Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia pom.

jak sie zabezpieczyc przed jego byla i dzieckiem?

Polecane posty

Gość gość
nie zgadzam się - dobrze, że się zabezpiecza. Babki sypiając przed slubem narazają się i skoro sa takie RÓWNE jak męzczyzni, to powinny dać sobie radę być same. skoro ktos sie nie stara i otwiera nogi przed byle kim, to przepraszam, ale sam jest sobie winien. W polsce rodzina nie jest chroniona, tylko moda na samotne mamusie. Przyzna się alimenty w wysokosci 600 zł na dziecko, a w nosie sie ma co z dziecmi z RODZINY pełnej. Ewidentna niesprawiedliwość. iech te które się nie szanuja płacą tym dziewczynom, które są porządne - wtedy można równo traktować dzieci. Na razie dzieci z rodzin są gorsze od tych "kombinowanych"przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z postem powyżej szanującym się kobietom powinny te które się nie szanują. Szanowałam się cały czas i nie moja wina że eks mąż k***ił się ile wejdzie i jedna z tych k***w to jego żona.Mogę pani powyżej ubiegać się o aliementy iod tej nie szanującej się baby?Bo jak narazie k***isko zyje min na koszt mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat odkopany po ponad pięciu latach !! Jak wam sie chce tak nic nie robić tylko latać po topikach i bazgrolić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w 100 zgadzam się w 100% ze słowami: "moze wiecej ludzi powinno pomyslec o wyksztalceniu i dobrej pracy zanim zakladaja rodzine i rodza dzieci ? Zapewnic sobie i potomstwu godziwe warunki zanim sie je splodzi? A nie swiadomie zachodzic w ciaze i czekac az ktos za to wszystko zaplaci" TYLKO uważma, że powinny być one kierowane do BYŁYCH ŻON, które mogły się zabezpieczyć, pomyśleć najpierw czy będzie je stac na potomstwo, a nie potem wyciagać łapy po nieswoje pieniądze i czekać aż ktoś je będzie z tymi dziećmi utrzymywał!!! xxx Wyobraź sobie głupia krowo, ze niejedna eks zona przed zajściem w ciążę i urodzeniem dziecka miła lepiej płatną pracę, niż jej mąż - tak było w moim przypadku, a po urlopie wychowawczym nie miała już do czego wracać, bo firma nie istniała. Żadna eks żona nie wyciąga łap po nieswoje pieniądze, bo alimenty na dziecko prawnie się należą. Jak ci coś nie pasuje, to poszukaj sobie chłopa bez zobowiązań prawnych, debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to powiedz no mi, mądra krowo powyżej: a to za co ty kupujesz sobie jedzenie, jak ty nie pracujesz, a alimenty przeznaczasz w 100% na dziecko i oczywiście dokładasz swoją część finansową kosztów utrzymania dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja głupia krowo napisałam, że obecnie nie pracuję? Odniosłam się tylko do cytatu debilki według której byłe żony bezmyślnie rodziły dzieci, a nie powinny, bo nie było je stać na utrzymanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnsie lepiej sienzenic czy nie? ja mam syna, on corke obydwoje 4 lata po rozwodzie...i jak sie zabezpieczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zgadzam sie w 100 zgadzam się w 100% ze słowami: "moze wiecej ludzi powinno pomyslec o wyksztalceniu i dobrej pracy zanim zakladaja rodzine i rodza dzieci ? Zapewnic sobie i potomstwu godziwe warunki zanim sie je splodzi? A nie swiadomie zachodzic w ciaze i czekac az ktos za to wszystko zaplaci" TYLKO uważma, że powinny być one kierowane do BYŁYCH ŻON, które mogły się zabezpieczyć, pomyśleć najpierw czy będzie je stac na potomstwo, a nie potem wyciagać łapy po nieswoje pieniądze i czekać aż ktoś je będzie z tymi dziećmi utrzymywał!!! A skoro te drugie żony takie wykształcone z dobrą pracą i zabezpieczeniem to dlaczego tak krzyczą by facet swoim dzieciom nie dawał czasem złotówki więcej a broń cię panie boże by czasem jakiś majątek dostały te dzieci.Dlaczego skoro są tak dobrze zabezpieczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z 2008 roku. Obstawiam, że "kasia pom" na dzień dzisiejszy jest tą kopniętą w zadek. Możliwe też, że jej mąż/konkubent skończył w charakterze pozbawionego wszelkich dóbr DENATA (padłam przy tej wypowiedzi autorki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 9898
