Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oOmartynqaOo

Wspolny wieczór kawalerski i panieński

Polecane posty

Gość my mamy wspólny
wieczór i szczerze to w dupie mam to wasze zdanie co sądzicie ;) przyjaciele mojego narzeczonego są również moimi i nawzajem. Będzie to przednia impreza mamy zamówione miejsce na imprezkę i będziemy się świetnie bawić! nie rozumiem o co wam chodzi z tą nieufnością. My sobie ufamy w 100% ale ta decyzja jest podjęta tylko i wyłącznie przez nas samych. Nie rozumiem słów eweliny : "Moj narzeczony w zyciu by sie nie zgodzil na wspolny wieczor. Na wieczor kawalerski dziewczyny nie maja wstepu i odwrotnie. No chyba,ze ktos ma najlepsza przyjaciolke albo przyjaciela nie tej samej plci." czy jesteś w związku pod kloszem? bez komentarza. byłam już na takich łączonych i naprawdę bylo wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zamiast zajmować
się jakimiś pierdołami pokroju "ostatnie wieczorki wolności" wybraliśmy się na kilka dni do spa aby wypocząć przed imprezą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochańce :)
Popieram w 100% decyzję o wspólnym kilkudniowym wypadzie do SPA :) my z narzeczonym sami chcemy zorganizować w ten sposób ten wyjątkowy wieczór, a striptiz to może zafundować mi mój przyszły mąż - gwarantuje, że będzie on na pewno o wiele ciekawszy niż spocone jaja obleśnego kolesia ;P Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 06.08.2011 - nasz dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieć wspólny wieczór kawalersko-panieński, z tego względu, że mamy wspólnych przyjaciół i chcemy bawić się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych zdjęc to żenada . Dla mnie ślinienie sie do naoliwionych facetów to rozrywka poniżej pewnego poziomu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
u mnie w rodzinie, jak starsze kuzynki wychodziły za mąż miały wieczory panieńskie a było to z 15 lat temu lekką ręką licząc więc nie wiem skąd u Was się wzieło że wieczory panienskie tylko na amerykanskich filmach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×