Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wydra basenowa

Basen ogrodowy Bestway, Intex - NOWOŚĆ w naszych ogrodach

Polecane posty

ja mam duzy basen dla rodzicow i mniejszy dla malucha, ale odkad woda sie nagrzala to dla malego jest najwieksza frajda gdy siedzi w duzym basenie z nami:) super sprawa latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssiowa
Ja jesli miałabym Wam polecać dobra firme to zdecydowanie postawiłabym na takie baseny http://hydropool.pl/ Sama wiem ze po prostu jesli juz cos robic to bardzo profesjonalnie i u najlepszych. Nie bedziecie zalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszkka
I to jest moim zdaniem doskonały wybór. Tu na pewno bedziesz całkowicie zadowolona bo tu tradycja i lata praktyki mówią ją same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oossselka
A kiedy Waszym zdaniem jest taki optymalny czas na to zeby pomyslec o takim basenie ? I ile tak naprawde też taka przyjemnośc nas kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odelski22
Wyglada to bardzo porządnie i rzeczywiscie czas sie zastanowić czy nie warto zainwestować w coś takiego i swoj ogród przystosować na taki basenik. Powiem Wam ze bardzo mnie zachęciliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennneloppka
Jestem ciekawa jak to się sprawdza w domu taka wanna z hydromasażem. Przyznam ze chyba jednak skusiłabym sie na takie rozwiazanie. Ogrodu nie mam ale nie obraziłabym sie zeby miec cos takiego w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja basen mam z intex, ale reszte rzeczy dokupilam w http://remar.poznan.pl/ bo stwierdzilam, ze jednak wole kupic filtry itp u sprawdzonej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik22
Basen w ogrodzie to dobra sprawa:) sprawdzi się na imprezach okolicznościowych ze znajomymi czy w gronie rodziny. Sam posiadam taki basen w swoim ogrodzie:) bodajże jest też on firmy http://arteabc.pl/. Super wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERoma
Witam serdecznie, jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z mężem na basen. Początkowo chcieliśmy mieć taki stelażowy albo rozporowy, teraz jednak doszliśmy do wniosku że może poliestrowy :) Nie mieszkamy w centrum miasta i wycieczki nad wodę z dziećmi są często "wyprawą dnia". Zbliża się lato a taki basen byłby świetną atrakcją dla naszych pociech! Jest to jednak inwestycja na kilka, kilkanaście ładnych lat w związku z czym mamy trochę wątpliwości. Może ktoś z Was posiada basen ogrodowy i może podzielić się swoją opinią na ten temat? Jak wygląda montaż takiego basenu? I jak wygląda zabezpieczenie na zimę? Nie potrafię też zdecydować się na wielkość basenu. Wstępnie rozmawiałam z jedną firmą w okolicy i okazuje się że w takim przydomowym basenie również stosuje się chemię! Myślałam że to tylko do basenów gdzie kąpie się dużo różnych ludzi a tu w końcu sami domownicy... Może i w tym temacie coś podpowiecie? Będę wdzięczna za wszystkie Wasze uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania89
Basen w ogrodzie to rewelacja! Mamy taki już od kilku dobrych lat i ani trochę się nam nie znudził. Jeszcze 3 lata wstecz taka inwestycja była bardziej kosztochłonna, ale i tak nie żałujemy. Polecamy jak najbardziej baseny z prawdziwego zdarzenia! Nie jakieś tam gumowe, ale te osadzone w ziemi. Wnuki, dzieci, znajomi - wszyscy razem korzystamy i jest cudownie! Sama przymierzam się jeszcze do wanny z hydromasażem, coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega zadowolony
Ja z kolei polecam TYLKO I WYŁĄCZNIE Baseny Intex!!! Zakupiliśmy go kilka sezonów temu i jesteśmy mega zadowoleni. Jeśli chodzi o składanie go na zimę - warto poświęcić jeden dzień,by zając się osuszeniem i złożeniem go, odwdzięczymy mu się w ten sposób za to jak wspaniale służy nam w sezonie :D Dzieciaki z głowy, frajda na całe dnie. Zdecydowałem się na zakup głownie ze względu na fachowe doradztwo i obsługę, mało tego - wszystkich rad i wskazówek udzielała mi - ku mojemu zaskoczeniu...Kobieta :D. No w życiu nie powiedziałbym,że kupię basen ze względu na to, że jakaś babiczka od a do Z wytłumaczyła mi co i jak. Mało tego - nie namawiała do najdroższych produktów i cierpliwie odpowiadała na milion pytań laika :D Polecam Panią Karolinę (www.intex.pl - jej nr nadal tam widnieje), mam nadzieję, że nadal się tym zajmuje,bo jest po prostu profesjonalistką! Może kiedyś trafi na ten post i dziekuję, że dała tyle radości moim dzieciakom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie ma różnicy czy to Bestway czy Intex - ważne że nie jakiejś firmy krzak bo pękają. Pamiętajcie tylko, że jeśli zakupicie basen Intex'a to akcesoria takie jak pompy i podgrzewacze też musicie dokupić tej samej firmy. Różnią się złączami oraz średnicą rurek. Najlepiej to kupić spasowane ze sobą zestawy takie jak te http://www.xsonic.pl/baseny-ogrodowe-c-149_170.