Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek27777

Co byscie chcialy dostac w prezencie od meza

Polecane posty

Gość Tomek27777

wiem ze moze nie na temat,ale tu sa same kobitki,a ja niewiem co kupic zonie,prosze was dajcie mi jakis pomysl,perfumy i kolczyki napewno ale co jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkgkrgrtt
wibratorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27777
seksowna bielizne? Ona sie nie rozstaje ze stanikiem do karmienia,moze same majtki wibratorek to juz ma:) bilet do spa,nasze malenstwo jeszcze za male by mama go zostawila na tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27777
naprawde mi nie pomozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kolacja w dobrej restauracj i caly dzionek tylko dla niej przeznaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
PIERSCIONEK I PIEKNY BUKIET KWIATOW ORAZ SLOWA KOCHAM CIE NAD ZYCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilet do spa, to najbardziej ;) ale kosmetyczka, kino... czas wolny!!! tak! lub coś zupełnie niepraktycznego, piękne kolczyki, pierścionek ( w pasującym rozmiarze) a już szczególnie... skoro żona jeszcze karmi ;) na brytyjskich stronach inernetowych są biustonosze do karmienia nie tylko wygodne, ale też i ładne ;) i seksi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio marze o jakies nie buchajacej goracem w ryja:) suszarce!!!drogi interes ale jaki przydatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkę o masażu niemowląt :) Bilety do kina + parę groszy na żarełko w restauracji +wolny wieczór = wypad z przyjaciółką. Dobry balsam do ciała na rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się ucieszyła z wypadu do kina we dwoje i wspólnej kolacji przy świecach w dobrej restauracji :) W zasadzie kwiaty też by mogły być.. i coś słodkiego na ząb :D (np. milka z orzechami :D) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Hej, dziewczyny polećmy Tomkowi coś racjonalnego i wykonalnego przy karmiącej mamie:) Milka z orzechami raczej nie wchodzi w grę przy karmieniu piersią, czy cały dzień w spa. Może bukiet kwiatów, miłe słowa, a jak dzidzia pójdzie spać wymasuj żonie porządnie plecki i stopy. Ja byłam zachwycona, jak w pierwszych tygodniach po narodzinach naszego synka mój mąż masował mi plecy i stopy. Zapytaj żonę, czy chciałaby zrobić coś z włosami? Można zamówić fryzjerkę do domu, nie kosztuje to o wiele więcej niż usługa w salonie, a żona cały czas będzie miała dzidzię na oku. Sprawdź ogłoszenia w gazecie lub zapytaj w ulubionym salonie, gdzie chodzi żona. Fajnie jest też zamówić do domu pedicurzystkę - po całej ciąży, kiedy nie ma się zbyt wielkiego dostępu do własnych stóp to też jest fajny pomysł. Kobieta od razu czuje się lepiej i taka "odświeżona". Teraz, kiedy ona ma czas tylko na zajmowanie się dzieckiem, dobrze by było żeby też mogła zadbać o siebie z twoją pomocą:) Nie będzie czuła się zaniedbana i zapuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejszy prezent to słowa KOCHAM CIEBIE i gesty które będą świadczyły że tak jest naprawdę! Wole to niż drogie prezenty :) A jeśli już miałabym radzić to ja szczerze bym sie nie ucieszyła zaproszeniem do kosmetyczki :D kurde pomyślałabym sobie że się mojemu nie podobam,ze jestem kocmołuchem i mam coś z tym zrobić:D:P Natomiast ucieszyły by mnie bukiet kwiatów które lubię,bilet na super film,zawsze chciałabym mieć profesjonalny masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ktos
a ja bym sie ucieszyla jakbym dostala takiego meza w prezencie ktory wchodzi specjalnie na kafeterie aby wybrac prezent dla żonci, urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×