Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

dlatego ja nie dopuszczam innej mysli do siebie - wierze ze tym razem wkoncu bedziemy miec swojego bobaska !! no ale teraz jestem pod nadzorem wiec na pewno bedzie dobrze!!! zreszta latka leca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
Będzie dobrze! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie tez - po prostu chyba niektore kobiety musza wiecej przejsc i dluzej czekac ale wkoncu zostanie to wynagrodzone!! ❤️ wierze w to z calego serca !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
Może bardziej docenimy to co mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita zgadzam się z Tobą - odpowiedni lekarz i wszystko będzie dobrze:) ja tez słucham się mojej - powiedziała, że 3 cykle i zielone światło ( ciąża była wczesna) i będzie dobrze:) nie ma żadnej reguły, bo każdy ogranizm jest inny:) co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
ivoon 🌼 w końcu musi być, no nie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam caly ten topik Sygita29 --- pisalas ze jeste w uk i pytalas o duphaston . ja tam mieszkalam prawie 4 lata i tam wlasnie przechodzilam poronienia wiec wiem jak tam traktuja . z tego co sie dowiedzialam to duphastonu nikt tam ci nie przepisze ot tak sobie , ale jesli go bierzesz i pojdziesz z opakowaniem to jest duza szansa ze ci go dadza bo go maja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo plci to tez nie wierze w te "tabeli " itd choc na tej stronce mi sie zgadzalo jak sprawdzalam kolezanki itd http://www.jolmys.webpark.pl/ tylko wazne jest ::: (W pionie szukamy nasz wiek, z tym że, liczą się skończone a nie rocznikowe lata, czyli np. mamy maj , a 24 urodziny są we wrześniu ,to w tabeli szukamy 23. A w poziomie przewidywany miesiąc poczęcia.) i jeszcze jeden "tescik" http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam: moja corka bylaby synem, gdyby ten test dzialal :) a co do topiku, to przezylam poronienie w lutym, a teraz ... 4 tydzien :) o dziwo nie czuje leku, niepokoju, nic z tych rzeczy, fizycznie tez czuje sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihiihi:) sprawdziłam na mojej mamie i w obydwóch przypadkach byłoby na odwrót...ja miałam być synem, mój brat córką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejla gratuluję z calego serduszka :) jesteś dowodem na to, że warto próbować i chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą Olawd i inne dziewczynki tutaj też :) także do dzieła Lasencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jest nas coraz więcej . to fajnie , każda z nas ma inne doświadczenia i inne przeżycia , ale cel nasz jest jeden ZDROWA DZIDZIA. ja właśnie siedzę w domu mój synuś jest chory ma zmiany w oskrzelach taka pogoda a tu tżeba siedziec w domu. fatelnie ale no cóż dzieci chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja też straciłam ciążę w 10tyg. Było to poronienie zatrzymane i miałam zabieg 2 maja. Lekarz powiedział, że na pewno nie mogę zajść w ciążę w tym pierwszym cyklu po zabiegu ... a potem, jak chcemy, to możemy się już starać ponownie. Teraz jestem po 1@ po zabiegu i po następnej @ przystępujemy do działania ... a w tym cyklu ... cieszymy się sobą ... :-) Też bardzo przeżyłam stratę ... szczególnie, że to było parę dni po naszej 1 rocznicy ślubu ... o dziecko staraliśmy się 10 miesięcy. Wierzę, że będzie dobrze i wszystkie będziemy mamusiami zdrowych dzieciątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
Tak trzymać dziewczyny :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia witaj !!! 🌼znów jesteśmy na jednym topiku... Bardzo mi przykro z powodu tego, co sie Tobie przydarzyło❤️ Nie dziwie się,że tak trudno Wam sie teraz zdecydować...mysle,że TEN czas musi przyjść sam z tym, że chyba lęku i obawy nie pozbędziemy sie nigdy, prawda? Ale to mała cena za zdrowego dzidziusia:) La Pantera🌼 -hehe...żartowałam... chociaż... :D julita27 - na to liczę:) może niedługo sie okaże:) olawd🌼 GRATULUJĘ!! Trzeba nam właśnie takich przykładów jak Twój:) będziemy Tobie kibicować:D odezwij sie koniecznie po wizycie u gina! p.s.