Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laavia

Gdzie kupic taka sukienke?

Polecane posty

ddoam ze nie jest długa tylko w kolanko. jesli widzialyscie cos podobnego to prosze, dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam takiej, ale od razu skojarzyła mi się z Teresą Rosati :D Są takie małe butiki w galeriach handlowych, w Warszawie - np. w Wola Parku z tego co pamiętam. Tam często widuję jakieś nietypowe kreacje, ale nie wiem czy znajdziesz właśnie taką. Jakby co sklep Teresy Rosati jest w Galerii Mokotów w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmvlmlmf
sukeinkę w tym stylu ale nie tak ąłdne kolory widzialam w GC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam podobną w kdt
tylko materiał nie był połyskliwy a zwykły, chyba elastyczny, kolory podobne lecz nieco żywsze, bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
takich kiecek jak ja to mowie ciazowych jest teraz pelno w butikach w galeriach. wystarczy sie dobrze rozejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelineczka
Fajna sukieneczka ale proszę zobaczyć, że całkowicie niezgrana z właścicielką. Osoba i suknia to jakby dwa oddzielne obrazy. Zupełnie czym innym jest to czy się komuś suknia podoba, a czym innym to jak ktoś w sukni wygląda. Prawdziwe dzieło sztuki powstaje wtedy gdy suknia jest projektowana dla konkretnej osoby. Takie rzeczy wiem od projektantki, która kiedyś uczyła tej sztuki panią Rosati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie jestem z Warszaway ale moze sie wybiore bo naprawde zalezy mi na takiej sukience jak ta. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×