To normalne, że każda z partnerek faceta chce wywalczyć jak najwięcej dla swoich dzieci. Z choinek pospadaliście? A może tacy z Was altruiści? To hospicja i dzieci w Afryce czekają. Mój facet ma trzy mieszkania. Ja naciskałam, aby przepisał mojemu dziecku mieszkanie w najlepszej lokalizacji i o największym metrażu. I co ? To źle o mnie świadczy? Jestem pewnie taka siaka i owaka. Oczywiście miałam powiedzieć "ależ kochanie, nie przejmuj się, przepisz to najlepsze mieszkanie swojemu dziecku z poprzedniego małżeństwa". Wiecie co - słuchać tego nie można. Internetowi Altruiści od siedmiu boleści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zabić, inaczej alimenciarz ma obowiązki na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie k***y, jak by tak każdy miał tyle myśleć o wykształceniu które akurat w polsce h**a dale, to by ten debilny naród wyginął śmiercią naturalną i dobrze. A tak mamy społeczeństwo debili w skali od 1-10. Facet który ma dzieci, jest jak dupa od srania żeby na nie pracować i łożyć, nie zależnie od tego że posuwa już inną d**ę. Matki zazwyczaj mają co robić przy dzieciach, to faceci w tym czasie najczęściej robią kariery. Czego głupie k***y nie mogą zrozumieć. Facet z dziećmi to alimenciarz, to wy głupie szmaty możecie poszukać sobie faceta nie z odzysku, a nie przyp*****lać się pierwszych żon. Ja jak rozwiodę się z moim , to następna suka która przyjdzie po mnie nie będzie miała lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoich czarów się bali
O zgrozo odpiszę!!! "zgadzam się w 100% ze słowami: "moze wiecej ludzi powinno pomyslec o wyksztalceniu i dobrej pracy zanim zakladaja rodzine i rodza dzieci ? Zapewnic sobie i potomstwu godziwe warunki zanim sie je splodzi? A nie swiadomie zachodzic w ciaze i czekac az ktos za to wszystko zaplaci" TYLKO uważma, że powinny być one kierowane do BYŁYCH ŻON, które mogły się zabezpieczyć, pomyśleć najpierw czy będzie je stac na potomstwo, a nie potem wyciagać łapy po nieswoje pieniądze i czekać aż ktoś je będzie z tymi dziećmi utrzymywał!!!" To te niby głupie kobiety, zapładniały siebie same??? Nie zapładniał ten wymarzony i ubezwłasnowolniony głupek, przez te głupie!! To z jakim głupkiem się związałaś.??, że na niego poleciałaś!! Ja takiego przygłupka bym pogoniła!! To jakim głupkiem musiał być ten plennikodawca !!A jaką brzydką i paskudą ty istotą, że jej nikt nie chciał !! Że się tego towaru tykałaś!! "A nie swiadomie zachodzic w ciaze i czekac az ktos za to wszystko zaplaci" TYLKO uważma, że powinny być one kierowane do BYŁYCH ŻON, które mogły się zabezpieczyć, pomyśleć najpierw czy będzie je stac na potomstwo, a nie potem wyciagać łapy po nieswoje pieniądze i czekać aż ktoś je będzie z tymi dziećmi utrzymywał!!!" Szkoda, że twoi rodzice się nie zabezpieczyli wydając takiego pustaka na świat!! Nie żal mi ciebie, bo kobiety takiej jak ty nie żal. Napiszę ci i zapamiętaj to co piszę. Związałaś się z facetem świnią, będziesz wyła do księżyca jak ta świnia cię zostawi, a zostawi ciebie na pewno!! Wiem co piszę!! Uwierz mi mam taki dar przewidywania!! Jestem podobno czarownicą!! Wierzę w to i sama się siebie niekiedy boję!! Boję się moich przepowiedni, bo zawsze ze zdwojoną siłą się spełniają!! Zapamiętaj co ci napisałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, że każda z partnerek faceta chce wywalczyć jak najwięcej dla swoich dzieci. Z choinek pospadaliście? A może tacy z Was altruiści? To hospicja i dzieci w Afryce czekają. Mój facet ma trzy mieszkania. Ja naciskałam, aby przepisał mojemu dziecku mieszkanie w najlepszej lokalizacji i o największym metrażu. I co ? To źle o mnie świadczy? Jestem pewnie taka siaka i owaka. Oczywiście miałam powiedzieć "ależ kochanie, nie przejmuj się, przepisz to najlepsze