Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Cześć Potworku. Mnie się wydaje, że ustawa ustawą, ale pewne dane podlegają ścisłej kontroli. Jak PESEL. Przypomnij mi, bo o ile pamiętam - w tych opcjach przetwarzania danych u różnych firm nie ma PESEL-u. Na PESEL możesz wziąć kredyt, wyrobić sobie dowód, to nie takie hop siup. Tak mniemam, ale niech mnie kto mądrzejszy poprawi, jeśli jestem w błędzie. A ja wolę ukraińskie stepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllllllllla
może po numerach IP wychodzących z danego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to .
sprawdzić? tzn id

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Widze,ze dyskusja wrze:-)Ja tez sie zastanawiam w jaki sposob oni chca to zrobic .IP kompa chyba odpada,bo przeciez z jednego moze kozystac kilka osob,i te kilka osob ma konot na NK.Kazdy swoje,prawdziwe !I co z tym ,jak chca to sprwdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku-nie czepiaj sie:-)Czasami mi sie zdarza"zjadac"literki tak jak innym poprzestawiac ich kolejnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co wam powiem tez sie
na maksa załamałam, jak z póltora tygodnia temu, coś mnie naszło i od rana do nocy przeglądałam profile moich ex, ich byłych i teraźniejszych panienek. A także właziłam na profile moich koleżanek, z którymi już od dawna nie utrzymuję kontaktu (z różnych przyczyn), a także ich mężów, tudzież chłopaków :-O Rany! Jak czytam, ta powalona opcja jest już bardzo długo aktywna, a ja o tym kompletnie nie wiedziałam !!!! Ale siara!!!!!!!!!!!!!! Że też wtedy, kiedy tego dziadostwa jeszcze nie było, nie oglądałam ich stron, a jak weszło, to kurwa oglądałam i to calusieńki Boży dzień! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup323
noi po wiosennych porządkach:D ;;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos te porzadki kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wode te porzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeektaramtet
A mamy kolejną nową funkcję na n-k I BARDZO DOBRZE! Każdy musi określić, czy jego konto jest rzeczywiste, czy fikcyjne, inaczej nici z korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie w tym momencie
usunelam komto... Juz mnie to mierzi :O Wciaz jakies zmiany. A bylo tak dobrze na poczatku... Zawsze musza cos zepsuc (wg nich to ulepszanie :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos te porzadki kiepskie
te porzadki to lipa... i tak to nie spowosuje usunieca tysiecy bzdurnych profili typu milosnicy szczurow itp... wystarczy ze okresla ze profil jest fikcyjny i moga sie dalej mnozyc do woili i zasmiecac serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale
ja nie bardzo rozumiem,co to wlasciwie zmieni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaa. Krótko mówiąc - \"Wiele hałasu o nic\". Cała śmieszność polega na tym,że to konta rzeczywiste pchają się do kont fikcyjnych :) Bo fikcyjne nabijają im statystykę :) A tak w ogóle to -dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stalych bywalcow.:-) Mowiac szczerze to ta nowa zagrywka na NK przyspieszyla tylko decyzje o likwidacji kont jezeli chodzi o mnie.I czuje sie z tym super.Wystarczy mi,ze jestem uzalezniona od kafe:-DJeszcze tylko M muszi zmienic haslo tak by komputer go nie zapamietal ,bo bedzie mnie kusic by z jego konta lazic:-) Powodzenia w walce z "nalogami":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss zapomnialam sie przywitać ,dzień dobry,dzien dobry.Ta nowa funkcja o tyle jest dobra ze mozna zaglosować czy czyjes konto jest fikcyjne,a tak to zadnej róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to już mnie zaczyna męczyć N-K ,co chwile jakies nowe funkcje wprowadzają ,anonimowości coraz mniej ,a te powiadomienia to wogóle tragedia ,kto z kim nawiązał wiadomość i kto komu wystawił komentarz ,wiem ze mozna tą funkcje ale ....ale..., nie podoba mi sie to.Tak jak ta funkcja z tą wyszukiwarką ,co z tego jak sie zablokuje jak Ktos wejdzie np .na profil mojego brata który nie ma tej funkcji wlączonej a ma mnie w swoich znajomych to i tak wejdzie na mój profil. Wypisalabym sie chetnie ,ale zaraz beda pisac do mnie i zadawać pytania a czemu usunelam konto itd....bleeee..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie , całe szczęscie. :D.kiedys sie upije porzadnie to usune konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie......
kto może sprawdzić nr ID mojego komputera. Czy jak wyrazam swoje opinie np w Kafeterii - ktoś może sprawdzić ID np mój mąz który zna ID i mnie sledzi ( moj były mąż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie......
chodzi mi o to czy przy wypowiediach np na Kafeterii gdzieś zapisuje sie ID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie--- czy Ty widzisz swoje IP na swoim kompie, siedząc na Kafe ?? NIE :) Twoje przeglądane strony można sprawdzić po liście, a jeżeli ją kasujesz - to po cookie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×