jest bardzo podniecające, seksowne, przyjemne. Tak samo jak MU sprawia przyjemność robienie tego dla mnie. To zależy od tego jak jest się blisko z partnerem i czy się to lubi. My uwielbiamy. Myślę, że większość się ze mną zgodzi , ale się wstydzi! Nie rozumiem co ma do tego szacunek do twarzy. My mamy szacunek dla siebie i to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowianska dusza
a wy kobitki lubicie sex oralny...bo mnie to wcale nie rusza, a wrecz nudzi:( facet sie stara a mni to nic nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh po prostu niech on się nią zajmie! Przecież kobieta tez odczuwa przyjemność no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
A jeśli mowa o połykaniu spermy. Tego się raczej nie powinno połykać, a raczej nie wolno. Cholera wie co tam może być. W końcu sperma to nie napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale mineta to troche cos innego niz robienie loda.a tak pozatym on sie pewnie nie brzydzi takze jemu jest łatwiej;) autorko jak nie chcesz nie rob nikt Cie nie zmusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
zajady od oralnego? toz to sie robi zz braku witamin, a penis nie ejst jakis strasznie duzy zeby nie wszedl do ust, a dlugo ze soba jestescie? moze to kwestia braku calkowitego zaufania, albo czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a co takiego strasznego mzoe byc w spermie? najwyzej plemniki, ale w ciaze sie od tewgo nei zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka szukam własnie co dokladnie jest w spermie, ale z tego co kojarzę nic strasznego. Dajcie jescze chwilkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intymna6
dla mnie to jest normalne, ze jesli przeczuwam, ze bedzie seks to sie zawsze wczesniej myje, ale zdarzalo sie tak, ze np. ja bylam w domu i mialam czas sie naszykowac a narzeczony caly dzien gdzies lazil i wieczorem wpadl do mnie no i byl seks (przez gumke) no i jak wtedy ? wiadomo, ze po calym dniu to juz nie jest pierwszej swiezosci, jak bym sie miala zmusic do tego orala, gdybym wiedziala, ze sa tma jakies brudy, mocz, smrod :/ dla mnie widok meskiego siurka wcale nie jest taki zachwycajacy, a juz nie na pewno by go wsadzic do buzi...nie wiem, moze ze mna jest cos nie tak, ja sie brzydze, sama nigdy brudna do niego nie przychodze a jesli jestem po calym dniu nie umyta to sie nie zgadzam zeby on mi w majtki zagladal...nie wiem :/ jesli chodzi o wypowiedz rudej22 1. jestem otwarta na wszytskie seksualne pozycje, ale na oral, ktory jest dla mnie czyms niezbyt normalnym -srednio :/ 2. mi nie chodzi o to ze robie loda=szmata, tylko o to, ze dla mnie jest to nihigieniczne, nieestetyczne 4. piersi a penis to jednak nieco inna zcesc ciala, z piersi ci nic w ciagu dnia nie wycieka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intymna nie przejmuj sie,ja tez w ogole tego nie robie,nie wiem czy facetowi o przeszkadza czy nie ale po prostu nie jestem fanką i coz poradze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh znalazłam zle troche zbyt "dogłębne" Sperma, nasienie - płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową podczas ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (pH 7,2) umożliwia to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym byłyby nieruchliwe. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez. Jak któras cos z tego zrozumie to niech się wypowie. Z tego co wiem, żadna od tego nie umarła o przypadku sraki nie słyszałam, ale kto wie? Autorko- jeśli kompletnie Cię to nie pociąga a tę formę miłości uważasz za nieetyczną to się nie zmuszaj. Tylko jest taka zasada- "nigdy nie mów nigdy" Nie powinno się robić czegoś wbrew sobie, ale dla przyjemności drugiego człowieka- już tak. Cienka granica pomiedzy jednym a drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on tobie minetki nie robi:o? nie zebym mowila ze jestes zla bo loda ie chcesz zrobic:P ale mi wygladasz na jakas histerczyke:P zebys sie hiv od tego siurka z ktorego cos wycieka nie zarazila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslkdkkfkfkf
Ja tam pochodzę z bardzo liberalnej rodziny i takie też odebrałam wychowanie w tych sprawach. Nie mam żadnych zahamowań. Ale pewnych rzeczy po prostu nie zrobię, bo nie mam ochoty i tyle. Poza tym wielu facetów lubi w seksie upodrzędniać kobietę i to dla mnie jest też nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×