Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Potworku-ale Ty to wiedzialas,nie my.Nie szpiegowalysmy sie nawzajem.No ale znalazl sie jakis oszolom co mial niezla zabawe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta--ja wielokrotnie tutaj napisałam,że nigdy nie miałam i nie zamierzam mieć konta na NK. I że ten topik zainteresował mnie tylko dlatego,że śledzę uwaznie rozwój NK. P.S. Jaka pogoda u Was ?? Mnie żar dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku-sorki ale musialam to przeoczyc.:-)A tego delikwenta mam nadzieje,ze w koncu zbanuja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ten oszolom co wklejal linki do naszych profili na Nk:-)Nudzi sie biedaczek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś mnie ominęło... ten topik idzie do kasacji? czy tylko posty z mailami? co do pogody to u mnie zrbiło się nieco chłodniej, chociaż powiem szczerze, ze w takich ekstremalnych temperaturach to ja moge żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz prawda :) Wakacje :( Bleeeee. A swoją drogą - ja nigdy w wakacje się nie nudziłam. Zawsze działo się coś ciekawego. Teraz jest chyba inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Wam zazdroszcze tego ciepla,slonca:-(U mnie chlodno,deszcz pada co drugi dzien,no normalnie mozna depresji dostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok :) i mam nadzieję, że już żaden psychol nas nie będzie nawiedzał. chociaż muszę sobie pogratulować ;) do mnie na razie nikt obcy się nie dobijał, specjalnie włączyłam sobie powiadomienia o osobach odwiedzających i nikogo nie było. a nawet jakby, to co komu po moim imieniu i nazwisku? niejednemu psu burek w końcu ;) fotek ani szkół sobie nikt nie obejrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta---zdajesz sobie sprawę ile hektolitrów wody dziennie leję na ogród ?? A linia kroplująca - w powijakach :( Mam już jej plan - ale nie ma kto wykopać rowków. Ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że tu się sporo działo, jak mnie nie było :) Przyłączam się do pytania - jeśli ktoś wejdzie na mój profil, to jak mam sprawdzić jego mail? To działa wszędzie czy tylko do profili otwartych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia -nie dokonca sie z Toba zgodze.A jezeli na kafe jest ktos z Twoich znajomych ,przez takiego idiote dowie sie,ze tu piszesz i pod jakim nikiem!Ja bym nie chciala by moim znajomi czy rodzina odkryli moja obecnosc na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwor--no tak,slonce ma swoje plusy i minusy.Ja bym chciala chociaz tydzien miec piekna pogode by wygrzac moje stare kosci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podnosisz mi cisnienie:-D:-D:-Ddaj tego slonca troche do mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta>>> też fakt. chociaż na kafe udzieka się tyle wiary, ze trafienie na znajomego czy kogoś z rodziny to jak znalezienie się w korcu maku ;) a tak w ogóle to przekroczyłyśmy 5000 znajomych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta---a bierz,ile chcesz :)Bo mówią,że nadmiar szkodzi :) Aha. Ja od słońca mam uczulenie.Od lat choruję na pokrzywkę słoneczną. Więć wyłażę z domu dopiero,jak słońce nie świeci tak intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miliony na pewno nie :D to tym bardziej trudno chyba na kogoś znajomego trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik :) Noooo cóż. Ty tego już nie widzisz - ale pojawiły się tutaj "pomarańczowe" wpisy. Tekstów nie będę komentować, bo to nie mój poziom. Niemniej - Zapatrzona uprosiła o wykasowanie postów z mailami a zostawienie topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×