Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwna dziewczyna

ja nie am szansy na miłość

Polecane posty

Gość dziwna dziewczyna

Nie potrafie sie zakochiwać tak często jak inne kobiety.Jestem taka dziwna osobowościowo,słucham takiej starej muzyki(nikt nie rozumie moich gustów)mam inne poglądy na wszystkie tematy.Sporadycznie się z kimś naprawde dobrze dogaduje,wsyzscy wydają mi sie zupełnie inni niż ja(to że inni to wcale nie uważam ze gorsi czy mniej interesujący żebybyło jasne ale inni po prostu)...Nie chodzi o wygląd jestem z wyglądu normalna ,nie mam tez jakiś wielkich wymagań co do wyglądu faceta.Chodzi tylko o to żeby był chociaż troszeczke do mnie podobny z charakteru,żeby mnie rozumiał.Podzielał chociaż w jedej setnej moje zainteresowania,lubił tą muzyke co ja..a takiego nie ma..Tyle już się kreciło facetów koło mnie,ale z żady nie czuje się dobrze i nie czuje tego czegoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffgd
moze sie ciebie boja jestes za indywidualna,za madra,za bradzo nieależna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaR...
a ile masz lat??, pewnie młoda jesteś..jeszcze znajdziesz, tego życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
To nie tak,nie jestem jakaś zarozumiała czy wybitna...tylko troche inna od wszyskich i mam tego śwaidomość.Nie mówie że nikt nie chciał się ze mną spotykać,bo są tacy mężczyźni tylko że to mi brakuje w nich tego czegoś...wspólnych tematów itp.Nadajemy na zupełnie inych falach co uniemożliwia mi zakochanie się i nie odnajduje przyjeności w spędzaniu czasu z kimś kto diametralnie się różni odemnie,śmieje z muzyki której słucham,filmów które lubie,nie iteresują go tematu które mnie interesują,nie zgadza się z każdym pogladem..Nie chce mieć wiernej kopi siebie ale...ta świadomość że zikim nie moge tak naprawde sobie "pogadać"jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie, kryterium zeby sluchal ta muzyke co ty, jest dziwne i dyskwalifikuje wiekszosc facetow niestety 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
22 wiec nie jestem dzieckeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie jakiej panie muzyki słuchaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
ja wiem że to ja jestem dziwna i nie mam prawa wymagać od nic nikogo ale tak bym chciała poznać kogoś kto czuje tak jak ja..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz muzyka to chyba najmniejszy problem... przynajmniej mam taka nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaR...
młoda :-), może faktycznie, nie patrz na swoje zainteresowania a posłuchaj faceta, może znajdziesz u niego te cechy które,przypadną Ci do gustu, mimo że będą różne od Twoich, rozumiesz, taka wymiana myśli...może coś Cię zaintryguje w facecie, ....ja np. dzięki partnerowi polubiłam jazz,siłownię i Chandlera, wcześniej nie bardzo, teraz , mimo,że już nie jesteśmy razem ,kontynuuję :-), i wiele jeszcze innch przykładów mogłabym napisać...spróbuj, po prostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to wydajesz mi sie troche dziwaczka, ale nie znaczy to, ze nie masz szans na milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaR...
muzyka ok, czasem też słucham.kwestia nastroju, facet te posłucha jak odpowiednio zapodasz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
Acha nie jadam mięsa,działam w organizacji ochroy zwięrząt jestem też wolotariuszką w schronisku ,żyje tym....mam obsesja na punkcie zwierząt.Oczywiście nie wymgam żeby facet też przestał jeść mieso ale...taki jeden z którym ostatnuio sie spotykałam przyszedł na spotkanie w skórze od góry do dołu!!opowiadając mi o skórzanych paskach cała randkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
haha wyglądem i strojem się nie odróżniam....nie ubieram i nie stylizuje się jak moja babcia wiec tutaj jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uwielbiasz zwierzaki to w końcu trafisz na takiego co je też lubi i już temat na całe godziny do rozmowy masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
drętwa nie jestem też wrew pozorom:D O kiedyś naprzykład taki facet mi sie podobał spotykaliśmy się i on mi mowi że jechał samochodem z kolegą zobaczyli kota wzieli go do samochodu pobawili się a potem wypuścili..To ja się pytam czy wtym sammym mieiscu a on że nie "bo przecież jechaliśmy z nim samochodem"i jak zaczełam mu tłumaczyć że kot sie przywiazał do swojego mieisca wiedział gdzie ma jedzennie gdzie jest jego teren i zle zrobił"to ie rozumiał i mówił że przeżywam wiecej sie już nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro randkujesz to znaczy, że cieszysz się zainteresowaniem, a to znaczy, że w końcu się uda, i w związku z tym nie pisz, że nie masz szansy na miłość...wierz mi są tacy, do których te słowa bardziej pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
hahah dałabym ci ale tyle widziałam co sie dzieje na kafe nie chce żeby sie tu pojawiło w wątku pod tytułem "Oceńcie mnie naprzykad,abo jeszcze gorzej jakieś poprzerabiane.Wyglądem nie strasze chyba..ale jakąs wymalowaną wypacykowaą kuką też nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o to czy jeste sladna czy nie, tylko czy wygaldasz na dziwaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
mam tylko straszie dziecine rysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokaz, mam czarny nick, przeciez nic z Twoim zdjeciem nie zrobie :P ja Ci wysle swoje jak chcesz pokaz pokaz, jestem ciekawa jak wyglada osoba taka jak Ty(z opisu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczyna
nie nie wyglądam musisz uwierzyć na słowo ludzie do mnie podchodzą...i dopiero potem po rozmowie część sie dziwnie patrzy i robi afront a część podejmuje proóbe kontaktu. Ja naprzykład nie rozumiem zupełnie nie rozumiem jak ta muzyka może się komuś nie podobać wy sie nei wsłuchujecie po prostu Wysuchaj tej pierwszej pisoenki co dałam całej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×