Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vcvcv

czy trudno się dostać do policji??

Polecane posty

Gość ten co ma szczęście
hahahaha do wojska tam to dopiero jest komedia ludzi robią w chuja aż żal patrzeć Ja skończyłem wszystko i wszystko zaliczyłem bez żadnych problemów wszystko trwało od TSF do komisji lekarskiej 2 miesiące widocznie nie masz pleców albo jesteś debilem i dlatego Cię nie przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon-purfon
Jeśli obiecasz, że napiszesz w mailu zwrotnym krótką recenzję wyślę Ci szczegółowy informator pt "Jak dostać się do Policji" mojego autorstwa. Oczywiście za darmoche. Pisz: kulfonpurfon@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsf
odnośnie pracy kobiet w policji stanowcze NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w patrolu na ulicy prowokują tylko i wyłącznie agresję poza tym warunki fizyczne stawiają kobiety na niższej pozycji. W efekcie tego kobiety w policji są faworyzowane, zajmują lepsze stanowiska a faceci są od czarnej roboty, przy czym kobiety w policji chcą zachowywać przywileje ze względu na płeć więc równouprawnienie to fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haukacz
Do policji nie nadają się ludzie, których łatwo wkurzyć i lubią dać po mordzie. Tacy są najczęściej odrzucani na psychologu. Pomyśl, jakiś małolat cię zwyzywa czy opluje, a ty go zastrzelisz czy zatłuczesz pałką i afera gotowa, w gazecie o tobie napiszą. Policjant musi być człowiekiem opanowanym, dojrzałym i statecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haukacz
Poza tym lubię ostro w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dostałam ale szczerze musiałam skorzystać z gotowych testów, bo tak to wątpie że dałabym rade. Korzystałam z testów pana Jarosława Sokołowskiego - testydopolicji@op.pl pracawpolicji.pl testy ma takie same jak na egzaminie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech mi Pani powie czy Pani cwiczyla sprawnosciowy test ?i jak z wiedza ogolna ?bo chce sprobowac podejsc ale koledzy odradzaja ze wzgledow psychicznych ze czlowiek duzo sie naoglada i nie jest to latwa praca...czy mozna prosic jakis kontakt mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×