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanko posiadam basen rozporowy firmy bestway zakupiony pod koniec ubiegłego sezonu oto link do niego http://www.bricomarche.pl/ogrod/basen-rozporowy-ze-stelazem-i-kolnierzem-bestway,id-635 niestety mimo przetrzymywania zabezpieczonego przez sezon zimowy w domu dostały mi się do niego myszy posiada ok. 7 malutkich pęknięć którymi się nie przejmuję bo łatki dają sobie z nimi radę i niestety 4 większe w tym dwie dość spore (pozostałości po myszkach) czy ma ktoś jakieś doświadczenie w naprawianiu tego typu usterek ???? Bardzo proszę o pomoc jestem załamana:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zestawem naprawczym do plandek? jest taki na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Przestańcie wreszcie na chama reklamować firmy udając, że to niby taka przyjacielska porada. Śmierdzi fake-em na kilometr. Nie traktujcie nas jak debili bo takie wpisy tylko odstraszają zamiast reklamować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro 001
Cześć. Ja będę robil drewniwny podest, ale mozesz wysypac piasek na podloze i tez powinno buc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam proszę-pomóżcie:) moja córeczka dostała taki basen www.intex.plallegro.pl/dmuchany-basen-z-siedzeniami-4-osobowy-intex-i4366746767.html i mam problem-bo kompletnie nie wiem jakie środki są potrzebne do czyszczenia wody,aby nie wymieniać co tydzień.nie chciałabym żadnej pompy kupować,ale wiem,że są tabletki do czyszczenia?proszę,poradzcie co kupić,bo kompletnie nie mam pojęcia.z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja walka z zieleniałą po burzach wodą: po pierwsze chlor szok, po drugie cos na algi po trzecie koagulacja przy wylaczonym filtrze. Woda robi sie przejrzysta a cały syf opada na dno. Pózniej odkurzanie dna ale tak żeby brudna woda wylatywala poza basen i dopiero teraz włączenie filtra. Mam basen 9000 L i pompy standardowo zalecane do tego typu basenów nie dają rady odfiltrowac wody po takim zanieczyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie czyszczenie basenu to poważna sprawa jest. Podstawą jest dobry beton, np. z http://www.contractor.com.pl/. Do czyszczenia warto zatrudnić specjalną ekipę, która dysponuje środkami, które zapobiegną zaglonowaceniu. Niestety to spory wydatek, ale jak się ktoś decyduje na basen, to z takimi kosztami się musi liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam basen na stelażu 457cm trzeci rok.Ustawiam na trawniku na podsypce z piasku i plandece foliowej.Można ewentualnie grubą folię lub jakiś najtańszy gumolit.Ważne aby poziom był w miarę równy.Chlor stosuję od razu po nalaniu wody -bezwarunkowo.Tutaj nie można oszczędzać.Pompa chodzi 24h/dobę.Woda czysta przez cały sezon.Przy aktualnych upałach-rewelacja. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod ten basen zrobiliśmy sobie wylewkę betonową i jest ok., basen przykrywamy plandeką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi zamawiali specjalną wylewkę do basenu. Musi to być jakaś mieszanka, która nie przepuszcza wody. Zamawiali w betoniarni http://www.zambetodrzykon.pl/, a mają basen 5x4 metry, głęboki na 2 metry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbeat
Witam. Mam bestwaya na stelażu i właśnie przyszła pora , żeby go złożyć. I tu jest problem , bo rurki stelaża "przykleily" się do basenu. Czy macie jakiś sposób , żeby je wyjąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbeat
Właściwie to już po sprawie, okazało się , że wystarczy długi bambusowy kijek i można to "rozwarstwić". Basen złożony, czeka na przyszły rok. Poprzedni podziurawiły myszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eintro pl
Fajne zdjęcia znalazłem na https://www.europool.pl instalowane w ogrodach oraz domach prywatnych. Mają także fb gdzie opisują i radzą jak montować baseny oraz cieszyć się z jakości - https://www.facebook.com/BasenyOgrodowe Są to niewątpliwie innego rodzaju baseny ogrodowe nie porównywalne do foliowych, wykonane są z poliestru wzmacniane włóknem proszkowym z ociepleniem eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostekkostek
Pytasz: http://landing.poolsfactory.pl/ o ofertę, a najlepiej trzy w różnych wariantach i wybierasz solidny basen na lata, a nie jakieś rozporowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrugaKalinka
Napisałam. Zobaczymy jak szybko odpowiedzą. Czy nie olewają zgłoszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×