Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

ej ale na moje oko to powinnismy zapraszac tez wszystkich jak leci takze zwykle osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik niech będą różne śmieszne profile,no chyba że ktoś bardzo chce zaprosić swojego ginekologa do znajomych ,albo byłą teściową,chłopaka który się podoba i lubimy na niego patrzeć ale nie chcemy się z tym afiszować, zaparaszajmy do znajomych też takich ludzi,jak ktoś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysylam zaproszenia tylko mam taki odruch ze sie boje ze wysylam ze swojego konta hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma pomysł na jakieś śmieszne imię i nazwisko to niech zrobi profil,ma być śmiesznie. Lecę do tej łazienki bo mi się woda z wanny wylewa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mam to samo :D a najlepsze jest, że moja jedyna dzisiejsza wpadka zagląda na mój lipny profil co chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Eliza---napisałaś na tym topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3777293, że płacisz 7 zł za konto w ING. Nie wiesz może, jak to jest z kartą ING ?? Bo mi powiedzieli,że jak raz na miesiąc nie zrobię na niej jakiejkolwiek operacji powyżej 100 zł - to za "karę" pobiorą mi 50 zł. Nie wiem ile jest w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem niestety ale wątpię żeby to była prawda. Nie mogą tak dużej kwoty pobierać. Ale jak chcesz to zapytam koleżankę moją która mi zakładała konto i pracuje do dziś w ING.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyliście, że przez tą funkcję pojawiło się coś takiego jak odwiedziny zwrotne?? :) ludzie, których profil klikam wchodzą potem na mój, żeby obczaić kto ich podgląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmam czkawkę
Eliza masz świetną stopkę.Czyj to tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy tu robicie :P ja mam w znajomych "kafeterie", dzis mnie nawet podgladala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwór z Loch Ness--> już wysłałam sms\'a z zapytaniem :) Mmam czkawkę--> mój :P żartuje :D Mirek Breguła \"Lubię taki strach\" z tej piosenki to mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już koleżanka dzwoniła i miała fajny ubaw :D nie ma takiego czegoś:) jeśli kwota operacji w danym miesiącu nie przekroczy 100 zł to nie pobierają 4 zł za użytkowanie karty. A jeśli przekroczy 100 zł to & zł za rachunek i 4 zł za kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie dowiedzialam
moj kuzyn pakerek mnie namietnie na n-k oglada :-0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×