Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wydra basenowa

Basen ogrodowy Bestway, Intex - NOWOŚĆ w naszych ogrodach

Polecane posty

Gość Barabelna
Ja zrobiłam sobie sama przegląd basenów ogrodowych http://www.obi.pl/decom/category/Ogr%C3%B3d_i_wypoczynek/Wypoczynek_i_zabawa/Baseny_i_akcesoria/871 i widzę, że za tysiaka można kupić naprawdę niesamowity basen, w którym zmieści się sporo osób. Uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadalec
A czym się różni ta chemia basenowa z RIMKowalczyk od innych firm? Te same produkty, tylko cena niższa. Dobrze zrozumiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 10
Kupłem basen dla dziecka Best Way i chemie do niego: marina chlor szok i glon stop.po kapieli w basenie przez trzy dni dodalem chlor szok w wymaganej ilosci.I tu niespodzianka ,woda zrobila sie zielona.czy to normalny proces.jezelinie to co nalezy zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli basen jest mały to wymienić wodę a jeśli większy to wcześniej ktoś napisał dość obszernie jak walczył z zieloną wodą. Basen z filtrem masz ? Do małego basenu i małego dziecka może lepiej stosować coś bez chloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, ja mam basen marki www.baseny-wodex.pl i musze przyznac szczerze, ze jest dla mnie najlepszy - sprawdza sie idealnie w letnie dni :) grill i basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen fajna sprawa ,ale nie kiedy ma się małe dziecko wtedy to tykajaca bomba i jeszcze do tego te nieszczęsne plandeki do nakrycia .....jeśli macie male dzieci zastanówcie się 10 razy czy warto w ten sposób "uszczesliwic "swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,basen fajna sprawa ,ale nie kiedy ma się małe dziecko wtedy to tykajaca bomba i jeszcze do tego te nieszczęsne plandeki do nakrycia .....jeśli macie male dzieci zastanówcie się 10 razy czy warto w ten sposób "uszczesliwic "swoje dziecko" - nie rozumie o co Ci chodzi. O higienę? Bezpieczeństwo?moze zdrowie dziecka? Mogłabyś /mógłbyś sprecyzować swoją wypowiedz, poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanko - temat kocich pazurów był już poruszany - z tym mimo wszystko dajemy radę,a ale może ktoś mi podpowie - pękł mi wentyl - czy można go wymienić - mam wrażenie, że nie:( ale może można czymś skleić???? jaki klej zastosować?? bo ani kropelka, ani inne szybkie kleje nie działają. Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam basen od www.baseny-wodex.pl i jak dla mnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwww
Ja tu zamówiłem cały wodny placyk http://atis-jasienica.pl . Wszystko rzetelnie , dobrze wykonane, idealnie pracuje. Teraz czekamy na kolejne wakacje z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam realizacj***asenu od www.baseny-wodex.pl i nie moge sie doczekac lata, az bede sie pluskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc za okno też juz mi się lato marzy:) Od samego patrzenia się zimno robi. Basen dobra rzecz w upalne dni, żeby się fajnie schłodzić. Mnie się bardzo podobają baseny drewniane, za granicą nie budzą już takiej sensacji jak u nas. Widzieliście? Już nawet z mężem sprawdzaliśmy ofertę firmy Abatec która produkuje takie baseny drewniane http://www.abatec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek1111
Jestem zainteresowany zakupem basenu stelażowego 733x366 132 Bestway 7w1 56279 (http://jokomisiada.pl/product-pol-10758-MEGA- Basen-STELAZOWY-733x366-132-Bestway-7w1-56279.html#close ). Czy dla tego basenu właściwe będzie następujące podłoże - trawnik na twardym gruncie plus warstwa piasku (wypoziomowanie terenu plus uniknięcie przykrego zapachu gnijącej trawy plus styropian (podobno zapewnia wolniejsze stygnięcie wody) plus mata z zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym temacie smialo moge polecic firme www.baseny-wodex.pl maja bardzo szeroka oferte, wiec kazdy wybierze cos dla siebie, a do tego ceny sa bardzo atrakcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1977
