Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystarczy..

AMELIA, AMELIA, AMELIA............. chyba co druga to już AMELKA!!!!

Polecane posty

Gość wystarczy..

Sama dałam tak kilka miesięcy temu córce takie imię, podobało mi się od kilkunastu lat, BYŁO inne... ale teraz to istny szał, co chwilę ktoś daje tak na imię, w rodzinie już kilka osób dało, wśród znajomych wszyscy mówią że tu dali Amelia i tam Amelia... DZIŚ ŻAŁUJE!!! Będzie sto Amelek w klasie i na dworze :o Poniekąd licze, że może ktoś zmieni zdanie planujac te właśnie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli komus się podoba to czemu ma zmieniać zdanie? ja od zawsze chciałam dac chłopcu Szymon i jesli będę mieć chłopca to tak mu właśnie dam bez względu na to czy w koło będzie pełno Szymków czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka tez ma na imie amelia ma 3 lata wtedy to bylo bardzo malo amelek jej rocznik to ma 4 amelie na cala polske wiec ja sie tym nie przejmuje imie jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wrazenie ze wokolo same Marysie :D Gdzie sie nie odwróce to jakas marysia, u lekarza caly stos kart a na nich maria, maria, maria :D:D:D Lekarka się smieje ze ma chyba wszystkie Marysie z calego miasta zapisane :D:D:D Pozatym lekarka też Maria :D A Amelii nie znam ani jednej. tzn osobiście nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
hmm,,nie wiem,nie sadze,ja jeszcze o zadnej nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam Julie
i tez mam w nosie czy ich duzo czy nie! Od zawsze pamiętam że chciałam córke Julie i tak tez jest:) Kiedys bez tych sondazy było lepiej. Można sie było naprawde kierować gustem co do wyboru imienia, a teraz to tylko sie patrzy czy popularne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam corke Amelcie i prawda ze za nim sie urodziala to nie slyszalam o ani jednej Amelii a jak juz sie urodzila to slysze coraz czesciej to imie :-) ale co z tego!! w cale sie nie dziwie poniewaz imie jest piekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.m.a O
a ja mam synka Oskara i tez gdzie nie pojde to same Oskary a Amelia miala miec miesieczna corka mojego brata ale mu sie niepodobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.m.a O
i na pewno nie ma tyle amelekco OLIWIA WIKTORIA JULIA WERONIKA MARYSIA I OSTATNIO LAURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×