Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pappajja

problemy z seksem - wejdź i doradź

Polecane posty

Gość kilwart
wolisz bym wszedł od przodu czy od tyłu, a jeśłi od tyłu to do cipki czy odbytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareck
Mam ten sam problem, a mam dopiero 30 lat :( U mnie to wina stresu. Im wiecej tych wpadek miałem, to potem przy każdym zbliżeniu z moją kobietą przypominają mi się te wcześniejsze "klapy" i mam problem ze wzwodem. Na szczęście moja kobieta jest wyrozumiała i nie wprowadza mnie w kompleksy z tego powodu. No ale wiem, że jej to przeszkadza. Chyba pora na wizytę u seksuologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
Facet zyczajnie sie stresowal nowa sytuaccja, partnerka, tym, czy sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj swojemu facetowi maxlong, a tak Cię wybzyka, że będziesz orgazmować wielokrotnie! w mojego wstępuje ogier i jesteśmy przezadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj swojemu facetowi maxlong, a tak Cię wybzyka, że będziesz orgazmować wielokrotnie! w mojego wstępuje ogier i jesteśmy przezadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariannasos
Przechodziliśmy przez to - byliśmy bliscy rozstanie. Z tych produktów, które pomagają to na pewno Iqman - oczywiście nie z dnia na dzień, ale po kilku tygodniach kochaliśmy się już jak za młodych lat - penis gotowy do akcji. Może i brzmi śmiesznie, ale niemoc seksualna niszczy związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób ma problemy w związkach i problemy w łóżku. niestety często jest tak, że boimy się rozmawiać albo przyznać do tego, że coś nam się nie układa i nie jest w porządku. Na szczęście to się trochę zmienia, kobiety stają się bardziej otwarte, no i też sporo odpowiedzi na nurtujące pytania można znaleźć w publikacjach, ja wiele odpowiedzi dotyczących związków i seksu znalazłam w książce Intymnie rozmowy nie tylko o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedys mialem z tym problem raz opadł potem drugi i tak z 8 razy laska juz zalamana az raz sie wkurzylem, przestalem myslec o bozym swiecie jak ja dopadłem i ja robilem z 2 godziny to miala z 4 orgazmy, spocilismy sie nieziemsko, nie mozna sie krepować jak sie rozbierzecie bo to bardziej chodzi o ten wstyd ze jest sie nago, po roku zwierzyla misie ze jest mega ze dobrze ja robie ale w zyciu sa rozne sytuacje ktore wpływaja na zwiazek i juz dobre ****a/nko nie pomagalo po 4 latach milosc sie wypalila i roztalismy sie, po roku spotkalismy sie przypadkowo powiedziala ze jej chlopak to looser i ja zrobilem dobrze znowu ale nasze drogi sie rozeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie do autorki. opowiadałaś mu może o swoim poprzednim nieudanym związku? może wspominałaś mu, że poprzedni facet był beznadziejny w łóżku i to go teraz stresuje,myśli że Cię zawiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie zapomnę zbliżeń z moim ukochanym. Są one bardzo intensywne i cudowne.. Przez jakiś czas mieliśmy małe problemy, gdyż jesteśmy ze sobą bardzo długo i jak to bywa, trochę zawiało nudą.. ale zaczęliśmy eksperymentować, kupiliśmy sobie kilka gadżetów z erozkosz.pl i hm.. potrafi mnie jeszcze zaskoczyć smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam problemy, ale rozwiązał je FlibroActiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itek89
Panowie, z seksem jest tak, że w związku ma wpływ na każdą inną sferę życia.. więc jak w łóżku nie wychodzi to wszędzie jest słabo. u mnie było to samo i dopiero jak się ogarnąłem i powiedziałem sobie, że coś z tym muszę zrobić bo żona mnie za chwilę zacznie zdradzać to sytuacja się zmieniła. kupiłem tabletki IQMan i łykam je już jakiś czas. nasz seks w końcu wrócił do normy, a mnie już nic nie opada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirek
dobrze jest się przed sobą samym przyznać, że ma się problem, a to przecież nic złego że się zaniemoże w pewnym wieku. dobrze że są te iqmany na przykład i można próbować seksu do woli w każdym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amonikaa
Kiedy zaczęłam mieć problemy natury seksualnej, straciłam pociąg do mojego partnera, nie rozumiałam dlaczego... zwróciłam się po pomoc do seksuologa. Takie rozwiązanie wydało mi się po prostu najbardziej racjonalne. Trafiłam do http://www.psychologgia-plus.pl/anna-bielecka.html ta kobieta bardzo mi pomogła. Dzięki temu mój związek wygląda tak jak dawniej, a mój problem po prostu minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie do problemów z erekcja, to mój partner też takie miał. Wiele przepłakanych nocy kiedy nic nie wychodziło ze zbliżenia. On oddalał się ode mnie coraz bardziej, a ja po woli też już dawalam za wygraną. Nic nie pomagało. Poszliśmy do psychologa. Ten zalecił nam to, żeby mąż zmienił tryb zycia, zaczał inaczej się odżywiac, uprawiać sport - słowem -odrzucił stres. No i ja jeszcze kupiłam suplement diety erektim. Wszustko razem dało taki efekt, że teraz znów zaczynamy współżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie z moim facetem. Nie wiem czy tak jest u Was i jak dobrze sie znacie ale u nas to wynika z problemów ktore na niego spadły w sumie z dnia na dzien i ktore sa dopiero w trakcie rozwiązywania. Cos innego zaprząta mu głowę mocno i przez to inne rzeczy kuleja. Moze u Was jest podobnie? Moze to po prostu kwestionujesz spraw osobistych z którymi musi sie uporać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franekalina1231
Jesteśmy już po 40-stce i mąż miał problemy z potencją. To bardzo mnie denerwowało. Postanowiłam, że może kupie mu jakieś tabletki. I znalazłam skuteczne. Sklep www.wzaufaniu.pl , polecali najbardziej long men i hunter. Zamówiłam, mąż wziął i teraz jest ekstra- jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzygrzegorz
Jak macie problemy poszukajcie jakichś tabletek na potencje albo zabawek, to może urozmaici Wasz seks. Ja regularnie korzystam z tabletek na potencje ze sklepu www.wzaufaniu.pl i jest świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa123

Witam, mam poważny problem (bynajmniej dla mnie). Chodzi o to że w swoim życiu miałam tylko dwóch partnerów. Z każdym uprawiałam seks. Podczas mojego pierwszego razunic nie czułam, nie czułam żadnego dotyku ani nic podczas seksu. Z moim drugim partnerem jestem już 1,5 roku i dalej nic. Totalnie jakbym straciła tam czucie. Nie wiem co z tym robić, byłam u ginekologa z tym ale powiedział że wszystko jest okej. Ja naprawdę nie wiem co może być już nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×