Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość zapar
czemu tak cicho na tym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
a jak zablokuje to i bede ogladasc profile innych to mnie nie zobacza a potem jak to odblokuje na chwile zeby zobaczyc kto moj profil ogladal to czy tych co ja ogladalam beda wiedzieli ze bylam u nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odblokujesz to nie będą
będą widzieć ci do których zaglądałaś, ale też nei wyślwietlą ci się ci, którzy akurat zaglądali do ciebie w tym czasie, gdy miałaś tę opcję wyłączoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odblokujesz to nie będą
a czemu tak cicho na tym topiku? pewnie wszyscy, którzy zaliczyli wtopę już dawno zdążyli się pociąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunięte konto
mam nadzieję że jak usunęłam konto to pan X w odzwiedzinach zobaczy konto usunięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunięte konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunięte konto
za jaja na słupie wysokiego napięcie powiesić tych z naszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessik haha tyle nas bedzie za jakis czas ze w koncu ci podgladani zaczna podgladac z tego konta haha chyba padne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagagagagag
OPCJA GOśCIE GOśCIE, KTóRA NAROBIłA TYLE ZAMIESZANIA :D została uruchomiona w dn. 27 czerwca okolo godziny 6.30 i żadne wcześniejsze wizyty nie były ( ponoć, według miłej konsultatntki z NK) notowane! :) To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie brechtam
jakims cudem macie moje drugie konto na NK u siebie z znajomych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessku witam z ranca (mojego) :):) Jasne ,ze to zabawa ale smiesznie mi sie czytal i slyszy bo panika jest ogolna jak ktos wchodzil na profil swego ginekologa. No i co z tego ,mysle ze taki ginekolog byl tam ,gdzie tylko wybrani byli wiec co tam ze ktoras mu podglada profil :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _cześć
co jest że ten wspólny profil jest widoczny u osób które odwiedzamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka---nooo :) I to jest właśnie zdroworozsądkowe podejście :) Bo właśnie jest to zabawa, a nie śmiertelnie poważne porównywanie wszystkiego u wszystkich. P.S. Mail poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam do naszego profilu chyba z 20 osób w ciągu krótkiego czasu:D co chwilę przychodzą zaproszenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, doszło :). Niestety z buszowania nici, serwery NK przeciążone... Nowa opcja jednak nie odstraszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
series--- wręcz przeciwnie :) Ludziska - podobnie jak my - pozakładali sobie drugie konta. Kompletnie fikcyjne. I bywa tak,że nagminnie wchodzą raz na jedno - raz na drugie. Serwer głupieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups za szybko kliknęłam:) czytam Was od pierwszego dnia tego szaleństwa, tylko dzięki Wam nie narobiłam glupot wtedy na NK:D Dupkę mi uratowałyście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupkę to Ci uratowała osoba,która założyła na pomarańczowo ten topik :) Czyli ktoś,kto posłużył się nickiem - ale nerwymam :) Adekwatnym wtedy do sytuacji :) My tylko pociągnęliśmy ten topik dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdy wchodze na profil klasy
ustawilam tak zebym byla niewidoczna i wchodzilam 10razy na konto takiego kolesia a dzisjaj patrze ze tez mnie odwiedzil:O ale wstyd! to nie dziala!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magiczki
działa, co ty chrzanisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×