-dzieki za cynk o duphastonie:) no i ciesze sie, że jest nas coraz więcej:) dużo siły, wiary, optymizmu, przytulanek:) a wkońcu dosiegnie nas szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygita:* wiesz nigdy nic nie wiadomo...:P Póki co jestem sama, więc żadnych obaw, ale może za jakiś czas hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) pora sie pokazać;) u mnie staranka w toku, mam nadzieję że będą skuteczne..jutro mam wolne i wybyczę się na wszystkie czasy:D chociaż w sumie mam tyle do zrobienia,że jak znam życie nawet nie poczuję,że miałam wolne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek123 - pamietaj - zero stresu, dużo wypoczynku!!!! wolne to wolne;) no chyba,że ....................:D:D:D powodzonka;❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygita:D:D hihi taka "robota" to na wieczór:D w ciągu dnia muszę pojechac na zakupy i wykorzystac to ,że mój M też ma wolne:) dzisiaj była wypłata, więc jutro trzeba częściowo "dobrze" ją ulokować:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Zajrzalam na ten topik bo tytul - po czesci rowniez i mnie dotyczy . Poronilam 2 razy - teraz jestem w 31 tygodniu ciazy - ciagle boje sie najgorszego ,ale wierze - ze bedzie dobrze !! Wam dziewczynki - zycze wlasnie sil - wiary i cierpliwosci - a bedzie dobrze! Goraco pozdrawiam ! I sluze rada odnosnie badan po poronieniu - mam w tym \"troche\" doswiadczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej:) Co słychać, dziewczynki???🌼🌼🌼 Majek123 - jak po zakupach?? Mika23 🌼 - witaj!! gratuluje brzuszka!!!! ❤️ Co nam polecasz w związku ze starankami? Ja jak w końcu zajdę, będę prała zapobiegawczo Duphaston, czy polecasz coś jeszcze?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie miałam styczności z lekiem duphaston. ale z tego co czytam w waszych wypowiedziech nie trzeba brac tego leku po konsultacji z lekarzem? można go zacząc brac jak się tylko okaże że jest się w ciąży? jest to lek na podtrzymanie chciałabym to wiedziec, a ja brałam zastrzyki kaproges do ok25 tygodnia ciąży, a może gdybym brała od początku ciąży duphaston nie było by żadnych plamień i nie musiałabym brac tych zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 23---- ja tez poronilam 2 razy i teraz jestem w 11tc - tez sie caly czas obawiam najgorszego ale tak juz chyba jest z kobietami ktore to przeszly . ja tez wierze ze tym razem sie uda a wiara czyni cuda!!! kazdej z nas sie uda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia - jak wszystkie leki w ciąży - Duphaston też powinien być konsultowany z ginekologiem. Ja zaczęłam plamić ok. 5-6tyg. i lekarka przepisała Duphaston 3xdziennie po 1 tabl. i dużo odpoczynku. Niestety nic nie pomogło, bo w 8 tyg. poroniłam:( Następny lekarz u którego byłam na kontroli po zabiegu powiedział, że jak tylko odkryję że jestem w ciąży mam brać Duphaston zapobiegawczo 2-3 x dziennie po 1 tabl. W pierwszej ciąży plan był taki,że miałam brać Duphaston do 22 tyg. Nie odczuwałam żadnych przykrych dolegliwości związanych z pierwszym trymestrem, nudności, wymiotów, itd... Czytałam gdzieś, że to może (ale nie musi) oznaczać zbyt niski poziom progesteronu, to by sie zgadzało... Niestety wtedy odpoczynek i spokój nie był mi dany, miałam bardzo trudną sytuację rodzinną.........wszystko skończyło się w szpitalu:( Wracając do tematu - Duphaston i tak jest na recepte, więc chcąc nie chcąc - musisz zapytać o niego swojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedz. ja pierwsze poroniła a przy drugiej ciąży od początku mialam plamienia więc może mój gin stwierdził że ten lek jest za słaby i od razu dał mi te straszne zastrzyki . bo nie raz słyszałam i czytałam że te zastrzyki są naprawde dobre i podtrzymuja ciąże a że cholernie bolą to inna sprawa, wszystko da się zniesc i wytrzymac dla szczęsliwego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia, nie ma za co;)🌼 a ten Twój kaproges to jak bierzesz? 1 x na tydzień? Domięśniowo w pupkę;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go brałam od chyba 5-6 tydzień ciąży 2 razy w tygodniu , do 25 tygodnia ciąży w pupe. są to bolące zastrzyki bo takie oleiste . tyłek mnie jeszcze długo po nich bolał. ale teraz mam dwie koleżanki które są w ciąży i też miałay plamienia , one też dostały te zastrzyki ale tylko jednorazowo i jest teraz wszystko w porządku. więc nie od czego to zależy ile trzeba ich wybrac ale są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
Ja już po owulce :) czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) w tym cyklu znowu sienie udało, ale jestem juz po @ wiec nowe szanse i nadzieje przede mna :) pozdrawiam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×