mieszkanie swojemu dziecku z poprzedniego małżeństwa". Wiecie co - słuchać tego nie można. Internetowi Altruiści od siedmiu boleści xxx nic dodać nic ując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma trzy mieszkania. Ja naciskałam, aby przepisał mojemu dziecku mieszkanie w najlepszej lokalizacji i o największym metrażu. I co ? To źle o mnie świadczy? Jestem pewnie taka siaka i owaka. Oczywiście miałam powiedzieć "ależ kochanie, nie przejmuj się, przepisz to najlepsze mieszkanie swojemu dziecku z poprzedniego małżeństwa" xxx Ależ oczywiście, że to mieszkanie należy się jego dziecku, a nie twojemu bękartowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żoną kochana/kochany, tamte dziecko było poczęte bez ślubu. Ty jesteś tą samą osobą, która na innych watkach płacze o ślubie kościelnym? To zdaje sie, że znowu ci nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zabezpieczyć? Grubo i natychmiast. Rozdzielność majątkowa. Po drugie zmusić faceta, żeby spisał testament z - "Fizycznym podziałem majątku"-czy np : to mieszkanie dla 1 dziecka, a tamto mieszkanie dla 2 dziecka dziecka. W testamencie nie może być sformułowań "1/3 tego co mam dla tej i tamtej", bo wtedy będą wojny i problemy. Oczywiście nie zapominajcie o sobie.Nie może byś tak, że facet przepisuje majątek po połowie tylko dzieciom. Podział musi być 1/3 obecna partnerka, 1/3 pierwsze dziecko. 1/3 wspólne dziecko. Ta 1/3 to tak mało, bo w normlanych, nie takich patwchworkowym rodzinach jest podział żona 50% a, dzieci reszta między siebie. Radzę dokładnie wypytać o zamiary "tatuśka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na wyjście
Mój facet powiedział mi, że musi w końcu spisać testament. Ja pytam : no i co tam kochanie napiszesz. A on: no wszystko sprawiedliwie: 1/3 dla mojej pierwszej córki, 1/3 dla mojej drugiej córki i 1/3 dla Ciebie i naszego przyszłego dziecka. Ja na to : to faktycznie sprawiedliwe (sarkastycznie), a on : o co ci chodzi? Ja : o to, że to tak jakbyś dał swojemu pierwszemu i drugiemu dziecku po samochodzie, a mnie i mojemu dziecku dał jeden samochód na pół. On ..no faktycznie, przepraszam, źle pomyślałem. Wiem, że nie miał złych intencji, ale także jak ktoś powyżej radzę się zainteresować zamiarami tatusia, szczególnie jak tatuś jest nadgorliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez te kochanice są oblesnie pazerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co chamie ten komentarz. Po pierwsze nie jestem kochanicą tylko żoną i powiedz mi durniu kompletny co świadczy w poprzednim wpiscie o zaperności? Jest mowa tylko o sprawiedliwym podziale. Oczywiście mam zrzec się wszystkiego dla siebie i swojego dziecka na rzecz dzieci z jego pierwszego małżeństwa? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez skad. Wszysto dla ciebie zabciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chama i durnia poszukaj sobie w rodzinie ;) Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pacan, gdzie ona pisze, że wszystko ma być dla niej?faktycznie cham dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet to muł. Ty to mulica. Skąd mułewi przyszło do łba pisać testamenta? Bo mulica muli. A że muły to przymuły to i podział mulasty. Zapomniały muły o procentach własności i procentach dziedziczenia. Jak to muły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miało byc zabawne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Taka jest gorzka, ale prawdziwa prawda. Do przełknięcia, lub do zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma testament do procentów dziedziczenia? Ani śmieszne, ani merytoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zgadzam się, że to w ogóle nie było zabawne. Ktoś myślał, że błyśnie wierszykiem o mule, ale chyba nie wyszło, nic to nie wniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madrej głowie dość dwie słowie. A mułewi siana stale mało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×