Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ete elitia

zniszczyli mi dziecko albo jato zrobiłam.Imię

Polecane posty

no bez jaj ! twoje dzieci mają ładne i normalne imiona :) w sumie to do kazdego nawet najpopularniejwszego da się dorobic przezwisko :O pamietam ze szkoły : katarzyna- pierzyna agata- noga zamiata jasiu- srasiu krzyś - fiś jolka- córka bolka oj i wiele wiele innych :O i to były przezwiska początkowych klasach podst. więc to raczej "mądzy inaczej" rodzice swoim pociechom w domu te dyrdymay opowiadali niz takie maluchy same na to wpadały :O smutne jest tylko to, ze taka marysia ma teraz zuzię i oczywiscie owa zuzia będzie np taką wanesę przezywać,b o mamusi żal dupe ściska, ze sama pospolite imię wybrała :P ot i całe wytłumaczenie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ete elitia
No ale co zrobic ze to własnie rodzice wybierają imiona? skoro nie chciałam miec macka, józka, filipa, gracjana, mikolaja, zenona, staszka, jacka, jurka tylko M i M to co?jestem gorsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ktos
persymona widzialam stopke :) Tylko ze ja nei widze niczego smiesznego ani "dziwnego" w imieniu Makary lub Metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ktos
no własnie, skad ktos ma wiedziec ze za kilka lat w TV zrobią furrore jakies Mroczki i z tym beda kojarzone imiona dzieci... No niestety to trzeba przejsc i tyle. Zawsze znajdzie sie cos do zaczepki wsród dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ktos
a to ze ktos wola Makary jaka masz kare, albo metody jaka masz metode t nic strasznego. Zwyczajne jakies tam niby rymowanki, pozniej to minie. Gorzejz tymi Mroczkami aczkolwiek tez mozna olac. Sa wiele gorsze wyzwiska jesli to jakies pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są aż za bardzo orginalne.I tyle. Dla mnie jest to taka sama krzywda, jak nazwać dziecko zagranicznym odpowiednikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×