Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona ...

Jaka sukienka na wesele? Doradżcie...

Polecane posty

ona wez daj sobie spokoj z takimi kiecami bo bedziesz wygladac jak baleron. kup sobie cos krotszego i buty na obcasie na pewno bedzie to lepiej wygladac niz taka tlusta beza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedz mu tez co on sobie mysl
i w zyciu w takiej kiecice jaka ci sie podoba nie ebdziesz wygladac jak ksiezniczka...tylko jak wiesniara, ktora za grosz nie ma gustu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
kochana! z dobrego serca radze - nie kupuj sobie tego typu kiecki! 1. nie jest modna 2. nie bedziesz w niej dobrze wygladac (mam taka figure jak Ty, wiec wiem) 3. nie Ty masz byc najbardziej rzucajaca sie w oczy kobieta tego dnia! kup cos z lejacego sie materialu, proponuje dluga, zwiewna, odcinan pod biustem - cos w tym stylu prosze, daj sobie spokoj z gorsetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze sporo czasu wiec troche popracuj nad sylwetką bo to dobra motywacją bedzie , możesz tez kupić sobie bieliznę wyszczuplającą co prawda jak bedzie ciepło to nie bedziesz za bardzo szcześliwa ale bedziesz lepiej wyglądąc a co do sukienki to musisz sie wybrac z koleżanka ktora nie tylko ci powie prawde ale i dobrze doradzi przy zakupie , a ta która ci suie podoba , nie nadaję sie na wesele w lato, nie mówią cnic o twojej syletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie miałaby dobrze wyglądać bedzie pewnie cała rodzina , i wszyscy na nia też bedą patrzyli jak na przyszłą panne młodą i co mają zobaczyć "kopciucha" 🌼 ubierz sie abyś sama się dobrze czuła , wówczas twoje zachowanie i śmiech dopełni reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... zakładajac ten temat spodziewałam się waszych propozycji i w sumie je otrzymałam. Oczywiscie kazdą szanuje i doceniam fakt ze wpadłyscie tutaj. Pisałam juz ze nie interesuje mnie moda i trend. dzisiaj modne jest to, jutro tamto i koniec. Spodziewałam sie Waszych propozycji na temat ksztaltu sukienki czy cos w tym stylu ale pod koniec(jak do tej pory) uwazam ze lekko przesadzacie. Cieszcie sie ze jestescie zgrabnuitkie, macie w paskie kilka cm i wszystko na was wejdzie. Niestety sa na swiecie ludzie pelniejsi którzy chcą poznac opinie innych, nie odrazu krytyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sukienkowa D
Ja słyszlam ze wyszczuplające sukienki są dlugie, raczej proste lub w kształcie syrenki (poszerzane od dołu) Ta na zdieciu na poczatku nie pasuje, bedzie cie dodatkowo pogrubiac i ,,zmniejszac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ona sukienka ma podkreślać Twoje walory, a tuszować niedoskonałości. Myślę, że bardzo dobrze, będziesz wyglądać w sukience z dekoltem (eksponującej Twój biust), odcinanej pod biustem - tak jakby tasiemką, i LEKKO rozszerzającej się ku dołowi (ale nie typ bezy tylko bardziej prosty krój). Najlepiej by nie była zbyt dluga (abyś nie wyglądała zbyt posągowo). Będzie super jeśli założysz buty na wysokich (ale stabilnych) obcasach. Nie chcę być brutalna, ale w takiej sukience "ala księżniczka" będziesz wyglądać tragicznie. Nie dla Ciebie taki krój po prostu. Proponuję: http://www.allegro.pl/item389943061__wielka_wyprzedaz_34_44_tu_42_.html sukienka nie jest zbyt oryginalna, ale na kobiecie o pełniejszych kształtach wygląda bardzo dobrze. może być też taka krótka - http://www.allegro.pl/item384490282_atmosphere_stylowa_mala_czarna_sukienka_xl_.html http://www.allegro.pl/item389856063__be_beautiful_tu_42_34_46.html http://www.allegro.pl/item389694904_przepiekna_zmyslowa_sukienka_bialy_od_1z.html http://www.allegro.pl/item386362293_phase_e_sliczna_letnia_sukienka_r_42.html http://www.allegro.pl/item387925725__mj_george_piekna_romantyczna_mietowa_nowa_42.html http://www.allegro.pl/item389685452_new_look_koktailowa_suknia_16_42_44.html http://www.allegro.pl/item383287550_nicholas_millington_jedwab_szmaragd_42.html oczywiście nie wszystkie sukienki podane przeze mnie nadają sie na wesele z racji koloru bądź materiału, ale raczej szukaj sukienki wzorując sie na ich kroju. Wbrew pozorom, by wyglądac ładnie nie musisz mieć strojnej sukni. Pomyśl raczej nad dodatkami - piękny, efektowny szal np. w kontrastujacym kolorze, bądź oryginalny wisior (duży, bo mały "zgubi się" na Twojej nieeterycznej sylwetce). Odradzam zakładanie sukni długiej ( w takiej będziesz wyglądała ciężko, klocowato). Na długie kreacje mogą sobie pozwolić dziewczyny smukłe o bardzo ładnych proporcjach. Odradzam też gorsety - tną sylwetkę na części - i mogą uwydatnić mankamenty figury, brak proporcji. Odcięcie pod biustem wydłuży