Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość HIHIHIHIHIhehe
a ja nie wiem o czym mówicie. Powchodziłam różnym znajomym na ich konta, ale ani u nich ani u siebie nie mam wzmianki że byłam u nich? Jak to możliwe? A nie mam haczyka przy tej opcji, bo jestem ciekawa kto będzie wchodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
Pewnie Twoi znajomi mają zaznaczoną tą opcję i dlatego nie widniejesz,jako odwiedzająca... On są niewidoczni dla kogoś,ale również nie widzą,kto ich odwiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
Też na to liczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie inwigilacja
Kurcze weszłam i strach:) Nawet nie mozna popatrzec na ludzi żeby nie wiedzileli o tym? Nie mam czasu czytac tego wszytskiego ale mam 2 pytania i uprzejmie prosze o odpowiedź: 1. Kiedy weszła ta funkcja? 2. Jak zrobić żeby inni nie widzieli że oglądam ich profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i prosze bardzo
prosze napiszcie o co chodzi z tymi mailami bo tez wczoraj poszlalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przewidzieli chyba konsekwencji :) Trzeba było napierw zrobić ankietę - popytać ludzi.A potem wprowadzać jakiekolwiek zmiany. A nie tak łubudu. Ludzie robią sobie dodatkowe konta - to i się wszystko poblokowało. P.S. Jak Ci mija dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewajmy wulgarnych debili
a u mnie śmiga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodę to jakbyś u mnie opisała. Ciężkie chmury i chyba zaraz znów będzie padać. Taki senno-barowy dzień,że nic mi się nie chce robić. Normalnie leeeniaaaa mam :) I chyba napiję się kolejnej kawy, bo zaraz zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko co za dzieci!!!!! jak wam to nie pasuje to możecie sobie to wyłączyć w ustawieniach prywatności na samym dole......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×