Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Coralik--masz świętą rację. Ja dopiero teraz,od kiedy mamy to wspólne konto, sprawdzam ustawienia. I stwierdzam,że zakładając konto i potem je używając - można WSZYSTKIE swoje dane ukryć przed obcymi. Szkoda,że ludziska dość późno zdali sobie z tego sprawę,że są "monitorowani" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ,ze odhaczam sobie funkcji i niech mnie widza ze wlaze !!! Przez takie wlaznienie do znajomych znajomych i ich znajomych odnalazlam wiele osob . A bo to czasami nazwisko sie zapomni a buzie pamieta albo odwrotnie. Czasem ludzie maja odhaczone ze nie sa pokazywani wyszukiwarce wiec to jest jedyna metoda. Wchodzisz na znajomego albo srednioznajomego albo kogos kogo nie znasz a miaszkal na tym samym osiedlu i w jego znajomych odnajduje sie swoich ,ktorych sie szukalo. Ciekawe kiedy "nk" zablokuje przegladanie cudzych znajomych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to jest z nk
jak ostatnie 30 osob :| skoro mam 5 nowych komentarzy a zarejestrowane 2 osoby ktore mnie odwiedzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loch Ness ,nie wiem czy widzialas ,ze jest taka opcja wysylania na komorke - zdjec . Przeciez to wszystko mozna zablokowac. Chyba kazdy z nas wie komu chce swoje pyszczydlo pokazac a komu nie. Obawiam sie ze "nk" zrobi sie jak blogi gdzie wlaza i pisza " fajny blog ,wejdz do mnie i zostaw komentarz". Swoja droga tyle ludzi sie wkurzylo ze mysle ze zawiesza tych "gosci ,gosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik--sprawdzam sobie pomału opcje. WSZYSTKO można zablokować. Łącznie z pokazywaniem danych w "Szukaj znajomych". Ale chyba -z zasady - w NK nie o to chodziło. To miał być portal społecznościowy. Niestety, jak to w Polsce - wyszło jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loch Ness - tak jak mowisz wylazi polski tok myslenia. Zaskakuje mnie ze dorosle kobiety sa takie glupie i wyzywaja inne ,ktore byly na profilu jej faceta / meza. Az takie sa niedowartosciowane i tak sie boja ze jak ktos wejdzie to im go odbierze ? Jak mi taka napisala ,no to co moglam sobie pomyslec ..." o chlopie ,"zazdroszcze" ci tej kobiety. Zaj*bista jest jak sanki w maju. Mnie to wali bo nie mieszkam w Polsce i nie chodze po ulicach ale moge sie zalozyc ze dojdzie do bojek ulicznych jak taka zazdrosnica rozpozna na ulicy laske ,ktora wlazila na profil jej faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.Hm. Do bójek może nie - ale awantury w domach będą. A zdania typu:"Czemu ta szmata właziła na twój profil??" będą należały do porządku dziennego. A zaślepionej zazdrością kobiecie trudno jest wytłumaczyć, że nie ma się ŻADNEGO wpływu na to, kto i kiedy odwiedza profil. I w związku z powyższym dziwi mnie fakt,że żonaty i dzieciaty facet piszę, jaki to jest on seksowny. To jest właśnie żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ej, gdzie w swoim profilu t o sprawdzic kto do mnie wchodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak zwykle trzeba podejsc do wszystkiego z dystansem. Tu gdzie mieszkam bardzo popularne jest "my space" ,chyba z 80% ludzi to ma . Oczywiscie tez sa funkcje blokowania roznych wiadomosci . Ogolnie jednak ludzie udostepniaja zdjecia , wsrod nich pewnie tez sa jakies "nieodpowiednie" ale jeszcze sie nie spotkalam zeby ktos kogos wyzywal. Przynajmniej nie ma takiej paniki jaka jest teraz na "nk". Szkoda ,ze moj maz nieczytaty i niepisaty po polsku bo chcialbym zobaczyc jakie ma branie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjj no na pierwszej stronie jak byk ,tam gdzie jest ktos sie dodal do twojej szkoly. I czytajcie do diabla a nie ciagle te same pytania . Ja zanim zaczelam tu pisac to przeczytalam caly topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiadomo o co
chodzi to chodzi o pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessku hahah no przeczytalam bo ja jestem perfekcjonistka -taka chorobe mam :D:D:D Ten link co podalas , to bylo do przewidzenia. Liczba kont wzrosnie bo prawie kazdy bedzie mial drugie albo trzecie. Pozegnam sie na teraz bo nie tylko komputerem czlowiek zyje. Milego weekednu i "do zobaczenia" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessik ja to samo ,juz odchodzilam od kompa ale jeszcze luknelam tu hahah Nalog ,to sie nazywa nalog !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquamarina5
ja też zauważyłam chyba chwilę za późno tę funkcję - byłam na profilu wielebnego , który wie o mojej nim fascynacji - napiszę mu w kolejnym mailu że odhaczyłam tę funkcję i teraz będę mogła bezkarnie oglądać jego profil - jak dotąd 30 razy dziennie - hehehhehe ;PPPP No i teraz ludzie będą dłużej zastanawiać sie gdzie wejść a gdzie nie... ale wtedy też uwaga !!!! odnotuje sie że pół dnia przez tę refleksję siedzimy na NK zamiast pracować albo lepić pierogi dla spracowanego męża ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×