nogi i doda sylwetce lekkości. Oczywiście żadnych falbanek, marszczeń, liczy się prostota kroju - to wyszczupla. Dobrze jeśli dekolt będzie w literę v. Materiał lejący się, niezbyt ciężki (żebyś nie wyglądała jak w kartonie - brak lekkości ruchów, ale też nie nazbyt lekki, fruwający - będzie odstawał od ciała i optycznie poszerzał. Mam nadzieję, ze trochę pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ---> No pewnie ze pomogłas ;) o tym odcinaniu pod biustem to słyszałam. Wogole przegladając zdiecia z wesel panny młode (z brzuszkiem, w ciazy) mają własnietakie odcinane. Obiawiam się np tego, ze jesli sunienka bedzie delinatna, na cieniutkich ramiączkach bede znowu wygladała szeroko w ramionach... :( Ale dziekuje. W sumie niektorre z tych sukienek mi się podobają. Nie wiem czy ktos zauwazył, ale pisalam o tym na poczatku. ja szukam sukienki na wesele i na 100wke. A na 100wki są tylko długie (tym bardziej ze to zima) wiec... musze wybrac kreacje która bedzie pasowała na te 2 uroczystosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec wczoraj kupiłam sobie wreszcie tą sukienke i uwazam ze jest sliczna i wyjątkowo ładnie w niej wygladam. Nie jest wcale krótka, dylko dluga, tak jak sobie marzyłam. Ma jasny, ecri gorsecik, dosyc szeroką halke i brązowo-miedzianę spódnice z jasna wstawką(od dołu taka jak gorset) i szal. Dół jest w ksztalcie litery A. Sama byłam zdziwiona ze w takiej sukience moge tak slicznie wygladac a co najwazniejsze- suknia maskuje mi nogi, gorset sciąga brzuszek a to byl najwiekszy mój problem. Zainteresowanym ,,pulchnym\" kobietka moge wysłac zdiecia i radze nie sugerowac sie opinią innych tylko spełniac swoje marzenia i zobaczyc, jak dana suknia na sobie lezy a ja uwazam ze moja wyglada rewelacyjnie i co najwazniejsze- moge powiedziec z czystym sumieniem ze czuje sie w niej i wygladam o 20 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza908
gorset moze nieco wyszczupli Ci brzuch alepatrzac na całość befdziesz wygladala jak ogromna beza skoro mowisz ze masz troszke cialka no i niestety tylko 160 wzrostu.Naprawde bedzie to zle wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZA? -NIEBARDZO ;) Własnie wyczytałam ze długa spódnica i obcasy optycznie wydłuzą i wysmuklą sylwetke. Są rózne szkoły, kazda mówi co innego. Jak tu powiedziała jedna z kobietek (nie pamietam nicku) wazne zebym ja sie w niej czuła dobrze. Wogole rodzice i znajomi byli zszokowani ze a)znajde na mnie rozmiar b) nie wygladam w niej jak bąbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza908
wiesz co widzialam wiele pulchnych osob w takich sukienkach i wygladalay tragicznie.Na darmo te rady wzystkich dziewczyn skoro i tak spelnilas swoje marzenie przez ktore niestety bedziesz wygladac fatalnie .Nie wspomne juz o kolorze ecri na slub( taki kroj i kolor zarezerwowany jest przewarznie dla panny młodej).Pozatym od kiedy to na studniowke obowiązkowa jest dluga sukienka???Obejrzyj sobie jakies zdjecia z zeszlorocznej studniowki i zauwaz ile dziewczyn ma sliczne sukieneczki w kolanko (mowie o wszystkich dziewczynach nie tylko szczuplych!!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza908
zreszta wez nie wciskaj mi kitu bo skoro jestes szeroka to przez szeroka sukienke bedziesz jeszcze szersza !!!! Pozatym skoro mowisz ze sukienka na studniowke ma byc dlugo to dlaczego ma nie byc czarna (tak zazwyczja nosza ???A kolor ktory wybralas to totalna klapa i na studniowke i na wesele (a juz przedewszystkim nie pasuje druchnej!nie wiem co ty chcialas tym zdzialac ,a moze chcialas wygladac jak panna mloda ?haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... proponuje ci sie nie oddzywac. Nie widzialas to nie mów. Nie masz pojecia nawet jaki nosze rozmiar lub ile waze- pisałam tylko ze jestem pulchna i o wzroscie. wiec bardzo Cie prosze, nie wtrącaj sie bo i tak to nie prowadzi do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druhnie raczej
poza tym, ciesze sie dziewczyny, że nareszcie większość z Was rozróżnia zastosownaie sukni balowej i sukni koktajlowej Serce rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz rozwinąc? Mi osobiscie takie sukienki jak pokazały wczesniej dziewczyny kojarza sie z nieco skromniejszymi uroczystosciami niz wesele np. komunie, urodziny cioci, poprawiny. Ale 1szy dzień wesela i bal maturalny? sama nazwa ,,baj" brzmi dostojnie u uroczyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojeny
oj dziewczyno, przyznaj się, że błąd popełniłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. przyznaje. zamiast ,,baj\" miało byc ,,bal\" ale to wszystko z pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×