Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość niania27
czy jest możliwe sprawdzenia na jakie ja wchodziłam profile, bo jestem ciekawa kogo odwidziałam i on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ja zaliczyłam przez tą cholerną funkcję spektakularną wpadkę myślałam, że zejdę na jakiś wylew jak się pokapowałam ale poczytałam sobie Was i mi przeszło ciekawość to pierwszy stopień do piekła :D wyleczyłam się z nk na dłuższy czas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina jak widzisz prawie wszyscy zaliczyli dzisiaj jakieś wpadki.A skoro jest nas tak dużo i każdy coś ma tam na sumieniu:)to nie jest tak źle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shine_shine
A ja jak dzis zaskoczylam, ze jest taka funkcja, to mi sie slabo zrobilo, kuźwaa mignęło mi to goscie goscie, ale nie zatrzymalam wzroku dluzej , przemknela mi tylko mysl goscie, goscie Jean Reno (wiecie ten film:) i pooooszlam dalej i zaliczylam mega wtope,wlazilam na konto baaardzo bylego kuźwa pewnie pomyśli, że nie mogę zapomnieć :( Wk*** jestem na nk i skasowałam konto:( A teraz mi sszkoda:)Łączę się w bólu z innymi, ale cieszę się,że nie jestem sama, bo mi trochę lżej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona87
A co to znaczy, jak na mój profil weszło dziś ponad 100 osób? Tzn, że mi też czegoś zazdroszczą, czy jak? :P Bo tak wnioskuję z Waszych wypowiediz, że najchętniej oglądacie osoby, których nie lubicie i którym czegoś zazdrościcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona87 - raczej tak:D Ja np. łaże po profilach żon facetów, którzy mi sie podobaja, wpadam tez na profil szefowej itd... wiec nie ma nic bez powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Cholera i mój były tez widzi że ja go oglądałam, kurka :O heh, z drugiej strony to śmiechu warte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym podala maila, ale mam z imieniem i nazwiskiem :O ja standardowo 30 razy dziennie jestem na profilu chlopaka, ktory mi sie podoba, a ktoremu zaproponowalam piwo, a on powiedzial, ze nie wie czy chce ze mna isc na piwo, i ze moze za miesiac 😭 serio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To załóż sobie inny, tylko na raz, 30 sekund roboty:) Ja na szczęście ostatnio byłam w środę (ufff.....ulga, jak doczytałam, że to od dziś), za to nagminnie wchodzę w profil: żony jednego z naszych kontrahentów, który mi się podoba, żony innego faceta, którego spotkałam może 3 razy w życiu i tez mi sie podobał, (obie panie nie wiedza o moim istnieniu, ale jakby mężom pokazały...wstydzilabym sie isc jutro do pracy...) mojej szefowej jak już pisalam, kuzynki z ktora nie bardzo sie lubimy, i jeszcze 2-3 osób z ktorymi mialam okazje wspolpracowac i akurat je polubiłam, ale nie musza o tym wiedziec, bo same pewnie ledwo zauwazyly moja obecnosc i pomysla ze jestem nienormalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan naszej klasy
do Turquoise --> ja standardowo 30 razy dziennie jestem na profilu chlopaka, ktory mi sie podoba Ta nowa funkcja jest stworzona dla ciebie. Chlopak zobaczy takie zainteresowanie i już jest twój. Chyba, że ma dziewczynę to będzie wojna:):D Wasze kochane dane się skomplikowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellaa Wawa
Ale jajca zrobili z ta funkcja. Moje "podworko" ma swoj profil ,czyli kto mieszkal /mieszka w bloku A i w bloku B. Mieszkalam tam dawno temu wiec przelecialam wszystkich zapisanych ,znalazlam starych znajomych. A tu dzis napisala do mnie laska jakiegos chlopaka ,na profilu ktorego bylam bo tez byl na liscie. Wyzwala mnie od szmat . No ludzie ,troche dystansu . To sa profile publiczne ,jest tyle funkcji ,ktore mozna odhaczyc w "prywatnosci" i przeznaczyc pewne wiadomosci tylko dla swoich znajomych. Ale na profil kazdego moze wejsc kazdy i zobaczyc te podstawowe informacje . Po to jest "nk" ,jak ktos nie chce byc odwiedzany to niech usunie konto. Ja mam w d*pie ,kto wchodzi na moje konto. Ustawilam prywatnosc jak chce a reszta niech sobie idzie ogladac moje imie i nazwisko. A do tych co panikuja ,nie martwcie sie bo wszyscy chodza po profilach znajomych i tych znajomych znajomych i jeszcze innych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzialam ze NK to zrobi
ta sama funkcje ma od dawna niemiecki studivz, bylam tylko ciekawa kiedy NK ta funkcje uruchomi,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziewa miało być. Ehhh. Zaspana jeszcze jestem strasznie. Aha! Etincelle - mam jakieś problemy z wysłaniem na Twoją skrzynkę maila. Przyszła mi odpowiedź,że nie można dostarczyć maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta nk to takie cos waznego? rok temu nie istniało i zyło się dobrze... chyba...a dlaczego u was bawią sie tylko czarne nicki? tak z ciekawości pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda helga
nie było mnie tu od wczoraj i proszę ile stron natrzaskałyście. O co chodzi z tymi mailami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×