Nie polecam basenów stelażowych z własnego doświadczenia wiem że to strata czasu a mój mąż nie nadążał kleić tych łatek których w końcu brakło. Ogólnie mega dużo roboty wokło takiego basenu mieliśmy 3 takie co było równowartością jednego poliestrowego który wygląda 1000 razy lepiej niż ten intex. Kupiliśmy w Bestpools basen Lanzarote dobrą pompę doradzili i skończył się problem z rozkładaniem basen wkopany w ziemie i jest cały rok. Już sie nie możemy doczekać na sezon a Bestpools pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mam basen stelażowy podobny do tego z linku powyżej. Mam go już od 3 lat i nic sie z nim nie dzieje. Nie cieknie, nie odbarwia sie nawet składanie na zimę nie jest jakoś szczególnie męczące mimo, że przecież trzeba go porządnie wymyć, wysuszyć i złożyć .basen stoi na grubym styropianie który leży na europaletach a one lezą na trawie . W ten sposób trawa pod basenem nie gnije i nie śmierdzi. Poza tym palety tak ładnie ,,zrosły" sie z trawą, że są już niemal niewidoczne . Do basenu dokupiłem pompę piaskową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze korzystal kiedys z uslug www.baseny-wodex.pl ? spogladalem na ich ofete i wydaje sie bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian455
Faktycznie, wybór jest baardzo duży :) Aż trudno się zdecydować. Nie wiadomo zwłaszcza, o co chodzi z tymi rozporowymi i stelażowymi. Na pewno warto wiedzieć, że: - wysokość poziomu wody: w stelażowych basenach lustro wody to 90% wysokości basenu (w basenie wys. 76 cm lustro wody znajduje się na wys. 68 cm), a w rozporowych 80% (jeśli mamy basen wys. 76 cm, to woda znajduje się na poziomie 60,8 cm). - teren, na którym będzie stał basen: mając basen stelażowy, teren musi być idealnie płaski - inaczej stelaż się powygina; z drugiej strony, postawienie basenu rozporowego na pochyłym terenie spowoduje, że woda będzie zbierać się nierównomiernie (np. 20 cm wyżej niż na drugim końcu basenu!) - trzeba się z tym liczyć. - dzieci: z maluchami wiadomo, że różnie bywa -lubią szaleć i biegać. Do basenu rozporowego można łatwiej wpaść, bo dmuchany kołnierz może ulec ciężarowi dziecka. Z kolei w przypadku basenów stelażowych nie ma takiej możliwości. Koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na markę. Od lat głównymi i najlepszymi graczami na rynku są Intex i Bestway. Kupno basenu od nieznanych producentów ("no name'y") to strata pieniędzy, bo niska jakość to grozi tym, że basen ulegnie rozszczelnieniu, a ogród zaleją tysiące litrów wody... Polecam sprawdzonego, autoryzowanego dystrybutora basenów ogrodowych: www.dmuchane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mowa o basenie to musze sie z wami podzielic namiarem na http://astralpool.pl/ - robią genialne baseny, mialam okazję z nimi współpracować jako architekt wnętrz. Polecam gorąco, rewelacyjna, profesjonalna ekipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekEk
Najlepsze baseny jakie tylko są to drewniane i wiem bo mam, a kupowałem na stronie http://sklep.abatec.pl/ są idealne dla rodzin z dziećmi i dla turystów w hotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta833
Tylko basen poliestrowy! Nie trzeba się męczyć z rozkładaniem, lepiej się sprząta i jest zdecydowanie stabilniejszy. Mamy model z PoolsFactory i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprawdź na www.landing.poolsfactory.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powierzyłam projekt basenu i jego realizację firmie http://astralpool.pl/strefa-inwestora/ i ani trochę nie załuje - jest profesjonalny , funkcjonalny i przede wszystkim świetnie komponuje się z domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma ktos basen na stelazu intex o wymiarach 457 x122?Potzrebuje dokladnego wymiaru basenu po napelnienu go woda.W miejscu gdzie ma stac basen mam ulozony polbruk na szerokosc 457 cm i zastanawiam się czy stelaz zmiesci sie na polbruku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz kupic basen to polecam dokupic pompe ciepla lub elektryczny podgrzewacz wody, zawsze to lepsze jesli ktos nie lubi oswajac sie z zimna woda :), ja kupilem taka pompke w POLBAS'ie i jestem bardzo zadowlony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×