Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarny/zapłakanyAnioł

jak zerwac??????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość Czarny/zapłakanyAnioł

jak zerwac z facetem po kilku latach związku? Na którym nadal mi zajebiscie zalezy, ale nie ma on do mnie szacunku, przy byle kłótni takiego typu tekstu jak zamknij ryj, spierdalaj, suko, dziwko też się zdarza są już normalką. Którego głownymi priorytetami w życiu jest alkohol,kumple i zajebista zabawa. Który denerwuje sie ze zjebanych powodów np. za to, że się go o coś zapyta albo coś powie lub zrobi nie po jego myśli itd. Który potrafi byc kochany, czuły, ale niestety przeważają u niego w stosunku do mnie gorsze strony. Jest zapatrzonym w siebie egositą, który ma zawsze racje i jest pepkiem śweiata a mimo to go nadal KOCHAM. Ale wiem, ze to chora milosc. Chcę zerwać, bo może wtedy przejrzy na oczy, a przede wszystkim wiem,że jak to sie pociagnie dalej a on sie nie zmieni, całe dalsze zycie tez juz moge uznac za zmarnowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Którego głownymi priorytetami w życiu jest alkohol,kumple i zaj**ista zabawa. Skąd ja to znam :classic_cool: Yyyy jak masz na imie? :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrywaj jak najprosciej
bez dlugich rozmow, najlepiej napisz krotki list,czy maila stanowczy, rzeczowy , nawet uprzejmy i wyjedz na dluzszy czas nie podając adresu, nie odbieraj od niego telefonu . Bedzie mial czas na myslenie i nie zrobicie glupstw. Ale musisz byc konsekwentna, Najlepiej wyjedz na jakas wycieczke i zapomnij o nim, nie wart niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny/zapłakanyAnioł - czytając Twój post miałam wrażenie że ci go dyktowałam !!!!! wszystko zgadza się z moja sytuacją... u mnie jeszce dochodzi jego chorobliwa zazdrość, wieczne podejrzenia, kontrole itd.....skończyłam to 3 dni temu - teraz tylko się modle żeby mieć na tyle siły aby wytrwać w tym postanowieniu bo on mi teo ne ułatwia! dzwoni płacze obiecuje i błaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny/zapłakanyAnioł
ładnie mam na imię:P a czemu pytasz? wiem, że najlepiej byłoby wszybko zerwać, ale boję się bólu i jak zwykle jego udawania,że nic go to nie ruszyło... taka męska duma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×