Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

ciekawskadziewucha najważniejsze to rozmowa i wspieranie siostry muszę powiedzieć że @ spóźnia mi się 2 dzień jutro robię test o ile nie przyjdzie pozdrawiam 🌻 Marcelka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciekawskadziewucha , sylwinka ma racje wazna jest rozmowa i wsparcie duchowe wiem ze to trudne w twojej sytuacji bo narewo bardzo to tez przezywasz, ja mialam martwa ciaze a po 5 miesiacach znow jestem w 6 tc. teraz jestem szczesliwa i modle sie tylko zeby wszystko bylo dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
a ja napisze tak ze nic twojej siostrze nie pomoże byłam w takiej samej sytuacji i kiedy ja poroniłam a siostra zaszła w ciąże to myślałam ze zapadnę się pod ziemie to było okropne i pomimO ze odwiedzałyśmy się to i tak strasznie to przezywałam bo ona miała swoje ukochane a ja nie i musiałam czekać czekać aż w końcu mi się udało mam nadzieje ze urodzę zdrowego chłopca i będzie wszystko ok bo tez się boje SYLWINKATRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE WIESZ O TYM ZE GORACA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki:D:D zrobiłam dzisiaj test i pokazał 2 kreski jestem w ciąży dostałam plamień i lekarz kazał brać luteinę 3*1 tabletce i za tydzień w czwartek mam wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
SYLWINKA GRATULUJE JESZCE RAZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
SANOLA86:) SYLWINKA25 KOTECZEK POZDRAWIAM SERDECZNIE ODEZWIJCIE SIE CZASEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu pusto się zrobiło :O dziewczyny napiszcie co u was słychać ja w piątek skończyłam 16 tydz wszystko jest dobrze maluszek rośnie i jest ruchliwy na razie nie znam jeszcze płci ale może się dowiem 30 kwietnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svietlana
Hej dziewczyny mam takie pytanie, mieszkam w Anglii i mam za soba jedno poronienie. Dzis znowu jestem w ciazy i polski lekarz przepisał mi Duphasto 3 razy dziennie do 16 tyg. a potem zmniejszac dawki. Wierze ze ten lek jest dobry, ale mam pewien problem poniewaz tak jak wyzej napisalam mieszkam w Anglii mama wyslala mi ten lek 4 dni temu i jeszcze go nie ma. Na pewno bedzie w za dwa dni co wiaze sie z DWU-dniowa przerwa !!!!! Myslicie ze cos moze mi sie stac podczas tej przerwy.Prosze odpiszcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stracie
Nie sądze by się miało coś stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta76
Mieszkam w Anglii na stale, gdy z tak potoczyly sie moje sprawy rodzinne. Zaszlam tutaj w nieplanowana ciaze w grudniu 2008r. Nie chcialabym sie za bardzo rozpisywac, gdyz horror jakiego doznalam jest w tej chwili dla mnie nie do opisania. Zmarnowano mi tutaj ciaze, sama o malo nie przyplacilam tego zyciem. Bardzo chora i slaba wsiadalam w samolot do domu, zeby ratowac dziecko. Nie zrobiono tu nic, ignorowano mnie, nikt mnie nie zbadal, nikt nawet nie zrobil prostego wymazu. Wyladowalam w szpitalu w Krakowie z odklejajacym sie juz lozyskiem i daleko posunieta infekcja. Poronilam w 16 tygodniu. Nie ma nawet o tym mowy, zeby zachodzila tutaj jeszcze raz w ciaze. Nie ratuje sie tutaj wczesnych ciaz, czego zrozumiec nie moge. Jak jednak mozna bylo mnie zostawic bez pomocy gdy praktycznie nie przestawalam krwawic i slablam z dnia na dzien? Wydawalo mi sie ze zyje w zachodniej Europie....tylko mi sie chyba wydawalo.... Pozdrawiam wszystkie odwazne Mamy z Anglii. Ja sie tego wiecej nie podejme. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Przestraszona--
Witajcie dziewczyny! Ja też pierwszą ciążę poroniłam. Teraz jestem w 7tyg. Byłam już u lekarza i zobaczyłam na monitorze upragnione serduszko :) Moja fasolka ma 8mm :) Ale nawet na moment nie opuszcza mnie ogromny strach przed tym,że znowu coś pójdzie nie tak :( Wiem,że powinnam zachować spokój,ale to bardzo trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinktrythis
Czesc Dziewczyny :) Mija juz czwarty tydzien od dnia kiedy w 9tym tygodniu poronilam. Dodam, ze byla to dlugo wyczekiwana ciaza. Strasznie mi smutno i jakos pusto mimo, ze wszyscy dookola sa bardzo mili i pomocni, szczegolnie moj maz. Przyznam, ze uzaleznilam sie od wyszukiwania pozytywnych historii o przyszlych, szczesliwych mamach :) Jakos mnie to pozytywnie nakreca i pomoga przetrwac kolejny dzien. Pozdrawiam wszystkie starajace sie i zycze powodzenia :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×