Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość duduse
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej sie pozegnac i nie powiedziec blondynce co to jest Polska B ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik, generalnie kiedyś Polska A to była lepiej rozwinięta część na zachód od Wisły (były zabór pruski, tak uogólniając), a Polska B to biedniejsza i mniej rozwinięta ściana wschodnia. Ale obecnie zwykle oznacza ogólnie rejony Polski bardziej rozwinięte, większe ośrodki miejskie, i te mniejsze, słabsze, biedniejsze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
specjalnie zrobili tę nową funkcjonalnosc, bo popularność nk spada...no ale to akurat glupie bylo, ale nie ma co sie tym zbytnio przejmowac, to tylko portal, a nie rzeczywiste zycie. akurat dosc szybko sie w tym polapalam, wiec zdazylam wejsc na profil tylko jednej osoby ktora bym nie chciala zeby o tym wiedziala, no ale coz, przezylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :D 🖐️ ja wczoraj zafundowałam sobie dłuugą wycieczkę na rowerku i jak wróciłam do domu, to normalnie byłam dętka ;) ale na szczęscie źle ze mną nie jest, bo dzisiaj żadnych skutków \"ubocznych\" nie odczuwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię dzień dobry wszystkim :) :) :) Coralik-- nomina bardzo dobrze Ci wytłumaczyła, co to jest Polska B. Generalnie chodzi o to,że jakoś tak się w naszym kraju dzieje,że najszybciej rozwijają się tereny miejskie i wokółmiejskie. O wsiach, zaściankach i opłotkach - w ogóle się nie pamięta. Przykład ?? Proszę bardzo. Z TP SA walczyłam 4 lata o internet. Trzeba było wręcz ziemię i niebo poruszyć, by byli łaskawi "zainwestować" w wieś. Bo ponoć kompletnie nie jesteśmy przyszłościowi. I to jest właśnie dla mnie dziwne - bo na tej mojej zapadłej wsi, działają firmy, których wyroby w polskich sklepach nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potworku, nie trzeba wcale mieszkać w polsce B, zeby mieć prpblem w netem - czasem w samym centrum miasta to się zdarza. znajomi mieszkali na granicy działania kablówki, obok akademiki ze swoim netem i wyobraź sobie pociągniecie kabla przez parę metrów przerastało mozliwości wszystkioch operatorów :o po jakimś czasie walk udało sie zainstalować neostradę, ale to co oni przeszli, chcąc mieć net to sie głowie nie miesci. bardzo długi czas byli skazani na modem podobnie mam w pracy - jesteśmy skazani tylko na łącze radiowe, bo tpsa nie opłaca sie podciagnąć do nas kabla :o a pracuje w miejscowości, która graniczy bezpośrednio z dużym, wojewódzkim miastem. więc pod względem dostępu do netu to prawie cała polska mieści się w kategorii B chyba :o nie licząc paru wyjątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia :) Ja dałam tylko jeden z przykładów. Takich spraw mogę mnożyć. Z każdą - nawet najmniejszą tzw. duperelą - muszę jechać 60 km. Do miasta wojewódzkiego. Obecny stan dróg w mojej gminie przypomina drogi polne. Coraz poważniej rozważam zakup samochodu terenowego, bo mój - mimo że ma dopiero 4 lata - jest \"wytłuczony\" z każdej możliwej strony. Jak nie zrobię zakupów do godz.17 - to potem muszę jechać 20 km do najbliższego sklepu. Itd. itd. Lekko nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony - mieszkanie w Polsce B ma też i swoje zalety :) Cisza. Spokój. Czyste powietrze. I możliwość robienia co się chce - bez tłumaczenia się sąsiadom zza ściany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wiem, mam dzialkę w takim miejscu "daleko od szosy" :) gdyby nie ta odleglość od miasta, to bbym się chociaż na okres letni tam przeprowadzała. bo zimy to nie zazdroszczę tamtym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Powiem Ci szczerze,że zima wcale nie jest taka zła :) Ostatnio gmina podpisała umowę na odśnieżanie z bardzo uczciwym "odśnieżaczem" :) , który naprawdę się starał, by drogi były w miarę przejezdne. Jedyny koszmar w zimie dla mnie - to odśnieżanie dojazdu do garażu. Niestety - garaż mam obok domu i muszę odśnieżać ok. 40 m. No i trzeba odśnieżyć 1,5 m przed posesją - bo tak mówią przepisy. A u mnie - sprawdzają, czy jest odśnieżone i posypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah taki to podzial ,ja juz wole zapytac bo bywa tak ze nie rozumiem juz polskiego slangu a myslalam wlasnie ze jakims szyfrem walicie. Polska to dziwny kraj ,taka do przodu a jednak do tylu. Wolalabym jednak mieszkac w Polsce B , cenie sobie spokoj ;) Absurdy sa tez w duzych miastach ,jak ktos tu wspomnial. Pamietam jak poszlam zalatwic glupia sprawe ,ktora wymagala jednego podpisu . Posylano mnie z pokoju do pokoju ,w kolejnych slyszalam \"to u pani Krysi -pokoj 102\" , Krysia na to \"to u Bozenki ,pokoj 110\"............. wiele uslyszalam tego dnia imion i numerow pokoi . Zeby ostatecznie otrzymac podpis w pierwszym ,w ktorym bylam. Dobrze ,ze tu gdzie mieszkam wiekszosc spraw idzie zalatwic \" na telefon\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze widze ???? Nie ma juz tej funkcji !!! Weszlam w ustawienia i nie ma juz nic do odhaczenia czyli nikt nie widzi ,kto i gdzie podglada hahahahaha. Mowilam , mowilam ze zasypali ich drozbami :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie....
a wczoraj jeszcze było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo
w koncu dobrze zrobili ze tego juz nie ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde ale nie ma i nie będz
ie??? czy może nagle się włączy w pewnym momencie???:D i dodatkowo pokaże całą historię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wylaczyli tymczasowo czy na amen ale mysle ze na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy poczuja sie bezpiecznie ,znowu beda podgladac a oni pozniej wlacza i bedzie pokazywane wstecz :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde ale nie ma i nie będz
no i właśnie dlatego pytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ciekawe dlaczego wyłączyli tak w ogóle to dzień dobry wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaję
że wyłączyli na zawsze bo pewnie serwery mieli przeciążone, pewnie większkość tak jak ja pozakładała lipne profile żeby z nich oglądać profile innych, a na swoim nie wyłączyli tej funkcji bo chcieli wiedzieć kto odwiedza ich profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha, cha, cha :D :D :D Ejże, panocki z N-K, tu nie jaki Zachód, tu się nie afiszuje jak jaki gej na paradzie - tu się własne brudy w czterech ścianach pierze i nie wychyla z niczym, coby sonsiad z zazdrości nie doniósł. I dzień dobry wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttuuutttttyy
nie bylam pewna co jest grane na n-k weszlam na kafe i wszystko jasne :) myslalam ze cos porobilam w ustawieniach ze nie widze gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulka
funkcja goscie dziala nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulka
chca przylapac ponownie wedrowniczkow po innych profilach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde ale nie ma i nie będz
co za kutasy 😠 znowu włączyli!!! wiedziałam żeby nigdzie nie łazić:P ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×