Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zółtko jajka plus nafta plus

pokaz fajerwerków w czasie wesela

Polecane posty

Gość zółtko jajka plus nafta plus

chciałybyscie?? bo mój chłopak wczoraj mi zasugerował ze chciałby taki pokaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie osobiscie to nie podoba,fajerwerki-zadna rewelacja,wydaja mi sie takie oklepane..ale jak on by chcial,to moze sie zastanow nad tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółtko jajka plus nafta plus
zadna nie miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa.
fajna sprawa, tylko gorzej jak np. bedzie lalo, z pogoda nigdy niewiadomo... jak bylam na weselu z fajerwerkami i podobalo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółtko jajka plus nafta plus
a ruchaliście sie w noc poślubną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka miała. Została skrytykowana dogłębnie, że niby chcieli się pokazać że ich stać, że kicz, że nowobogaccy itd:) Oczywiście na samym pokazie wszyscy byli zachwyceni, krytyka odbywała się za plecami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółtko jajka plus nafta plus
no my wczoraj byliśmy na ślicznym pokazie pirotechnicznym i az sie łezka w oku zakręciła:) chyba sobie zafunujemy taki pokaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam fajerwerki !! chciałabym kiedyś dostać na urodziny taki pokaz :) ale na weselu to niekoniecznie - po co robić cyrk z własnego wesela :) dla mnie to też takie troche pokazanie sie wiec sobie darujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos się orientuje ile taka przyjemność kosztuje? I gdzie szukać? Mile widziane linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my chyba będziemy mieli. Lokal oferuje pokaz fajerwerków z 600 zł i podobno nie byle jakich:) Właścicielka mówiła nam, ze młodzi często organizują taki pokaz w ramach podziękowania dla rodziców:) uważam, że to dobry pomysł no i u mnie w rodzinie nikt czegoś takiego jeszcze nie robił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
mi sie to bardzo podoba,ale pewnie koszty sa ogromne,a na b.male wesele sie nie oplaca robic,ale na urodziny moze kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
My będziemy mieć fajerwerki (obgadywanie - co za ludzie). Teraz prawie każdy ma fajerwerki itp. My też zamówiliśmy. Jeżeli się wynajmuje firmę to cena ponad 2000zł za kilkuminutowt pokaz, my kupiliśmy same fajerwerki (bez wynajmowania ludzi do tego) to koszt ok. 500 zł. Mi się podoba, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i fajna atrakcja ale przy kosztach całego wesela wydawac jeszczez na coś tak bzdurnego i krótkiego to nie wiem, czy bym się zdecydowala..no 600zeta to jeszcze znosnie, ale powyzej tysiaca to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo898
Panowie i panie! Co to za biba jak nie strzela i nie świeci? Wybuchy muszą być! Dlatego też naprawdę, ale to naprawdę bardzo ważne jest po prostu wykorzystanie dobrych petard i fontann. Polecam wyroby Piromax, które można obejrzeć na www.piromax.pl . Korzystam od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZróbSWÓJślub
U nas były fajerwerki :) Jeśli chodzi o koszty, w przypadku zakupu zestawu do samodzielnego odpalenia ładunków to jest koszt w granicach 500-800 zł. Profesjonalnie przygotowany pokaz ok 2-2,5 tys. Skąd ta różnica? Firma nie tylko odpala pirotechnikę, ale również znajduje odpowiednie miejsce na pokaz, uzyskuje wszystkie niezbędne pozwolenia, wybiera optymalnie godzinę pokazu biorąc pod uwagę pogodę i warunki atmosferyczne. Osobiście mogę polecić firmę GAO z Bydgoszczy. Bardzo sprawnie przeprowadzili pokaz w Warszawie bez żadnych dodatkowych kosztów za dojazd. Wszystkie szczególy ustalone przez telefon, umowa wysłana mailem, finalny efekt zdecydowanie wart swojej ceny :) Więcej o atrakcjach na wesele: http://zrobswojslub.pl/6-najlepszych-atrakcji-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł kiepski, tylko wystraszycie okoliczne zwierzęta. To nie lepiej powiedzmy białe gołębie wypuścić, albo puścić się bryczką? Romantyczne i mniej szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dla mnie też pomysł jest strzalkem w dziesiątkę. Pokaz fajerwerków miałam z tą firmą ( www.fajerwerkigorzow.pl ). Naprawdę mam co wspominać. Było wyjątkowo. Goście długo komentowali pokaz i ogólnie weszli w jeszcze fajniejszy klimat zabawy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie właśnie pomysł naprawdę świetny. Sama miałam na swoim weselu (http://www.pol-expance.pl/ ) i w każdym razie jestem bardzo zadowolona. Było magicznie wręcz, jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklamy: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moja koleżanka zapłaciła coś koło 3 tysięcy i byłoby fajnie, tylko że w noc weselną zerwał się wiatr i zaczęło padać. Nikomu nie chciało się w takiej sytuacji wychodzić, ale firma robotę i tak odstawiła, bo powiedzieli, że pieniędzy nie zwrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa, my z mężem (już ) zrobiliśmy sobie taki pokaz i wyszło świetnie. pokaz fajerwerków zrobiliśmy i wyszło brawurowo, z tą firmą: http://www.fajerwerkigorzow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia 1
Koleżanka miała wesele i miała firmę od pokazów sztucznych ogni http://www.clickpyroart.pl/wesela.html Mi się pokaz bardzo podobał, kiedyś było takich pokazów więcej a dzisiaj rzadko kto chce to jeszcze robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajerwerki to fajna sprawa :) My pobieramy się dopiero w przyszłym roku, ale już planujemy co i jak miałoby wyglądać. Nad fajerwerkami zastanawiamy się mocno. Żeby rozeznać się w temacie wybieramy się we wrześniu na taki duży pokaz http://international-fireworks.com/ . Z pewnością nie będzie takiego na naszym weselu :P ale myślę, że warto zobaczyć i taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosamundka
Myśmy mieli fajerwerki w pięknym miejscu nad jeziorem na Mazurach, goście byli zachwyceni, na filmie z wesela też wygląda to super, nie tylko zabawa w środku i twarze rodzinki, ale też coś ekstra, przerywnik. Firma zrobiła to z piękną muzyką, wiem, że nazywają się Jurand Promotion i robią mnóstwo pokazów na Mazurach. Miałam też fontanne czekoladową, super uciecha dla maluchów i nie tylko, a jakie pyszności np. melony czy gumki - marshmallow, nieduża kasa a kupa radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×